هشدار پمپئو به شرکت‌هایی که با ایران همکاری می‌کنند | DW | 11.11.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از آنکه چهار فرد و شش شرکت به اتهام خرید اقلام حساس برای شرکت صنایع مخابرات ایران از سوی آمریکا تحریم شدند، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا یک بار دیگر به اشخاص حقیقی و حقوقی در مورد همکاری با جمهوری اسلامی هشدار داد.

دولت آمریکا روز سه‌شنبه ۱۰ نوامبر چهار فرد و شش شرکت را به اتهام خرید اقلام حساس برای شرکت صنایع مخابرات ایران تحریم کرد. وزارت خزانه‌داری آمریکا این تحریم‌ها را در راستای سیاست"فشار حداکثری" علیه ایران توسط دولت ترامپ اعمال کرد.

حال مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده در شبکه توییتر یک بار دیگر به افراد و شرکت‌هایی هشدار داد که با جمهوری اسلامی همکاری دارند. در این پیام آمده است: «ایالات متحده دیروز اعضای یک شبکه تهیه تجهیزات غیرقانونی ایرانی را مورد تحریم قرار داد. ما همچنان مصمم هستیم در برابر فعالیت‌هایی وارد عمل شویم که امنیت ملی ما را به مخاطره می‌اندازند.»

این پیام توییتری هشدار می‌دهد، در صورتی که اشخاص حقیقی و حقوقی با مجریان گسترش برنامه‌های ایران وارد معامله شوند، باید ریسک تحریم‌های آمریکا را بپذیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پمپوی.قوه.میخوره

چیزی به رفتنت نمونه 😂😂😂

پمپئو،یک دروغگویِ شیّاد است! نگاه کنید،این عین عبارت خود اوست در معرفی خود! «وقتی ما در سیا بودیم، دروغ می‌گفتیم، تقلب می‌کردیم و می‌دزدیدیم! ما این آموزش‌ها را کاملاً گذرانده‌ایم!!».

پمپئو غلط کرد! پمپئو باید دنبال شغل دیگری باشد! دوران عربده کشی و تبلیغات و قلدری باند ترامپ بپایان رسید!

Make_Money_Online Make more Money online with trading... On Expert_Option you can Trade: Currency pairs, Crypto currencies, Commodities and Stocks. ExpertOption Smart Trade:

داغ دلشونو سرکوردا خالی میکنن جان زینب_جلالیان در خطر است

هشدار میده کونشونم میذاره .. خیالش راحته که چهار سال دیگه قدرت دستشه .. بترکه چشم حسود و بخیل ..🙂✌️

این دلقک آمریکا رو مضحکه دنیا کرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار رئیس کمیسیون انرژی مجلس ایران: به بازرسان آژانس اجازه ورود به ایران نمی‌دهیمفريدون عباسي رئیس کمیسیون انرژی در مجلس ایران روز دوشنبه 11 ژانویه، در واکنش به اظهارات پمپئو مبنی میخان مثل دوران اوباما چُلمتگ عمل کنند با دولت بایدن. به سمت اتمی شدن پیش برن و برای توقف فعالیت هسته ای، تحریم ها رو بردارن. همون باج گیری به روش برجام. بدون اینکه در مورد موشک و حلال تروریستی شیعی امتیاز داده باشن حقوق بشر هم که کشک. 🤚 تخمشو ندارن، فک کردم بایدن امده سایه ی حمله ی نظامی ازشن دور شده ولی کور خوندن به درك
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

عراق: به ایران درباره واکنش آمریکا نسبت به حمله به سفارتش هشدار دادیمفواد حسین، وزیر امور خارجه عراق، روز دوشنبه 18 ژانویه در مصاحبه‌ای اختصاصی با تلویزیون الحدث، گفت که آخرشم چشمشون کور شد !!! همتی و آخوندها دارند دلار میخرند تا تو قیمت بالا بفروشن.البته دلار را از خود بانک مرکزی با کد ملی کارتن خوابها میخرند و وقتی باز دلار را بالا بردند .به خود بانک مرکزی میفروشند و از جیب مردم دزدی میکنند.الان که دلار ۲۱هزار تومان است.تو بازار معروفه .به اینکه همتی خریدار شد. 😁😁😁😁😁 جمهوری اسلامی.تو شاخص سهام ۶۰۰ هزار خریدند.و دلار را کردند ۳۵ هزار تومان.ملت فقیر و طمعکار را خر کردند و تو شاخص ۲میلیون.به ملت احمق فروختند و آمدند بیرون.الان شاخص با دلار ۲۱تومان شده ۱میلیون تومان.جهانگیری و روحانی و آخوندی و خامنه و اراذل به ریش ملت میخندند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل درباره بازگشت بی‌قید و شرط آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران هشدار دادیک مقام اسرائیلی جمعه 19 فوریه 2021 ضمن اشاره به برنامه موشک‌های بالستیک ایران و حمایت رژیم تهران از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار اسرائیل به شهروندان خود نسبت به اقدام ایران برای انتقام ترور فخری‌زادهدولت اسرائیل از شهروندان خود در خارج از کشور خواست در برابر اقدام ایران برای انتقام ترور محسن فخری‌زاده مراقب باشند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار اسرائیل نسبت به احتمال حمله ایران به اهداف خارجی این کشور - BBC News فارسیدولت اسرائیل روز پنجشنبه هشدار داده که ایران ممکن است به اهداف این کشور در خارج حمله کند. محسن فخری زاده از مقام های بلندپایه برنامه اتمی ایران جمعه هفته پیش در اطراف تهران ترور شد. ایران اسرائیل را مسئول قتل او دانسته و این کشور را تهدید به تلافی جویی کرده است. اسراییل گوه خورد ایران و تهدید کرد . این و یادت نره بی بی سی عزیز☺️ بالاتر از سیاهی رنگی نیست. تکه خاک کوچیکی که به زور گرفتید رو حمام خون می‌کنیم. زدي ضربتي، ضربتي نوش كن! صبر كن حالا
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »