هفت تروریست پ.ک.ک در شمال عراق کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

Barış Gündoğan,Goletekin Akhondzadeh   |وزارت دفاع ملی ترکیه در توئیتر اعلام کرد: در ادامه عملیات «پنجه» در منطقه متینا در شمال عراق جنگنده های ارتش کشورمان 7 تروریست پ.ک.ک را از پای درآوردند.

Barış Gündoğan,Goletekin Akhondzadeh |وزارت دفاع ملی ترکیه در توئیتر اعلام کرد: در ادامه عملیات «پنجه» در منطقه متینا در شمال عراق جنگنده های ارتش کشورمان 7 تروریست پ.ک.ک را از پای درآوردند.

بدین ترتیب با 7 عضو دیگر گروه تروریستی پ.ک.ک که در حمله هوایی ارتش ترکیه در منطقه گارا در شمال عراق از پای درآمدند، در مجموع 14 عضو این گروه کشته شدند. گفتنی است دو عملیات «پنجه» و «پنجه-2» به ترتیب در تاریخ 27 می 12 ژوئیه جاری به منظور نابودی مواضع گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار در زاغه مهمات در سیبری هفت زخمی و هزاران آواره بر جا گذاشتانفجار در زاغه مهمات در سیبری هفت زخمی و هزاران آواره بر جا گذاشت سوختن قطره ای از اقیانوس مهماتی که علیه کشورهایی مثل سوریه بکار می رود روسیه اکنون در ونزوئلا نیز حضور دارد روسیه با حضور خود میخواهد جبهه خود را علیه متحدین ناتو تقویت کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محاکمه نان،کار، آزادی؛ در دادگاه کارگران هفت تپه چه گذشت؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک پلیس افغانستان هفت تن از همکاران خود را با شلیک گلوله به قتل رساندیک مامور پلیس در منطقه قندهار افغانستان، با آتش گشودن بر روی همکاران خود، هفت تن از آن‌ها را به قتل رساند و سپس از محل تیراندازی متواری شد. به گزارش آسوشیتدپرس، یک مقام رسمی پلیس در قندهار ضمن اعلا افراد طالبان و القاعده با عنوان به صورت داوطلب وارد خدمت پلیس می شوند و دست به چنین جنایاتی می زنند زامبی شده!؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هفت پرده از زندگی جواد ظریف که شاید ندانید؛ قرار بود آخوند شود، دیپلمات یقه آخوندی شدهفت پرده از زندگی جواد ظريف که شاید ندانید؛ قرار بود آخوند شود، دیپلمات یقه آخوندی شد در رسانه های ایران بارها درباره او نوشته شده و حتی او را قهرمان ملی جلوه داده اند اما مقامات دولت آمریکا می‌گویند او یک دروغگو و «همدست مافیای خامنه‌ای » است. روش های مسخره انگیز جنگ سرد و در پیش گرفتید، حقوق مفت بهتون دادن و کار خبر پراکنی و تشویش اذهان عمومی هنوز یاد نگرفتید! ما هم همینُ میگیم! ظریف_دروغگوی_بزرگ این چرت و پرتا چیه؟ مجیز گوی دولت امریکا شدید مهم الانه که ظریف سخنگوی مردم ایرانه WeAreZarif
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک معترض در شمال سودان کشته شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دستگیری 5 عضو داعش در شمال عراقنیروهای امنیتی عراق 5 تن از اعضای گروه تروریستی داعش را در شهر موصل این کشور دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »