هشدار سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران در برخی مناطق کشور

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

هشدار سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران در برخی مناطق کشور سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در برخی از استان‌های کشور طی دو روز آینده (۳ و ۴ مرداد) خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی آمده است که این شرایط جوی امروز (۲ مرداد) در نیمه شمالی آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات خراسان شمالی، جنوب سیستان و بلوچستان و هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.

روز شنبه (۴ مرداد) نیز در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات استان‌های کردستان، البرز، تهران، سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، جنوب سیستان و بلوچستان، شمال و شرق هرمزگان، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، جنوب لرستان و شمال و شرق خوزستان بارش‌ها ادامه دارد.

سازمان هواشناسی همچنین در هشدار نارنجی رنگ دیگری از تشدید فعالیت سامانه بارشی، رگبار باران همراه با رعد و برق و گاهی وزش باد شدید در برخی مناطق کشور خبر داده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: بحران لیبی را نمی‌توان از طریق نظامی حل کردسازمان ملل متحد ضمن تاکید بر لزوم بازگشت همه طرف‌های درگیر در لیبی به مذاكرات و راه‌حل سیاسی اعلام کرد که بحران در این کشور راه‌حل نظامی ندارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد نسبت به لغو تحریم تسلیحاتی ایران هشدار داد🔺سفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد نسبت به لغو تحریم تسلیحاتی ایران هشدار داد ⚡️کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، نسبت به برداشته شدن تحریم های تسلیحاتی این سازمان علیه ایران هشدار داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترکمنستان عضو ناظر سازمان تجارت جهانی شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: پیش از اوایل سال ۲۰۲۱ منتظر واکسیناسیون کرونا نباشیدمدیر اجرایی برنامه‌های اضطراری سازمان جهانی بهداشت می‌گوید که تا اوایل سال ۲۰۲۱ نمی‌توان انتظار استفاده از واکسن ویروس جدید کرونا را داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل: هزینه‌های حدود سه میلیارد فقیر در بحبوحه کرونا تامین شودبرنامه عمران ملل متحد (UNDP) در گزارشی که در روز پنجشنبه ۲۳ ژوئیه (۲ مرداد) منتشر شد، پیشنهاد داد تا درآمد پایه‌ای موقت برای ۲.۷ میلیارد نفر به‌عنوان فقیرترین افراد در ۱۳۲ کشور در حال توسعه اختصاص یابد تا آن‌ها با در خانه ماندن به کند شدن شیوع ویروس کرونا کمک کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ معاون وزارت بهداشت: همه استان‌های کشور در وضعیت قرمز یا هشدار قرار دارند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »