هفتمین کنفرانس میانجی‌گری استانبول فردا به صورت مجازی برگزار می‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ترکیه که به یک برند در زمینه میانجی‌گری تبدیل شده٬ فردا 17 سپتامبر از "هفتمین کنفرانس میانجی‌گری استانبول" با مشارکت نمایندگان ارشد سازمان‌های بین المللی میزبانی می‌کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ترکیه که به یک برند در زمینه میانجی‌گری تبدیل شده٬ فردا 17 سپتامبر از "هفتمین کنفرانس میانجی‌گری استانبول" با مشارکت نمایندگان ارشد سازمان‌های بین المللی میزبانی می‌کند.ترکیه که در سال‌های اخیر یکی از کشورهای مهم برای میانجی‌گری مسائل بین‌المللی بوده و این موضوع در سازمان ملل نیز مقبولیت یافته، با تلاش برای ایجاد «آگاهی‌رسانی و ظرفیت‌بخشی» به یک برند در زمینه حل مسالمت آمیز اختلافات تبدیل شده است.

نمایندگان ویژه سازمان ملل در گذشته مانند غسان سلامه، استفان دی میستورا و آلوارو دو سوتو، نمایندگان سازمان ملل، سازمان امنیت و همکاری در اروپا، اتحادیه آفریقا و سازمان توسعه بین دولتی و همچنین پروفسور ویلیام زارتمن از نام‌های مشهور در زمینه میانجی‌گری بین‌المللی در این کنفرانس مجازی شرکت خواهند کرد. کنفرانس امسال به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع کووید-19 به صورت مجازی برگزار و به طور زنده از یوتیوب پخش خواهد شد که یک نوآوری محسوب می‌شود. سازماندهی آنلاین با ابتکار"دیپلماسی دیجیتال" که سال پیش در «یازدهمین کنفرانس سفرا» توسط چاووش‌اوغلو اعلام شد نیز مطابقت دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حضور دانشجو در دانشگاه را به حداقل می‌رسانیم/ پایش سلامت روزانه دانشجویان/ آموزش باری به هر جهت تبعات داردحسینی معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: ترم جاری را بر اساس پروتکل‌ها و برنامه‌هایی که داریم به صورت تدریجی و فشرده برگزار خواهیم کرد، مثل کاری که در تابستان انجام دادیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب تهران مجازی شدنمایشگاه کتاب تهران مجازی شد معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد همزمان با اعلام برنامه‌های جایگزین نمایشگاه کتاب تهران، از احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت مجازی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی از تازه‌ترین محصولات اپل؛ غول دره سیلیکون سنت‌شکنی کردکنفرانس سال ۲۰۲۰ اپل روز سه‌شنبه ۱۵ سپتامبر در حالی برگزار شد که بر خلاف سنت دیرین این غول فناوری خبری از معرفی آیفون جدید نبود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست هیئت‌های صلح دولت افغانستان و طالبان امروز برگزار می‌شودهیئت‌های مذاکره کننده دولت افغانستان و گروه طالبان اعلام کردند که نخستین نشست رسمی طرف‌ها امروز در دوحه برگزار می‌شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رایزنی ظریف با سرپرست وزارت خارجه افغانستان در مورد گفتگوهای بین الافغانیمحمد جواد ظریف به صورت تلفنی با سرپرست وزارت امور خارجه افغانستان رایزنی و گفتگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امضای توافق عادی‌سازی روابط اسرائیل با بحرین و امارات به میانجی‌گری آمریکااسرائیل، امارات متحده عربی و بحرین روز سه شنبه با میانجی‌گری آمریکا در کاخ سفید توافقی تاریخی را برای عادی‌سازی روابط خود به امضاء رساندند، توافقی که
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »