هفته‌ای که گذشت به روایت تصویر

29/04/1399 07:11 ق.ظ

مجموعه‌ای از عکس‌های برگزیده خبری در هفته گذشته (۱۱ - ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰) در نقاط مختلف دنیا

Image captionحق نشر عکسهتل سودیما در نیوزلند که در حال حاضر برای قرنطینه مسافرنی که به این کشور سفر میکنند استفاده می‌شود. پلیس نیوزیلند پس از اینکه تعدادی از افراد از قرنطینه اجباری فرار کردند هتل را تحت کنترل خود گرفت.یک کارگر جنسی که از ماسک محافظ صورت و دستکش استفاده می‌کند. این اقدامات احتیاطی توسط نهاد مربوط به کارگران شبانه بولیوی توصیه شده است.

Image captionحق نشر عکسهتل سودیما در نیوزلند که در حال حاضر برای قرنطینه مسافرنی که به این کشور سفر میکنند استفاده می‌شود. پلیس نیوزیلند پس از اینکه تعدادی از افراد از قرنطینه اجباری فرار کردند هتل را تحت کنترل خود گرفت.یک کارگر جنسی که از ماسک محافظ صورت و دستکش استفاده می‌کند. این اقدامات احتیاطی توسط نهاد مربوط به کارگران شبانه بولیوی توصیه شده است.مانور نظامی سالانه در تایوان، هدف این مانور پنج روزه چگونگی جلوگیری از تهاجم نیروهای مسلح چین استآتاناسیو، کرگدن سفید ۱۰ روزه ، در کنار مادرش هانا ایستاده است. او اولین کرگدن سفید است که در باغ وحش بوین در سانتیاگو، شیلی به دنیا می‌آید.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

شمار قربانیان کرونا در جهان از 600 هزار نفر گذشتشمار قربانیان کرونا در جهان از 600 هزار نفر گذشت

جان لویس، سناتور دموکرات و مبارز حقوق مدنی سیاهان آمریکا در گذشتاو تنها ۲۵ سال داشت که پیشاپیش حدود ۶۰۰ تن در راهپیمایی «یکشنبهٔ خونین» در شهر سِلما به‌راه افتاد. نیروهای پلیس در برابر دوربین‌ها او را به زمین انداختند و چنان او را کتک زدند که جمجمه‌اش ترک برداشت.

کره جنوبی؛ زنی که در چهل سالگی پدرش را شناخت - BBC News فارسیبر اساس رایی کم سابقه در دادگاه کره جنوبی، زنی که چهل سال پیش توسط یک زوج آمریکایی به فرزندی پذیرفته شده بود، حالا به عنوان دختر یک مرد کره ای ۸۵ ساله شناخته می شود.

پنج عدد که نقش حیاتی نشست بروکسل در آینده اقتصاد اروپا را توضیح می‌دهدتصویب بودجه بلند مدت و نحوه اجرای طرح ۷۵۰ میلیارد یورویی احیای اقتصادی اروپا جهت جبران خسارت‌های ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا مهم‌‌ترین محورهای این نشست را تشکیل می‌دهد.

ارتش آلمان در جستجوی تجهیزاتی که از انبار ناپدید شده است | DW | 17.07.2020بنا به گزارش‌های تازه مقدار فراوانی از تجهیزات رزمی ارتش آلمان ناپدید شده است. ارتش و کمیسیون امور دفاع در پارلمان آلمان نگران هستند و تحقیقاتی را آغاز کرده‌اند. احزاب گوناگون از ولنگاری احتمالی در ارتش انتقاد کرده‌اند.

اسد در کشوری که مردم ندارد، انتخابات برگزار می‌کندرژیم اسد در حالی انتخابات پارلمانی برگزار می‌کند که میلیون‌ها غیرنظامی را آواره کرده و به دلیل عدم مشارکت تمامی اقشار مردم مشروعیتی نزد مخالفان ندارد. - خبرگزاری آناتولی