هشدار مسکو به اتحادیه اروپا درباره تشدید تحریم‌ها علیه روسیه | DW | 22.02.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ولادیمیر چیزوف، سفیر روسیه در اتحادیه اروپا درباره پیامدهای ناشی از تشدید تحریم‌ها علیه آن کشور هشدار داد. محاکمه آلکسی ناوالنی، منتقد پوتین منجر به افزایش تنش سیاسی در مناسبات اتحادیه اروپا با روسیه شده است.

روزنامه آلمانی دی ولت مصاحبه‌ای با ولادیمیر چیزوف، سفیر دائمی روسیه در اتحادیه اروپا داشته است. سفیر روسیه در اتحادیه اروپا گفته است که تمایلی به گمانه‌زنی درباره افزایش دامنه تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه آن کشور ندارد.

چیزوف تاکید کرده است که روسیه"شریک قابل اعتمادی" برای اتحادیه اروپا است و برخلاف راهکار کشورهای عضو این اتحادیه، روسیه تا کنون با خویشتن‌داری نسبت به تحریم‌ها برخورد کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس شورای اتحادیه اروپا و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به ترکیه سفر می‌کنندرئیس شورای اروپا و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به ترکیه سفر می‌کنند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا تحریم مقام‌های روسیه را به دلیل محکومیت ناوالنی و سرکوب معترضان بررسی می‌کنددست‌کم دو منبع دیپلماتیک اتحادیه اروپا گفته‌اند که تنها راه احتمالی آزادی الکسی ناوالنی، تحریم مقام‌های ارشد روسیه است. شوخی میکنند جدی نگیرید با احترام به آزادی بیان.ناوالتی عزیز،تو در جهنمی خواهی سوخت که بدست خودت روشن کردی و بدست ریاکاران غربی مشتعل شد.چنانکه رهبر اپوزوسیون ونزوئلا رو برسمیت شناختن،تو رو هم در سختترین روزهای در پیش رو به رسمیت خواهند شناخت و حمایت خواهند کرد.تو بظاهر زرنگترین و حقیقتا،احمق ترینی. آلمان خودشو وابسته به نفت و گاز روسیه کرده بعیده تحریم جدی در کار باشه افسار اتحادیه اروپا دست پوتینه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزرای خارجه اتحادیه اروپا در مورد تحریم روسیه به دلیل حبس الکسی ناوالنی به توافق رسیدندوزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا موافقت کردند که روسیه را به دلیل زندانی کردن الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس کرملین، تحریم کنند. تا تحریم ها رفع نشود آمریکا نمی تواند به برجام بازگردد و جو‌ داخلی ایران بشکلی است که حتی رهبر ایران نمی تواند مذاکره غیرمشروط با آمریکا را بپذیرد چون مسوولیت معیشت مردم بر عهده او خواهد بود و عاقلانه است که ایران مسیر اتمی را به سرعت طی کند. رستاخیز_ملی_با_پهلوی غافل از زندانیان ایران
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صف‌آرایی چین و روسیه در برابر بلوک غرب؛ لاوروف به اتحادیه اروپا تاختوزرای خارجه روسیه و چین روز سه‌شنبه در دیدار با یکدیگر بر گسترش روابط نزدیک تاکید کردند. این ملاقات در میانه انتقادات شدید کشورهای غربی و وضع تحریم توسط نهادهای آمریکایی و اروپایی علیه مقامات این دو کشور انجام می‌شود. به نظر منهم باید در برابر دنباله روی و الگوبرداری های کورکورانه از غرب متحد شد.این یک تصمیمی شبیه تصمیمات غرب نبست. سردرد دادن به قیمت خودکشی. این یک نیاز مبرم و الزام برای برگرداندن نظم جهانی دوباره ست.توقف قطاری که در حال حرکت بسمت پرتگاه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه به یونان، اسرائیل و اتحادیه اروپا هشدار دادترکیه به یونان، اسرائیل و اتحادیه‌اروپا هشدار داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »