هفتمین جشنواره فانوس در لرستان برترین‌های خود را شناخت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

معاون هنری سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: مرحله استانی هفتمین جشنواره فانوس به پایان رسید و این جشنواره برترین‌های خود را شناخت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محسن مرادی شامگاه یکم مهرماه در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره ملی فانوس، اظهار کرد: مرحله استانی هفتمین جشنواره فانوس در لرستان به پایان رسید و این جشنواره برترین‌های خود را شناخت.

معاون هنری سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان تصریح کرد: این جشنواره در بخش فیلم و سریال در شاخه‌های سریال داستانی، فیلم داستانی بلند و کوتاه، تله‌تئاتر، انیمیشن (پویانمایی)، مستندکوتاه و نماهنگ و در بخش موسیقی و سرود در شاخه‌های موسیقی با کلام و بی‌کلام، و سرود دریافت کننده آثار هنرمندان بود. همچنین علاقه‌مندان آثار خود را در بخش رادیویی در شاخه‌های نمایش رادیویی و پادکست به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند.

معاون هنری سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان افزود: سید حسام شریعتمداری، میثم کردی و حسین ایزدی هر سه نفر از بروجرد در بخش نمایش خیابانی موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لرستان به لحاظ تولید گندم هفتمین استان کشور استمدیرکل تعاون روستایی لرستان گفت: هفتمین استان کشور به لحاظ تولید گندم هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایان مسابقات اسکیت قهرمانی سرعت خوزستانمسابقات قهرمانی اسکیت سرعت دختران و پسران خوزستان، برترین های خود را شناخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر از بزرگترین رویدادهای فرهنگی استمدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در ۴۵ سال گذشته است و در برگزاری آن میزبان ۱۰ کشور حوزه مقاومت هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راهنمایی همراه اول در خصوص مشکل احتمالی در ساعت برخی گوشی‌های تلفن همراه‌در آستانه آغاز نیمسال دوم، همراه اول از مشترکان خود خواست در صورت مشاهده مشکل در ساعت تلفن همراه، نرم افزار گوشی خود را بروز کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیروزی تماشایی دانیال سهرابی مقابل اوکرایندانیال سهرابی رقابتهای خود در مسابقات جهانی کشتی فرنگی بلگراد را با برد آغاز کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »