هشدار جمهوریخواهان به بایدن: لغو تحریم‌های ایران خطا است | DW | 24.02.2021

06/12/1399 09:16 ق.ظ

شماری از نمایندگان جمهوریخواه با ارسال نامه‌ای به دولت جدید آمریکا نسبت به پیامدهای لغو تحریم‌های ایران هشدار داده‌اند. در این نامه آمده است که رفع تحریم‌ها موقعیت آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران را تضعیف می‌کند.

شماری از نمایندگان جمهوریخواه با ارسال نامه‌ای به دولت جدید آمریکا نسبت به پیامدهای لغو تحریم‌های ایران هشدار داده‌اند. در این نامه آمده است که رفع تحریم‌ها موقعیت آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران را تضعیف می‌کند. روزنامه"دی هیل" به نامه‌ای اشاره کرده است که جان کاتکو، نماینده جمهوریخواه نیویورک برای دولت بایدن ارسال کرده است. گفته می‌شود شماری از نمایندگان جمهورخواه نیز این نامه را امضا کرده‌اند.

در این نامه به پیامدهای لغو تحریم‌های ایران از سوی دولت آمریکا اشاره شده است.

اعلام آمادگی آمریکا برای شرکت در نشست کشورهای پنج‌به‌اضافه‌یک که از سوی جوزپ بورل، هماهنگ‌کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیشنهاد شده، باعث افزایش تلاش مخالفان سیاست رفع تحریم‌ها در آن کشور شده است. جان کاتکو در نامه خود متذکر شده است که اجرای خواست ایران مبنی بر لغو تحریم‌ها می‌تواند به موقعیت آمریکا در مذاکرات دوجانبه با آن کشور آسیب برساند.

جان کاتکو خواستار ادامه سیاست فشارهای حداکثری علیه ایران از سوی دولت جدید آمریکا شده است. از سوی دیگر، برخی دیگر از نمایندگان جمهوریخواه نیز درخواست مشابهی از دولت بایدن کرده‌اند. لیز چینی، دختر دیک چینی و یکی از نمایندگان ارشد جمهوریخواه headtopics.com

بر و بچ فارسی زیر خواب اربابهای قد بلند و آبجوخور آلمانی🤣🤣، دیگه از حمله به پرزیدنت آمریکا خبری نیست! چون حالا جوج بایدن تون اومده..

ادامه مطلب:
dw_persian »

بایدن: هدف حمله هوایی به سوریه هشدار به ایران بود | DW | 27.02.2021رئیس جمهوری آمریکا می‌گوید هدف حمله هوایی به مواضع شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در سوریه ارسال پیام هشدار بوده است. در این حمله مواضع شبه‌نظامیان در منطقه مرزی بین سوریه و عراق بمباران شد. هدف اصلی صهیونیست جهانی در منطقه استعمار و چپاول این کشورها است و با رفتن جنایتکاری چون ترامپ و آمدن جنایتکار بعدی تعقیری در سیاست خارجی آنها نخواهد بود حتمن حمله ترامپ به ج.ا نشانه ضعفش بوده!!!

روسیه به کی‌یف و غرب نسبت به افزایش تنش منجر به درگیری در اوکراین هشدار دادروسیه به کی‌یف و غرب نسبت به افزایش تنش منجر به درگیری در اوکراین هشدار داد جزئیات بیشتر🔽

دولت اسرائيل به شهروندان خود نسبت به سفر به امارات هشدار داد | DW | 29.03.2021اداره امنیت ملی اسرائيل به شهروندان این کشور درباره مسافرت توریستی به امارات و سایر کشورهای منطقه هشدار داده است. این نهاد گفته است که شهروندان اسرائیل از گزند جمهوری اسلامی ایران، یعنی خصم اصلی اسرائیل، در امان نیستند. ما فکر کردیم، اسرائیل قصد داره، برای امنیت امارات اونجا یه پایگاه نظامی بزنه! عجب؟ از چند کشور نام برده شده است که گمان می‌رود برای شهروندان اسرائیل همچنان ناامن باشند: گرجستان، جمهوری آذربایجان، ابوظبی، دبی و.... دبی و ابوظبی کشور نیستند. خارشون گ ا یی دست

رژه تیربار به دستان در بغداد؛ عراق و معضلی به نام شبه‌نظامیان وابسته به ایرانهمشونم ي پسوند الله دارن!گوه تو اين الله ربع خدا، دقیقا تا کجای خدا میشه کاشکی برای تنوع هم که شده یه بار از الله بکشن بیرون یه اسم دیگه بذارند رو خودشون.

هشدار آمریکا به چین؛ اگر از ایران نفت بخرید تحریم می‌شوید | DW | 18.03.2021روزنامه 'فایننشال تایمز' از قول یک مقام رسمی آمریکایی نوشت، دولت بایدن در ارتباط با افزایش واردات نفت از ایران به پکن هشدار داده که آمریکا تحریم‌های دوره ترامپ علیه چین را اعمال خواهد کرد. بفرماین شااام.🤪🤪

عراقچی خبر مربوط به قصد آمریکا برای تعلیق به جای لغو تحریم‌ها را تکذیب کرداین منبع افزوده است: «هدف آمریکا از لغو نکردن کامل تحریم‌ها و بسنده کردن به رفع موقت برخی از آنها، صرفا بازگشت به برجام است تا بتواند از امکان مکانیسم ماشه علیه ایران استفاده کند.» شما نمیخواد زبان عراقچی بشی ، ند پرایس وندی شرمن هم تو ویدیش تایید کرده، که لیفت یعنی تعلیق، و گفت تا ایران به پایبندی کامل برنگردد هیچ امتیازی داده نخواهد شد . حالا شما چرا طرفدار عراقچی شدی ؟

رسانه‌های آمریکا از تلاش جدید شماری از نمایندگان جمهوریخواه کنگره برای مانع شدن از لغو تحریم‌های ایران از سوی دولت جو بایدن خبر داده‌اند.

روزنامه"دی هیل" به نامه‌ای اشاره کرده است که جان کاتکو، نماینده جمهوریخواه نیویورک برای دولت بایدن ارسال کرده است. گفته می‌شود شماری از نمایندگان جمهورخواه نیز این نامه را امضا کرده‌اند. در این نامه به پیامدهای لغو تحریم‌های ایران از سوی دولت آمریکا اشاره شده است.

اعلام آمادگی آمریکا برای شرکت در نشست کشورهای پنج‌به‌اضافه‌یک که از سوی جوزپ بورل، هماهنگ‌کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیشنهاد شده، باعث افزایش تلاش مخالفان سیاست رفع تحریم‌ها در آن کشور شده است.

جان کاتکو در نامه خود متذکر شده است که اجرای خواست ایران مبنی بر لغو تحریم‌ها می‌تواند به موقعیت آمریکا در مذاکرات دوجانبه با آن کشور آسیب برساند.

جان کاتکو خواستار ادامه سیاست فشارهای حداکثری علیه ایران از سوی دولت جدید آمریکا شده است. از سوی دیگر، برخی دیگر از نمایندگان جمهوریخواه نیز درخواست مشابهی از دولت بایدن کرده‌اند.

لیز چینی، دختر دیک چینی و یکی از نمایندگان ارشد جمهوریخواه

به عنوان نمونه، لیز چینی، نماینده جمهوریخواه کنگره در سخنرانی دیجیتال خود در موسسه ریگان از سیاست فشار حداکثری دونالد ترامپ دفاع کرده است.

لیز چینی توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ دولت اوباما با ایران را"بدترین" توافقی خوانده است که آمریکا در طول تاریخ خود امضا کرده است.

او خروج آمریکا از توافق هسته‌ای را راهکاری صحیح دانسته و گفته است: «هرگونه تلاشی از سوی دولت بایدن برای بازگشت به این توافق یک خطا خواهد بود.»

لیز چینی گفته است که چنین اقدامی از سوی دولت بایدن می‌تواند این پیام غلط را به حکومت ایران بدهد که سیاست اعمال فشار هسته‌ای آنها موثر بوده است.