هفتمین شب اعتراضات خوزستان؛ تجمعاتی مشابه در اصفهان و کرج

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هفتمین شب اعتراضات خوزستان؛ تجمعاتی مشابه در اصفهان و کرج العربيه_فارسى

اهالی یزدانشهر اصفهان در حمایت از اعتراضات خوزستان با برگزاری تجمع‌های شبانه علیه نظام شعار سردادند.

در ادامه حمایت‌ها از اعتراضات مردم خوزستان جمعی از مردم در محله نارمک تهران، با حضور در بالکن‌ها و پشت‌بام منازل خود شعار «مرگ بر خامنه‌ای» سر دادند. سندیکای کارگران شرکت واحد تهران، گروه اتحاد بازنشستگان و شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان از جمله تشکل‌هایی هستند که از این اعتراض‌ها حمایت کرده‌اند.از طرفی در ادامه حمایت اهالی ورزش از اعتراضات خوزستان به بی‌آبی و تبعیض، بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیش از شروع بازی با مس کرمان با دردست داشتن پلاکارد« خوزستان تشنه است» اعتراض خود به وضعیت بی‌آبی در خوزستان را نشان دادند.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با اذعان به بحران بی‌آبی در استان و اعمال تبعیض علیه مردم منطقه از دستگاههای امنیتی و رسانه‌ها خواست تا موضوع اعتراضات بحق مردم را به قول او به«ضد انقلاب» نسبت ندهند.روز گذشته آیت الله علوی گرگانی، یکی از مراجع شیعه خواستار آن شد تا به بحران بی‌آبی و مشکلات خوزستان و سایر استان‌های جنوبی ایران رسیدگی شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ششمین شب اعتراضات در خوزستان؛ شعار اتحاد اتحاد در ایذه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ششمین شب اعتراضات در خوزستان؛ تندتر شدن شعارهای معترضان در شهرستان ایذهششمین شب اعتراضات در خوزستان با تندتر شدن فضا و همچنین شعارهای ضد حکومتی در شهرهای مختلف این استان جنوبی ایران همراه بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ششمین شب اعتراضات به بی‌آبی در خوزستان: دست‌کم دو معترض جوان در ایذه کشته شدنددر ششمین شب اعتراضات شهرهای خوزستان به بی‌آبی، سه‌شنبه شب مردم اهواز، ایذه، سوسنگرد، شوشتر، خرمشهر، آبادان، بهبهان، رامشیر، ویس، دارخوین، ماهشهر، و چند شهر دیگر تظاهرات کردند و دست‌کم دو معترض هفده و بیست ساله در ایذه با شلیک نیروهای امنیتی کشته شدند کسی کشته نشده توسط مامورا. اونها تیر هوایی زدن .تازه شعار دهندگان تو تهران م از گرما و تاخیر مترو شعار علیه ایت الله بی بی سی سر دادند. فرج بالاافکن و مریم افشنگ .رادیو صبجگاهی و شصت دقیقه بی بی سی 22/7/2021 ما اقوام ایران از یک ریشه هستیم فقط ایران سالها در کنار هم‌ بودیم بدون جنگ پس نمیگذاریم کسی ما را از هم‌جدا کند چون یک‌ ریشه هزاران ساله داریم آن هم خرد ما به کشورما ایران است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات در خوزستان؛ گزارش‌ها از کشته شدن ۲ نفر در ایذه و اختلال اینترنت در استاناعتراضات گسترده در خوزستان در شب سه‌شنبه ۲۹ تیر (۲۰ ژوئیه) در حالی وارد ششمین روز خود شد که گزارش‌ها از کشته‌شدن دستکم ۲ تن توسط نیروهای امنیتی حکایت دارد. جالبتر از اون اینکه ایران اینترنت خوزستان از ساعت ۸ شب تا اوایل صبح قطع میکند که مردم شریف خوزستان برای انقلابی جدید از خانه ها خارج شوند.این هیأت هرموقع برای منافعش خواسته بجنگه اشتباه زده🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خوزستان در پنجمین شب اعتراضات به بی‌آبی | DW | 20.07.2021اعتراضات به بی‌آبی در خوزستان همچنان ادامه دارد. تصاویر منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از تیراندازی و پرتاب گاز اشک‌آور به سوی معترضان است. معترضان خواستار استعفای فرماندار سوسنگرد شده‌اند. تشت بی کفایتی رهبر ایران از بام هر گوشه و کنار ایران داره بزیر می افته کاملا درسته اونقدر گازاشک آور زدند کهذحتی توی خونه هم نمیشه نفس کشید معترضین خوزستان خواهان سرنگونی نظام کثیف آخوندی هستن، هر کسی از خوزستان برای شما خبر میفرسته، داره شمارو دست میندازه که مردم به دویچه وله بخندن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات به بی‌آبی در خوزستان برای پنجمین شب پیاپی با حضور پررنگ‌تر زنان ادامه یافتاعتراضات به بی‌آبی در خوزستان برای پنجمین شب پیاپی با حضور پررنگ‌تر زنان ادامه یافت افزون بر تداوم اعتراضات در خوزستان، روز سه‌شنبه، ۲۹ تیر، جمعیتی از مردم تهران با تجمع در مترو صادقیه شعارهای «مرگ بر جمهوری اسلامی» و «مرگ بر اصل ولایت فقیه» سر دادند پس متوجه شدين كه اعتراضات براى بى ابى بهانس ، أصل نظام نشانس امشب_ساعت_٩
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »