هفتمین روز ناآرامی‌ها در بلغارستان؛ معترضان مقابل پارلمان تجمع کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هفتمین روز ناآرامی‌ها در بلغارستان؛ معترضان مقابل پارلمان با پلیس درگیر شدند این ویدئو را ببینید🔽

تنش در دستگاه حاکمه بلغارستان که دامنه آن به اعتراض‌های شهری نیز کشیده شده سه شنبه شب با تلاش گروهی از جوانان برای ورود به ساختمان پارلمان این کشور در صوفیه ادامه یافت.

تظاهرات شهروندان بلغارستان که روز سه‌شنبه وارد هفتمین روز متوالی خود شد در اعتراض به عملکرد دولت و دادستانی و در حمایت از رئیس جمهوری این کشور صورت می‌گیرد. معترضان معتقدند دستگاه قضایی به جای مقابله با «الیگارشی» و برخورد با اقدامات خلاف قانون گروهی کوچک اما فاسد از حاکمان در کشور، رئیس جمهوری و اطرافیانش را هدف قرار داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تظاهرات مردم آذربایجان در اعتراض به حملات ارمنستانمردم جمهوری آذربایجان در اعتراض به حملات اخیر ارمنستان مقابل ساختمان مجلس ملی این کشور در باکو تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش ۲۵ درصدی ارزش برابری ریال در ۲۰ روز؛ یورو ۲۷ هزارتومان شدبا ثبت نرخ ۲۷ هزار تومانی یورو در جریان معاملات روز سه‌شنبه بازار ارز ایران، کاهش نرخ برابری ریال در مقابل یورو طی ۲۰ روز گذشته به بیش از ۲۵ درصد رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقابله با شعله‌های آتش ناو آمریکایی چند روز طول خواهد کشید- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimمقابله با آتش ناو آمریکایی چند روز طول می‌کشد سی‌ان‌ان: در حالی که تاکنون ۵۹ نفر بر اثر آتش سوزی ناو جنگی بونهام ریچارد زخمی شده‌اند، مقام‌های فدرال و آتش نشانی بر این باورند که مهار کامل این آتش چند روز زمان نیاز خواهد داشت BonhommeRichard
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نمایش دسته‌جمعی دلفین‌های بازیگوش در ساحل شیلیده‌ها دلفین روز سه‌شنبه با ورود به خلیج والپارایزو واقع در شیلی، شنایی دسته‌جمعی را اجرا کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین آمار ویروس کرونا در کشورهای برزیل، مکزیک و هند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استقبال بی‌نظیر از هشتگ مخالفت با اعدام سه معترض آبان‌ماه - BBC News فارسیبعد از تایید حکم اعدام سه نفر از معترضان تظاهرات سراسری آبان پارسال در ایران۱۱۲ فعال سیاسی و مدنی در بیانیه‌ای خواستار لغو این حکم شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »