هفته‌ای که گذشت به روایت تصویر - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجموعه‌ای از عکس‌های برگزیده خبری هفته گذشته (۳۰ اوت - ۵ سپتامبر ۲۰۲۰) در نقاط مختلف دنیا

امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه و برهم صالح، رئیس جمهور عراق کنفرانس مطبوعاتی مشترکی را در بغداد برگزار کردند. رئیس‌جمهوری فرانسه قول داد از این کشور درمقابل چالش‌ داعش و دخالت‌های خارجی حمایت کند.کودک فلسطینی خانه‌ای را در حال آتش سوزی نگاه میکند که جان سه کودک را گرفت، علت آتش سوزی استفاده از شمع برای روشن کردن اتاق اردوگاه پناهجویان النصیرات در نوار غزه بوده است.

اسرائیل ماهیگیری در سواحل غزه را ممنوع کرده و گذرگاه کالا "کرم شالوم" را بسته و تحویل سوخت به نیروگاه را قطع کرده است. در این منطقه مردم حدود هشت ساعت در روز به برق دسترسی دارند.راهبان تمرین روزانه خود را در معبد چونگ کینگ شائولین، چهارمین معبد شائولین در چین انجام می دهند.تیلدا سوئینتون، بازیگر سرشناس بریتانیایی، پشت ماسکی روی فرش قرمز هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موج کیهانی که حسگرها را در زمین به لرزه درآورد - BBC News فارسیتصور کنید که انرژی هشت خورشید در یک لحظه رها شود. بزرگترین 'موج ضربه‌ای' گرانشی‌ای که تا به امروز از ادغام دو سیاه‌چاله رصد شده است اینقدر قوی بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خاتمی به پیشواز انتخابات رفت؛ پیامی که آبی از آن گرم نمی‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

میان سینما و جامعه مذهبی شکاف ایجاد شده/ به مراجع حق بدهیم که به سینما اعتماد نکنند/ مدیران دهه نود شهامت مدیران اول انقلاب را ندارندیک تهیه‌کننده سینما و تلویزیون با اشاره به مشکلات پیش آمده در ساخت فیلم و سریال مذهبی و دینی، از شکاف میان جامعه مذهبی و سینمای ایران سخن گفت و بر لزوم جلب اعتماد توسط سینماگران تاکید کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عکس روز: بر فراز شهری که هرگز نمی‌خوابد | DW | 04.09.2020با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند. زن جوانی با ماسکی بر صورت بر بام بلندترین بام نیویورک ایستاده است. بام بلندترین آسمانخراش نیویورک چند ماهی به علت گسترش کرونا تعطیل بود، اما سرانجام چهارشنبه دوم سپتامبر به روی عموم باز شد، تا از بلندترین نقطه شهری را تماشا کنند که خواب ندارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: یونان بار دیگر نشان داد که طرفدار مذاکره نیستچاووش‌اوغلو: یونان بار دیگر نشان داد که طرفدار مذاکره نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

داستان مادر بزرگ مبارزی که قلب معترضان را در بلاروس ربوده - BBC News فارسینینا بهینسکایا، مادر بزرگ ۷۳ ساله که به مدد شبکه‌های اجتماعی و پخش گسترده ویدئوهای حضورش در خیابان‌ها، به قهرمان معترضان بلاروس تبدیل شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »