هشدار ارتش انگلیس نسبت به حمله احتمالی روسیه به اوکراین

18/09/1400 09:41:00 ق.ظ

رئیس جدید ستاد ارتش انگلیس هشدار داد که تهاجم احتمالی روسیه به اوکراین در مقیاسی خواهد بود که از زمان جنگ جهانی دوم تاکنون در اروپا دیده نشده است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جدید ستاد ارتش انگلیس هشدار داد که تهاجم احتمالی روسیه به اوکراین در مقیاسی خواهد بود که از زمان جنگ جهانی دوم تاکنون در اروپا دیده نشده است. - خبرگزاری آناتولی 09.12.

2021 لندن/خبرگزاری اناتولی تونی راداکین، رئیس جدید ستاد ارتش انگلیس در اولین سخنرانی خود پس از آغاز به کارش در اوایل ماه جاری، به چالش‌های چین، روسیه، ایران و کره شمالی اشاره کرد و گفت که اگر بدترین سناریو برای تهاجم کامل به اوکراین رخ دهد، جنگی در اروپا در مقیاسی رخ خواهد داد که از زمان جنگ جهانی دوم تاکنون دیده نشده است.

وی خاطرنشان کرد که چشم انداز امنیتی اکنون پیچیده‌تر و خطرناک‌تر از هر زمان دیگری در 30 سال گذشته است. راداکین همچنین چین را متهم کرد که هنجارهای بین المللی را در مورد موضوعاتی مانند آزادی دریانوردی، ارعاب اقتصادی یا دیپلماسی تهاجمی به چالش می‌کشد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

بررسی توانایی‌های ارتش اسرائیل برای حمله احتمالی به تاسیسات اتمی ایرانبازرسی کل اسرائیل اعلام کرد در حال بررسی توانایی‌های دستگاه‌های دفاعی و سازمان‌های اطلاعاتی این کشور برای حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران است که به منظور مثلا ما ترسیدیم ..جیگر میخاد نه برسی دروغ دروغ بازهم دروغ اسرایل به ایران حمله نخواهد کرد

تاج جواهر متعلق به همسر ناپلئون به قیمت بیش از ۷۰۰ هزار یورو به فروش رفتاین تاج که با جواهراتی با ارزش و کمیاب متعلق به دوران روم باستان تزئین شده است روز سه‌شنبه به یک فروشنده ناشناس فروخته شد.

شبیه‌سازی حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران در رزمایش بزرگ ارتش اسرائیلنیروی هوایی ارتش اسرائیل قرار است به منظور شبیه‌سازی حمله به تاسیسات هسته‌ای تسلیحاتی ایران، رزمایش بزرگی با حضور ده‌ها جنگنده و بمب‌افکن بر فراز دریای هر روز اسرائیل در فکر حمله است ! یعنی به فاک میریم😱🥶🤦‍♂️😅😂🤣

سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد🔺 سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد ▪ سفارت آمریکا می‌گوید: «شهروندان ایالات متحده باید مدارک مهاجرتی به همراه داشته باشند و در صورت بازداشت، درخواست کنند که اطلاع‌رسانی کنسولی شود.» ⬇ بیشتر بخوانید: بالاخره صدای آمریکایی ها هم درآمد.

بایدن درباره اوکراین به پوتین هشدار دادبایدن درباره اوکراین به پوتین هشدار داد جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه که از طریق ویدیو کنفرانس صورت گرفت، به رئیس جمهور روسیه در خصوص اوکراین و تحریم مسکو هشدار داد.

هشدار بریتانیا: مذاکرات کنونی آخرین فرصت ایران برای بازگشت به «برجام» استیک روز پیش از سرگیری دور هفتم مذاکرات هسته‌ای وین، لیز تراس، وزیر‌ خارجه بریتانیا از ایران خواست تا به توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» دوباره ملحق شده و