هشدار سازمان همکاری اسلامی نسبت به تجاوزات اسرائیل به مسجدالاقصی

10/07/1400 12:09 ب.ظ

سازمان همکاری اسلامی نسبت به تشدید تجاوزات اسرائیل علیه مسجدالاقصی در قدس اشغالی هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی

سازمان همکاری اسلامی نسبت به تشدید تجاوزات اسرائیل علیه مسجدالاقصی در قدس اشغالی هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی 02.10.2021 غزه/ محمد ماجد/ خبرگزاری آناتولی سازمان همکاری اسلامی با انتشار بیانیه‌ای نسبت به تشدید تجاوزات نیروهای اسرائیلی به مسجدالاقصی در قدس اشغالی هشدار داد.

در این بیانیه ضمن محکوم کردن اقدامات تحریک‌آمیز اشغالگران اسرائیلی به ویژه تشدید تعرضات شهرک‌نشینان به مسجد الاقصی، نسبت به پیامدهای خطرناک این اقدامات؛ شهرک سازی، پاکسازی نژادی، کوچ اجباری فلسطینیان و تلاش برای تغییر وضعیت حقوقی و تاریخی این شهر مقدس، هشدار داد.

همچنین این سازمان جامعه بین‌الملل را به عمل به مسئولیت‌های خود و مداخله فوری جهت واداشتن اسرائیل اشغالگر به توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی و حمایت از ملت فلسطین به ویژه در قدس فراخواند. یورش شهرک‌نشین یهودی همزمان با فرارسیدن جشن های یهودی طی روزهای اخیر تشدید شده است.

گفتنی است تعرض شهرک‌نشینان یهودی تحت تدابیر امنیتی پلیس و نظامیان اسرائیل به مسجد الاقصی تقریبا به اتفاقی روزمره تبدیل شده است. اسرائیل قصد دارد زمینه را برای تسلط کامل بر این مسجد و تقسیم زمانی و مکانی آن میان یهودیان و مسلمانان فراهم کند. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

آمریکا بار دیگر به ترکیه درباره خرید تسلیحات از روسیه هشدار دادآمریکا بار دیگر به ترکیه درباره خرید تسلیحات از روسیه هشدار داد وندی شرمن قائم مقام وزیر خارجه ایالات متحده، که در سوئیس حضور دارد، روز جمعه ۹ مهر به ترکیه درباره تبعات خرید سامانه موشکی اس-۴۰۰ و تسلیحات بیشتر از روسیه هشدار داد. با تحریم تورکیه، قَطعا روسیه شاد خواهد شد زیرا ب قول ترامپ ناتو دیگر کارایی عملیاتی ندارد و تورکیه با روسیه پیمان های نظامی خواهد بست و مجددا جنگ های سَرد جدید در راه. وندی شرمن ترکیب حماقت و وقاحت است.

شهردار سابق حامی پناهجویان در ایتالیا به جرم کلاهبرداری به ۱۳ سال زندان محکوم شدیک شهردار سابق در ایتالیا به جرم کمک به مهاجرت غیرقانونی، کلاهبرداری و اختلاس در اموال عمومی به ۱۳ سال زندان محکوم شده است.

سازمان ملل: به هیچ شکل اجازه دسترسی به منطقه خودمختار سینجان نداریمسازمان ملل اعلام کرد که به هیچ شکل به منطقه خودمختار سینجان اجازه دسترسی ندارند. - خبرگزاری آناتولی

اعتراض سفیر ایران در باکو به 'تعرض' به ساختمان سفارتخانه | DW | 01.10.2021سفیر جمهوری اسلامی در جمهوری آذربایجان می‌گوید به سفارت ایران در باکو 'تعرض و بی‌احترامی' شده است. در روزهای گذشته رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی نزدیک مرز آذربایجان انتقاد رئیس جمهوری آن را به دنبال داشت. رئیس جمهور آذربایجان گوه خورده باشما رئیس‌جمهور آذربایجان خیلی غلط کردند فکر کردید خامنه ای، رضا شاه هست که زیر لحاف قره سو را ببخشد. این گوی و میدان اگر اردوغان و علی اف میتوانند زنگزور را تصرف کنند. فعلا که امروز طی ۱۲ ساعت مواضع ترکیه در ادلب بمباران شد.

هشدار سازمان زمین‌شناسی درباره فرونشست زمین در ایرانهشدار سازمان زمین‌شناسی درباره فرونشست زمین در ایران: *دچار شرایط بسیار حادی شده‌ایم *پیش‌بینی می‌شود استان‌های گیلان و مازندران نیز طی سال‌‍‌های آینده دچار فرونشست شوند *تهران روزی یک میلیمتر دچار فرونشست می‌شود که عدد بسیار زیادی است

طوفان و گردوغبار ادارات منطقه سیستان را به تعطیلی کشاندطوفان و گردوغبار ادارات منطقه سیستان را به تعطیلی کشاند معاون استاندارو فرماندار ویژه زابل با بیان اینکه طوفان و گردوغبار ادارات منطقه سیستان را به تعطیلی کشاند گفت: سرعت طوفان در منطقه سیستان شدت گرفته و میزان غلظت گروغبار در هوای منطقه بسیار زیاد است