تروریست, عراق, اطلاعات, عراق, میت

تروریست, عراق

هلاکت 9 تروریست پ.ک.ک در شمال عراق

هلاکت 9 #تروریست پ.ک.ک در شمال #عراق

08/10/2019 10:56:00 ق.ظ

هلاکت 9 تروریست پ.ک.ک در شمال عراق

نه تروریست پ.ک.ک در پی عملیات هوایی نیروی مسلح ترکیه در مناطق خاکورک و هفتانین در شمال عراق کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

08.10.2019کارا/ خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع ملی ترکیه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نیروهای مسلح کشور طی عملیات هوایی در منطقه خاکورک و هفتانین در شمال عراق 9 تروریست پ.ک.ک را از پای درآوردند.بر این اساس این عملیات با هماهنگی سازمان اطلاعات ترکیه «میت» صورت گرفته است.

زمان برگزاری کنکور بدون تغییرماند طوفان توییتری کاربران ایرانی با هشتگ 'کولبر نکشید' - BBC News فارسی «کولبر نکشید»؛ طوفان توئیتری کاربران در اعتراض به مرگ مرزنشینان ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

سه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق کشته شدندطی عملیات هوایی نیروهای مسلح ترکیه در منطقه گارا در شمال عراق 3 تروریست پ.ک.ک از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی

کاخ سفید: آمریکا در عملیات ترکیه در شمال سوریه مشارکت نخواهند کردکاخ‌ سفید اعلام کرد که آمریکا در عملیات ترکیه در شمال سوریه مشارکت نخواهد داشت و از آن حمایت نمی کند. - خبرگزاری آناتولی

وقوع انفجار در کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستانشاهدان عینی و پلیس غزنی به بی‌بی‌سی گفته که دقایق قبل انفجاری در داخل یک کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستان رخ‌داده است. به گفته این افراد، انفجار تلفاتی نیز در پی‌داشته است.

سازمان ملل خواهان مواخذه عاملان خشونت در عراق شدسازمان ملل :))))))))))))

سازمان ملل متحد خواهان پایان درگیری‎ها در عراق شد🔺سازمان ملل متحد خواهان پایان درگیریها در عراق شد ⚡️در حالی که گزارش‌ها حاکی است تعداد کشته‌های اعتراضات در عراق به حدود ۱۰۰ نفر رسیده است، یک مقام ارشد سازمان ملل متحد خواستار پایان یافتن خشونت‌ها در این کشور شد. باشه🚶‍♂️ سازمان ملل کار دیگه ای بجز این بلده؟؟ بازم ابراز نگرانی کرد !!

آمریکا به دنبال از بین بردن حشدالشعبی در عراق استقم – ایرنا – نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بابیان این‌که آمریکا به دنبال از بین بردن حشدالشعبی است گفت: در عراق جنگ جدی با آمریکاست. هدف دشمن این است، نگذارند مردم عراق مانند ایرانیان انقلابی شوند و حشدالشعبی از کشورش دفاع کند. 🤣🤣🤣 یک روز هم بدون وجود دشمن نمیتونید زندگی کنید حتی یک روز بازی تموم شده خارکـ...ـه، فقط تو به‌جای این‌که داغ باشی و نفهمی، نادان و ناآگاه هستی و نمی‌فهمی.