هفته‌ای که گذشت به روایت تصویر - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجموعه‌ای از عکس‌های برگزیده خبری هفته گذشته (۲۲ - ۲۸ اوت ۲۰۲۰) در نقاط مختلف دنیا

توضیح تصویر،

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، به ایران سفر و با مقام‌های بلندپایه از جمله حسن روحانی دیدار و گفت‌و‌گو کرده استزنی با لباسی شبیه 'مجسمه آزادی' در اعتراض به نژادپرستی با پخش رنگ قرمز در مقابل برج ترامپ در منطقه منهتن شهر نیویورک توسط پلیس بازداشت می‌شوددر پی افزایش سریع چندین آتش‌سوزی طبیعی در نزدیکی سان فرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا در آمریکا هزاران نفر مجبور به ترک خانه هایشان شده‌اندعامل کشتار یک سال و نیم پیش در مسجد نیوزیلند به حبس ابد محکوم شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا این چنین قانونی هست که پدر به جای پسر هشت ساله به زندان برود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جوان آلمانی که به فارسی زبانان زبان یاد می‌دهد - BBC News فارسییادگیری یک زبان خارجی برای خیلی‌ها دشوار است. مثلا زبان آلمانی.‌ کسانی که در سال‌های گذشته به آلمان پناه آورده ‌یا مهاجرت کرده‌اند حتما آن را تایید می کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اوکتای: حرف ما به اروپا این است که ترکیه به هیچ‌وجه از حقوق خود در مدیترانه شرقی و اژه دست نخواهد کشیدمعاون رئیس‌جمهور ترکیه: آنکارا به هر قیمتی از حقوق خود در هر مترمربع مدیترانه شرقی و هر مترمکعب آب آن محافظت خواهد کرد اوکتای: حرف ما به اروپا این است که ترکیه به هیچ‌وجه از حقوق خود در مدیترانه شرقی و اژه دست نخواهد کشید. معاون رئیس‌جمهور ترکیه: وقتی پای استقلال و آزادی در میان باشد، گوش ملت‌مان بدهکار نیست؛ تاوان و امثال آن برایش اهمیتی ندارد معاون رئیس‌جمهور ترکیه: متاسفانه به یاد نداریم که اروپا در راستای منافع ترکیه یا هر موضوع دیگری حمایت که هیچ، واکنش نشان داده باشد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نیما دینی؛ دویدن و داوری در نروژ با پایی که ۳۰ بار عمل شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مدیریت اینترنت نباید در دست دولت باشد/ کنترل فضای مجازی در اختیار نهادی زیر نظر رهبری قرار گیرد/ متاسفم که مردم به پیام‌رسان اسرائیلی «تلگرام» اعتماد می‌کنندنماینده همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدیم اینترنت و شبکه مجازی نباید در دست دولت باشد؛ در بعضی از کشورها اینترنت در دست نهادهای نظامی است در کشور ما هم می‌تواند در دست نهادی باشد که زیر نظر رهبری کار می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گزارش ویدئویی| مراسم عاشقی در هیئت انصارالحسین(ع)/ کودکانی که پا‌به‌پای پیرغلامان به عزا نشستند- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها- این بار اهالی هلال عدل در موسسه فرهنگی شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی(ره) مراسم عاشقی امام حسین(ع) را در دهه اول محرم به پا کرده‌اند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »