هلاکت یکی از سرکردگان زن پ.ک.ک در عراق

07/10/2019 11:11:00 ق.ظ

عراق, آیفر کوردو

هلاکت یکی از سرکردگان زن پ.ک.ک در عراق

07.10.2019آنکارا/ خبرگزاری آناتولیسازمان اطلاعات ملی و نیروهای مسلح ترکیه در عملیات علیه پ.ک.ک در قندیل «آیفر کوردو» با اسم رمز «بسه ارزینجان» یکی از سرکردگان شاخه زنان این گروه تروریستی و تجزیه طلب که در لیست قرمز تروریست‌های تحت تعقیب وزارت کشور قرار داشت، را سرنگون کردند.

به گزارش مقامات امنیتی در منطقه، در این عملیات که با هماهنگی سازمان اطلاعات ملی و نیروهای مسلح ترکیه در قندیل عراق صورت گرفت، تروریست مذکور از پای درآمد.به گزارش سازمان اطلاعات ملی ترکیه، آیفر کوردو عضو شورای اجرای پ.ک.ک/ک.ج.ک و یکی از سرکردگان پ.ک.ک بوده و طی عملیات هوایی که 13 سپتامبر 2019 ترتیب داده شد، به هلاکت رسیده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

ماشالله آیفر کوردو از سرکردگان گروه تروریستی پ.ک.ک که در لیست قرمز تروریستهای تحت تعقیب وزارت کشور ترکیه قرار داشت، در عملیات هوایی نیروهای مسلح کشور در قندیل عراق به هلاکت رسید.

هلاکت 6 مسئول خودخوانده اطلاعاتی گروه تروریستی پ.ک.کستاد کل نیروهای مسلح ترکیه اعلام کرد که 6 تروریست به هلاکت رسیده در حمله هوایی ارتش کشور در شمال عراق ، مسئولان خودخوانده اطلاعاتی گروه تروریستی پ.ک.ک بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

وحشت گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک از عملیات احتمالی در شرق فراتگروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک از وحشت عملیات احتمالی ترکیه در شرق فرات به خط مرزی در شهر راس العین از توابع استان حسکه بلوک‌های بتنی منتقل می کنند. - خبرگزاری آناتولی

هلاکت 6 مسئول خودخوانده اطلاعاتی گروه تروریستی پ.ک.کستاد کل نیروهای مسلح ترکیه اعلام کرد که 6 تروریست به هلاکت رسیده در حمله هوایی ارتش کشور در شمال عراق ، مسئولان خودخوانده اطلاعاتی گروه تروریستی پ.ک.ک بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

تحرکات جدید ی.پ.گ/پ.ک.ک در شمال سوریه

عراق: عواملی پلید در ناآرامی‌های اخیر دخیل هستند/درباره این عوامل تحقیق می‌کنیمسخنگوی وزارت کشور عراق : یک سری دستهای پلید در حمله به معترضان در کار هستند. تحقیقات درباره عوامل پشت هدف گرفتن تظاهرکنندگان شروع شده است

تمام تلاش خود را برای حمایت از ایرانی‌های مقیم خارج انجام می‌دهیموزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که وزارت خارجه وظیفه انعقاد قراردادهای تجاری را برعهده ندارد بلکه وظیفه آن تسهیل این امر بوده و در این راستا معاونت دیپلماسی اقتصادی در این وزارتخانه فعال است.

آیفر کوردو از سرکردگان گروه تروریستی پ.ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه اعلام کرد که 6 تروریست به هلاکت رسیده در حمله هوایی ارتش کشور در شمال عراق، مسئولان خودخوانده اطلاعاتی گروه تروریستی پ.گروه تروریستی ی.ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه اعلام کرد که 6 تروریست به هلاکت رسیده در حمله هوایی ارتش کشور در شمال عراق، مسئولان خودخوانده اطلاعاتی گروه تروریستی پ.

ک.ک که در لیست قرمز تروریستهای تحت تعقیب وزارت کشور ترکیه قرار داشت، در عملیات هوایی نیروهای مسلح کشور در قندیل عراق به هلاکت رسید.ک بوده‌اند. 07.ک.10.10.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی سازمان اطلاعات ملی و نیروهای مسلح ترکیه در عملیات علیه پ.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه طی اطلاعیه ای اعلام کرد 6 تروریست پ.

ک.ک.10.ک در قندیل «آیفر کوردو» با اسم رمز «بسه ارزینجان» یکی از سرکردگان شاخه زنان این گروه تروریستی و تجزیه طلب که در لیست قرمز تروریست‌های تحت تعقیب وزارت کشور قرار داشت، را سرنگون کردند. به گزارش مقامات امنیتی در منطقه، در این عملیات که با هماهنگی سازمان اطلاعات ملی و نیروهای مسلح ترکیه در قندیل عراق صورت گرفت، تروریست مذکور از پای درآمد. در این بیانیه خاطرنشان شد که نیروهای مسلح ترکیه با هماهنگی سازمان اطلاعات کشور روز گذشته در منطقه گارا عملیات انجام داده‌اند. به گزارش سازمان اطلاعات ملی ترکیه، آیفر کوردو عضو شورای اجرای پ.گ/ پ.ک.ک.ک.

ک/ک.ج. در این بیانیه همچنین بر ادامه عملیات‌های ضد تروریستی نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه تا هلاکت آخرین تروریست تاکید شد. انتقال بلوک‌های بتنی از سوی این گروه تروریستی که به خاطر عملیات احتمالی ترکیه و ارتش آزاد سوریه در شرق فرات دچار وحشت شده ، از شهرستان جیلان‌پینار ترکیه قابل مشاهده است.ک و یکی از سرکردگان پ.ک.ک بوده و طی عملیات هوایی که 13 سپتامبر 2019 ترتیب داده شد، به هلاکت رسیده است.

این عضو شاخه زنان پ.ک.ک مسئول آموزش و سازماندهی تمامی زنان تروریست از جمله «هولیا اوران» با اسم رمز «بسه هوزات» و «نوریه کسبیر» با اسم رمز «سوزدر آوستا» بوده است. .