هلال احمر یک میلیون دوز واکسن کرونا از چین می‌خرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس جمعیت هلال احمر: *به ۱۹ تا ۲۹ میلیون دوز واکسن کرونا نیاز داریم *قرار نیست کل کشور واکسینه شوند *نه فقط ما بلکه بسیاری از کشورهای منطقه نیز واکسن را از چین خریداری کردند *شرایط این واکسن‌ها با شرایط کشور ما متناسب‌تر است

به گزارش ایسنا، دکتر کریم همتی در نشستی خبری آخرین جزئیات خرید واکسن از سوی این جمعیت را تشریح و کرد که نیاز کشور به ۱۹ تا ۲۹ میلیون دوز واکسن است.وی در این باره گفت: در مورد واکسن تلاش‌هایی انجام شد و پس از دستور وزیر بهداشت نیز ما به جد تلاش‌های خود را آغاز کردیم. ما از منابع معتبر و البته سورس شرقی برای واردات یک میلیون دوز واکسن اقدام خواهیم کرد چرا که شرایط نگهداری این واکسن‌ها با شرایط ما هماهنگ تر است.

همتی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک میلیون دوز واکسن را خریداری خواهد کرد، گفت: مابقی واکسن‌ها که حدود ۲۰ میلیون دوز خواهد بود از سوی وزارت بهداشت تامین خواهد شد. ماموریت وزیر بهداشت به هلال احمر وی با بیان اینکه یک میلیون دوز از چین خریداری خواهیم کرد، گفت: ۱۵۰ هزار دوز اهدایی هم مربوط به شرکت فایزر است. وی با انتقاد شدید از کشورهای غربی در ایجاد محدودیت برای خرید واکسن گفت: کشورهایی که ادعای آزادی و دموکراسی دارند مانع از دسترسی ما برای خرید واکسن می‌شوند.رئیس جمعیت هلال احمر درباره چرایی خرید واکسن از چین نیز گفت: نه فقط ما بلکه بسیاری از کشورهای منطقه نیز واکسن را از چین خریداری کردند؛ چرا که شرایط این واکسن ها با شرایط کشور ما متناسب تر است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کلا نظر مردم براشون مهم نیست که واکسن چینی نمیخوان

شما حرومزاده ها اب تزریق میکنید به مردم و از هرنفر هم حداقل ۱۰۰ هزار تومن خواهید گرفت. کرونای_چینی برای شما فاسدان ولایت یک نعمت بود. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

فقط به تلرانس دقت کنید!! 19 تا 29 م! یعنی 10 م بالا یا پایین چندان مهم نیست! خاک بر سرتون

Great news! Very wise and logical strategy. Much better compare with our country (germany). Here, an mRNA vaccine is being vaccinated, for which the long-term consequences are not foreseeable.

پس چراشش ماه وقت تلف کردید؟

واکسن های فایزر و مدرنا چون ژنتیکی(mRNA) و ارزان تولید شده اند کمتر قابل پیش بینی هستند.و خطر بیماری های ژنتیکی را بهمراه دارد.

کیر تو ناموس تک تکتون

رییس ج هلال احمق گه خورد با خامنه ای نوکر چین

fatima30886842 هیچ عاقلی مرگ و زندگی شو نمیده دست بیگانه

چین واقعا واکسن ساخته. با ویروس ضعیف شده یا غیر فعال کرونا.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها