هفت بازی ذهنی خودشیفته‌ها با شما

08/12/1399 11:26 ق.ظ

🎥 اینجا_ببینیم 📺 هفت بازی ذهنی خودشیفته‌ها با شما مشاهده در سایت👇 زیرنویس_فارسی|

آیا تاکنون احساس کرده‌اید،‌ بعضی از افراد تمایل دارند شما را کنترل کنند یا رابطه‌ای فریبکارانه، اما به ظاهر دوستانه را با شما ایجاد کنند؟ دکتر لس کارتر، مشاور و روان‌شناس بالینی صاحب نام، در این ویدئو هفت بازی ذهنی را معرفی می‌کند که عموماً اشخاص خودشیفته روی شما پیاده می‌کنند. آیا تاکنون احساس کرده‌اید،‌ بعضی از افراد تمایل دارند شما را کنترل کنند یا رابطه‌ای فریبکارانه، اما به ظاهر دوستانه را با شما ایجاد کنند؟ احتمالاً در طول زندگی چندین بار این احساس را تجربه کرده‌اید.

آیا تاکنون احساس کرده‌اید،‌ بعضی از افراد تمایل دارند شما را کنترل کنند یا رابطه‌ای فریبکارانه، اما به ظاهر دوستانه را با شما ایجاد کنند؟ احتمالاً در طول زندگی چندین بار این احساس را تجربه کرده‌اید.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

افزایش قیمت هفت برابری مسکن در هفت سال گذشته

شلیک هفت موشک به یک پایگاه هوایی نیروهای آمریکا در عراق | DW | 16.03.2021هفت موشک به سمت یک پایگاه هوایی در عراق شلیک شد که نیروهای آمریکایی در آن مستقرند. این پایگاه در نزدیکی بغداد قرار دارد. موشک‌ها از روستایی در استان دیاله شلیک شده‌اند. این حمله خساراتی در پی نداشته است.

هفت گام برای ایجاد عادت‌های پایدار - BBC News فارسیممکن است فهرست بلند‌بالایی از تصمیمات جدید داشته باشید یا مهلتی برای خودتان تعیین کردید که تا یک تاریخ مشخص به یک هدف مشخص دست پیدا کنید. شاید هدف‌تان این بوده که امسال هیچ عادت بدی نداشته باشید. برای تبدیل این امید و آرزو‌ها به عادت‌های خوب جدید که دوام بیاورد چه باید کنید؟ اول اینکه کهنه فکر و تقلید گر نباشیم و بعد به این نظر برسیم و خودرا قناعت بدهیم که باید عادات گذشته را از خود دور کنیم و عادات جدید را جایگزین انها نمایم . و بعد اهسته اهسته و بدون ترس و بدون درنظرداشت مخالفت های دیگران خودرا به ان عادت بدهیم. و بعد دیگر موضوعات کوچک حل میشود . چرا در مورد ن)نژاد پرستی ملکه خبری نمیگید؟

هفت تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ در شمال سوریه از پای درآمدندنیروهای مسلح ترکیه 7 تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ را در منطقه عملیاتی سپر فرات در شمال سوریه از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

یک کشته و هفت مصدوم در واژگونی خودروی مهاجران در ایرانشهر