هشدار نتانیاهو به ایران؛ لبنان مدعی تعرض پهپادی اسرائیل شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش لبنان در بیانیه‌ای که در این زمینه منتشر کرد نوشت که این موارد ۲۰ بار در روز جمعه و ۹ بار در روز شنبه اتفاق افتاده است.

این تخلفات که ارتش لبنان می‌گوید با هماهنگی نیروهای پاسدار صلح سازمان ملل آنها را پایش کرده، با اشیاء پرنده دایره‌ای شکل انجام شده است.

روزنامه اسرائیلی یدیعوت اخرونوت گزارش داد که اسرائیل همچنین از بیم حمله احتمالی حزب الله یک رزمایش مهم نظامی خود را در مرزهای شمالی لغو کرده است. اسرائیل طی نزدیک به یک دهه، صدها حمله علیه نیروهای طرفدار ایران در سوریه انجام داده است. ایران نیز در سال‌های اخیر هزاران نیروی نظامی تحت حمایت خود را به سوریه اعزام کرده تا در کنار نیروهای رژیم سوریه بجنگند.بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در روز یکشنبه ۲۶ ژوئیه به تهران هشدار داد و گفت به ایران اجازه «استقرار نظامی در مرزهای شمالی» این کشور را نخواهد داد زیرا به گفته او حفاظت از مرزهای شمالی در برابر ایران «سیاست ثابت» اسرائیل است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مسافرانی که از کشورهای پرخطر وارد آلمان می‌شوند در فرودگاه تست کرونا می‌دهنددولت آلمان می‌گوید که این اقدام را برای جلوگیری از شیوع موج دوم ویروس کرونا در این کشور در دستور کار قرار داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برایان هوک: مردم ایران می‌دانند که پرزیدنت ترامپ در کنار آنها ایستاده است🔺برایان هوک: مردم ایران می‌دانند که پرزیدنت ترامپ در کنار آنها ایستاده است ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اعتراض به صدور احکام اعدام برای معترضان ایرانی گفت که پرزیدنت ترامپ در کنار مردم_ایران ایستاده و از مبارزه آنها برای عدالت حمایت می‌کند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کتاب تازه نیکلا سارکوزی که در قرنطینه نوشته شد؛ روایت یک دوره پرتلاطمرئیس جمهوری سابق فرانسه می‌گوید انتشار کتاب نشان دهنده قصد وی برای بازگشت به صحنه سیاست نیست و به هیچ وجه دل‌اش برای کاراز انتخابات تنگ نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویر و صدای کسانی که به متهمان توصیه می‌کنند در دادگاه حاضر نشوید، وجود داردیازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر امروز صبح در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام در حال برگزاری است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کرونا طی شبانه‌روز گذشته در برزیل 1211 و در هند 705 قربانی گرفتشمار قربانیان کرونا در برزیل طی 24 ساعت گذشته 1211 و در هند 705 مورد افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرد نفوذی طالبان در پاسگاهی در افغانستان 4 همکار خود را به قتل رساندیک فرد نفوذی گروه طالبان در پاسگاه منطقه چنارک ولایت ارزگان افغانستان، 4 نفر از همکاران خود را به ضرب گلوله کشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »