هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره اوج گیری دوباره شیوع کرونا در جهان - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره اوج گیری دوباره شیوع کرونا در جهان

این در حالی ا‌ست که بیشتر کشورهای اروپا در هفته‌های اخیر برای مهار شیوع ویروس محدودیت‌های بیشتری برقرار کرده‌اند.

این محدودیت‌ها در برخی کشورها مانند بریتانیا باعث افت نرخ ابتلا شده است. از سوی دیگر اما با وجود امیدواری‌ها برای تولید واکسن در سال جدید میلادی، سازمان بهداشت جهانی گفته معلوم نیست عرضه واکسن، پاسخگوی تقاضای جهانی باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هرچه از چین رسید نیکوست...حتا اگه کرونا باشه..

دور موتور سانسور گوگل به بالاترین حد رسیده. یوتیوب ویدئوهایی که دستورالعملهای سازمان_بهداشت_جهانی را زیر سوال ببرند حذف می کند. گوگل اینطور فرض کرده که بهداشت جهانی منبع بی چون و چرای حقیقت است حتی اگر دستورات این هفته اش خلاف دستورات هفته قبل باشد.

بزرگ‌ترین خیانت را سازمان بهداشت جهانی به انسان‌ها کرد زمانی که گفت: نگران نباشید چون بیماری کوید ۱۹ از طریق انسان به انسان منتقل نمی شود و مردم در دنیا به سازمان بهداشت جهانی اعتماد کردند و این بیماری در سراسر دنیا پخش شد،افراد زیادی خواهان محاکمه افراد مسئول در این سازمان هستند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده ویژه سازمان بهداشت جهانی نسبت به احتمال بروز موج سوم کرونا در اروپا هشدار داد🔺نماینده ویژه سازمان بهداشت جهانی نسبت به احتمال بروز موج سوم کرونا در اروپا هشدار داد ⚡️نماینده بهداشت جهانی در مبارزه با کووید۱۹ پیش‌بینی کرد، اگر دولت‌ها ناکامی در پیشگیری از موج دوم را تکرار کنند، موج سوم کووید اوایل سال ۲۰۲۱ اروپا را فرا می‌گیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آغاز واکسیناسیون کرونا در روسیه همزمان با هشدار سازمان جهانی بهداشتدولت روسیه در چارچوب برنامه واکسیناسیون علیه بیماری کووید-۱۹، روز شنبه ۵ دسامبر (۱۵ آذر) تزریق واکسن به افراد در معرض خطر ویروس را در شماری از کلینیک‌های خود در مسکو آغاز کرد. این در حالی است که سازمان جهانی بهداشت نسبت به دست کم گرفتن ویروس کرونا هشدار داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان بهداشت جهانی: کووید۱۹ آخرین همه‌گیری جهانی نخواهد بود🔺سازمان بهداشت جهانی: کووید۱۹ آخرین همه‌گیری جهانی نخواهد بود ⚡️مدیرکل سازمان بهداشت جهانی، با انتشار یک پیام ویدئویی گفت که همه‌گیری جهانی به وجود آمده بر اثر شیوع ویروس_کرونا «آخرین همه‌گیری نخواهد بود و همه‌گیری‌ها از واقعیت‌های زندگی هستند.» تا موقعی که چین کمونیست هست ، چرا که نه ؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس سازمان جهانی بهداشت نسبت به پاندمی‌های بعدی هشدار داد | DW | 27.12.2020رئیس سازمان جهانی بهداشت معتقد است که دنیا تنها وقتی به طور کامل از خطر بیماری رهایی می‌یابد، که بشریت نسبت به مسائل مبرم کره زمین حساسیت بیشتری نشان دهد. او گفت در غیر این صورت پاندمی‌های بیشتری در انتظار نوع بشر است. چشم بسته غیب گفته خب معلومه آخرین پاندمی نیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار سازمان جهانی بهداشت درباره بیماری‌های همه‌گیر: برای وضعیت بدتر آماده شویدتا کنون ابتلای بیش از ۸۱ میلیون و ۴۷۹ هزار نفر در سراسر جهان به کووید۱۹ تایید شده است و از این تعداد بیش از ۱ میلیون و ۷۷۸ هزار نفر جان باخته‌اند. این یه واقعیته ... والسلام به یاری حضرت حق برای برقراری صلح جهانی آماده خواهیم شد ظاهرا غرب ویروس جدیدی تهیه کرده که واکسنش ساخته نشه یا دیرتر ساخته بشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »