هشدار مسکو به اتحادیه اروپا درباره تشدید تحریم‌ها علیه روسیه | DW | 22.02.2021

22/02/2021 09:31:00 ق.ظ

ولادیمیر چیزوف، سفیر روسیه در اتحادیه اروپا درباره پیامدهای ناشی از تشدید تحریم‌ها علیه آن کشور هشدار داد. محاکمه آلکسی ناوالنی، منتقد پوتین منجر به افزایش تنش سیاسی در مناسبات اتحادیه اروپا با روسیه شده است.

روسیه, اتحادیه اروپا

ولادیمیر چیزوف، سفیر روسیه در اتحادیه اروپا درباره پیامدهای ناشی از تشدید تحریم‌ها علیه آن کشور هشدار داد. محاکمه آلکسی ناوالنی ، منتقد پوتین منجر به افزایش تنش سیاسی در مناسبات اتحادیه اروپا با روسیه شده است.

ولادیمیر چیزوف، سفیر روسیه در اتحادیه اروپا درباره پیامدهای ناشی از تشدید تحریم‌ها علیه آن کشور هشدار داد. محاکمه آلکسی ناوالنی ، منتقد پوتین منجر به افزایش تنش سیاسی در مناسبات اتحادیه اروپا با روسیه شده است.

او در عین حال تاکید کرده است که تحریم‌های پیش‌بینی شده از سوی اتحادیه اروپا طی سالیان گذشته به مناسبات کشورهای عضو این اتحادیه و روسیه آسیب رسانده است.چیزوف تاکید کرده است که روسیه"شریک قابل اعتمادی" برای اتحادیه اروپا است و برخلاف راهکار کشورهای عضو این اتحادیه، روسیه تا کنون با خویشتن‌داری نسبت به تحریم‌ها برخورد کرده است.

گفته می‌شود که وزیران امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرار است روز دوشنبه ۲۲ فوریه (چهارم اسفند) درباره تحریم‌های جدید علیه روسیه مشورت کنند.به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندیدولادیمیر چیزوف، سفیر روسیه در اتحادیه اروپااتحادیه اروپا بر آن است تا برای نخستین بار از قانون جدید تحریم‌های مرتبط با نقض حقوق بشر علیه روسیه بهره گیرد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

رئیس شورای اتحادیه اروپا و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به ترکیه سفر می‌کنندرئیس شورای اروپا و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به ترکیه سفر می‌کنند

اتحادیه اروپا تحریم مقام‌های روسیه را به دلیل محکومیت ناوالنی و سرکوب معترضان بررسی می‌کنددست‌کم دو منبع دیپلماتیک اتحادیه اروپا گفته‌اند که تنها راه احتمالی آزادی الکسی ناوالنی ، تحریم مقام‌های ارشد روسیه است. شوخی میکنند جدی نگیرید با احترام به آزادی بیان.ناوالتی عزیز،تو در جهنمی خواهی سوخت که بدست خودت روشن کردی و بدست ریاکاران غربی مشتعل شد.چنانکه رهبر اپوزوسیون ونزوئلا رو برسمیت شناختن،تو رو هم در سختترین روزهای در پیش رو به رسمیت خواهند شناخت و حمایت خواهند کرد.تو بظاهر زرنگترین و حقیقتا،احمق ترینی. آلمان خودشو وابسته به نفت و گاز روسیه کرده بعیده تحریم جدی در کار باشه افسار اتحادیه اروپا دست پوتینه

وزرای خارجه اتحادیه اروپا در مورد تحریم روسیه به دلیل حبس الکسی ناوالنی به توافق رسیدندوزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا موافقت کردند که روسیه را به دلیل زندانی کردن الکسی ناوالنی ، منتقد سرشناس کرملین، تحریم کنند. تا تحریم ها رفع نشود آمریکا نمی تواند به برجام بازگردد و جو‌ داخلی ایران بشکلی است که حتی رهبر ایران نمی تواند مذاکره غیرمشروط با آمریکا را بپذیرد چون مسوولیت معیشت مردم بر عهده او خواهد بود و عاقلانه است که ایران مسیر اتمی را به سرعت طی کند. رستاخیز_ملی_با_پهلوی غافل از زندانیان ایران

صف‌آرایی چین و روسیه در برابر بلوک غرب؛ لاوروف به اتحادیه اروپا تاختوزرای خارجه روسیه و چین روز سه‌شنبه در دیدار با یکدیگر بر گسترش روابط نزدیک تاکید کردند. این ملاقات در میانه انتقادات شدید کشورهای غربی و وضع تحریم توسط نهادهای آمریکایی و اروپایی علیه مقامات این دو کشور انجام می‌شود. به نظر منهم باید در برابر دنباله روی و الگوبرداری های کورکورانه از غرب متحد شد.این یک تصمیمی شبیه تصمیمات غرب نبست. سردرد دادن به قیمت خودکشی. این یک نیاز مبرم و الزام برای برگرداندن نظم جهانی دوباره ست.توقف قطاری که در حال حرکت بسمت پرتگاه.

ترکیه به یونان، اسرائیل و اتحادیه اروپا هشدار دادترکیه به یونان، اسرائیل و اتحادیه‌اروپا هشدار داد

روزنامه آلمانی دی ولت مصاحبه‌ای با ولادیمیر چیزوف، سفیر دائمی روسیه در اتحادیه اروپا داشته است.29.Aa وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه در نشست عادی خود امکان اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه را به‌دلیل محکومیت الکسی ناوالنی به زندان و سرکوب گسترده هواداران وی در دستور کار قرار می‌دهند.Aa به گزارش یورونیوز وزاری خارجه کشورهای اروپایی موافقت کرده‌اند که روسیه را دلیل زندانی کردن الکسی ناوالنی تحریم کنند.

سفیر روسیه در اتحادیه اروپا گفته است که تمایلی به گمانه‌زنی درباره افزایش دامنه تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه آن کشور ندارد. او در عین حال تاکید کرده است که تحریم‌های پیش‌بینی شده از سوی اتحادیه اروپا طی سالیان گذشته به مناسبات کشورهای عضو این اتحادیه و روسیه آسیب رسانده است.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی شارل میشل رئیس شورای اروپا و اورزولا فن در لاین رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا در تاریخ 6 آوریل، به ترکیه سفر می‌کنند. چیزوف تاکید کرده است که روسیه"شریک قابل اعتمادی" برای اتحادیه اروپا است و برخلاف راهکار کشورهای عضو این اتحادیه، روسیه تا کنون با خویشتن‌داری نسبت به تحریم‌ها برخورد کرده است. آقای بورل و سرگئی لاوروف جمعه دو هفته پیش و در یک کنفرانس مطبوعاتی گفته بودند که «رایزنی میان مسکو و بروکسل با وجود همه اختلاف‌ها ادامه خواهد یافت. گفته می‌شود که وزیران امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرار است روز دوشنبه ۲۲ فوریه (چهارم اسفند) درباره تحریم‌های جدید علیه روسیه مشورت کنند. به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید ولادیمیر چیزوف، سفیر روسیه در اتحادیه اروپا اتحادیه اروپا بر آن است تا برای نخستین بار از قانون جدید تحریم‌های مرتبط با نقض حقوق بشر علیه روسیه بهره گیرد. این خبر در حال تکمیل است و به‌زودی روزآمد خواهد شد هم‌رسانی این مطلب:.

سفیر روسیه در اتحادیه اروپا به کشورهای عضو این اتحادیه درباره گسترش تحریم‌ها هشدار داده و گفته است که روسیه برای مقابله با چنین اقداماتی آمادگی دارد.» خبرگزاری فرانسه هم به نقل از یک دیپلمات دیگر اروپایی گزارش کرد که انتظار می‌رود در نشست روز دوشنبه، وزرای خارجه ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا بر سر تحریم رهبران روسیه به توافق برسند و پس از آن، کارشناسان فهرست افرادی که باید مجازات شوند را تهیه کنند. پس از بازداشت و محکومیت آلکسی ناوالنی، منتقد پوتین و برخورد خشن نیروهای انتظامی با شرکت‌کنندگان در اعتراضات در روسیه، تنش در مناسبات بین اتحادیه اروپا با روسیه افزایش یافته است. در همین زمینه: .