هفده خبرنگار فلسطینی در زندان‌های اسرائیل اسیر هستند

هفده خبرنگار #فلسطینی در زندان‌های #اسرائیل اسیر هستند

فلسطینی, بازداشت

22/01/2022 05:07:00 ب.ظ

هفده خبرنگار فلسطینی در زندان‌های اسرائیل اسیر هستند

کمیته حمایت از خبرنگاران فلسطینی اعلام کرد که 17 تن از روزنامه‌نگاران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل اسیر هستند. - خبرگزاری آناتولی

22.01.2022غزه/ نور ابوعيشه/ خبرگزاری آناتولیکمیته حمایت از خبرنگاران فلسطینی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 17 تن از روزنامه‌نگاران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل اسیر هستند.در این بیانیه همچنین آمده است: بازداشت روزنامه‌نگاران، به تعویق انداختن جلسه دادگاه و نگه داشتن آنها در بازداشتگاهها قابل قبول نیست. همچنین نیروهای اشغالگر هنگام بازداشت فلسطینیان قوانین بین المللی و حقوق بشر را نقض می‌کنند.

نظامیان اسرائیل همه روزه به بهانه‌های مختلف به خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری یورش برده و آنان را بازداشت می‌کنند.دفتر هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در اراضی اشغالی فلسطین طی گزارشی اعلام کرد که از آغاز ژانویه 2021 تا 20 دسامبر گذشته نظامیان اسرائیل حدود 3400 بار به مناطق مختلف کرانه باختری یورش برده‌اند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

خبرگزاری تسنیم

ادامه مطلب >>

11 نیروی ارتش عراق توسط «داعش» کشته شدندخبرنگار «العربیه» گزارش داد که 11 سرباز ارتش عراق جمعه 21 ژانویه در حمله «داعش» به شمال استان دیالی کشته شدند.بنا به این گزارش، ارتش عراق در پی حمله داعش،

سپاه پاسداران در میانمار چه می‌کند؟احتمال همکاری نظامی سپاه پاسداران با نظامیان میانمار در حالی مطرح می‌شود که ارتشیان میانمار متهم به خشونت گسترده علیه مسلمانان روهینگیا در آن کشور و کشتار وسیع آنان هستند. گوه خوریش به رادیو فردایی ها نیومده 😂🍆زن تو گاییدم هومن کونی هر جا خونی از مظلومی به زمین ریخته میشه ملکه هم شریک جرمه.

قرارداد ۳.۴ میلیارد دلاری اسرائیل با آلمان برای خرید سه زیردریایی نظامی پیشرفتهاین زیردریایی‌ها که دیزلی-الکتریکی هستند توسط کارخانه تیسن‌کروپ آلمان ساخته می‌شوند و انتظار می‌رود که ظرف ۹ سال آینده تحویل اسرائیل شوند. چی ۹ سال؟ دیرتر نمی شد؟ آخوند تا اون زمان اسرائیل را صد بار برده در قبرستان که😂😂😂. اما بجاش آخوند موشک های بالستیک تولید می کند مثل هلو. الان اگر اسرائیل روابط خوبی با رژیم آخوندی داشت و می گفت من ۲۰ هزار موشک بالستیک نیاز دارم آخوند زیر دو سال می ساخت و همه را تحویل می داد. آلمان_به_اسرائیل_باج جنگ_جهانی_میدهد

اسرائیل: در وین باید به رفتار خصمانه ایران و پرونده هسته‌ای آن رسیدگی شودبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل از قدرت‌های جهانی مذاکره‌‌کننده با تهران در وین خواست که علاوه بر پرونده هسته‌ای به رفتار خصمانه ایران و حمایت آن از گروه‌های

۱۰۷۸ماموریت امدادونجات در حوادث جوی یک هفته گذشته/۳۰ استان در حال امدادرسانی هستندرئیس سازمان امدادونجات هلال احمر از انجام ۱۰۷۸ ماموریت توسط امدادگران برای امدادرسانی به ۹۲ هزار و ۵۴۰ نفر در ۳۰ استان خبر داد.

رئیس سابق پلیس راهور: در کشور ما، دولت و رئیس جمهور نماینده خودروساز هستند، نه مردمدر ادامه واکنش به باز نشدن ایربگ ده‌ها خودرو در یک تصادف، رئیس سابق پلیس راهور وجود مافیا و بی‌ارادگی دولت‌ها را از عوامل اصلی بی‌کیفیتی خودروهای داخلی و تصادفات اعلام کرد.

کمیته حمایت از خبرنگاران فلسطینی اعلام کرد که 17 تن از روزنامه‌نگاران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل اسیر هستند. 22.01.2022 غزه/ نور ابوعيشه/ خبرگزاری آناتولی کمیته حمایت از خبرنگاران فلسطینی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 17 تن از روزنامه‌نگاران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل اسیر هستند. در این بیانیه همچنین آمده است: بازداشت روزنامه‌نگاران، به تعویق انداختن جلسه دادگاه و نگه داشتن آنها در بازداشتگاهها قابل قبول نیست. همچنین نیروهای اشغالگر هنگام بازداشت فلسطینیان قوانین بین المللی و حقوق بشر را نقض می‌کنند. نظامیان اسرائیل همه روزه به بهانه‌های مختلف به خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری یورش برده و آنان را بازداشت می‌کنند. دفتر هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در اراضی اشغالی فلسطین طی گزارشی اعلام کرد که از آغاز ژانویه 2021 تا 20 دسامبر گذشته نظامیان اسرائیل حدود 3400 بار به مناطق مختلف کرانه باختری یورش برده‌اند. بر اساس آخرین گزارش باشگاه اسرای فلسطینی، شمار اسرای فلسطینی در بند اسرائیل به 4600 نفر از جمله 160 کودک و نوجوان و 34 زن رسیده و حدود 500 نفر مورد بازداشت اداری قرار گرفته‌اند.