هشدار 'حمله تروریستی' هزاران نفر را از کشمیر فراری داد

13/05/1398 02:56:00 ق.ظ

پس از آن که دولت هند هشدار حمله تروریستی در کشمیر صادر کرد هزاران گردشگر و زائر هندی از این شهر در مرز پاکستان گریختند. در هشدار امنیتی دولت هند آمده که زائران هندو که عازم زیارتگاه امرناته در کشمیر بودند هدف اصلی حملات احتمالی از سوی شبه نظامیان مورد حمایت پاکستان خواهند بود.

پس از آن که دولت هند هشدار حمله تروریستی در کشمیر صادر کرد هزاران گردشگر و زائر هندی از این شهر در مرز پاکستان گریختند. در هشدار امنیتی دولت هند آمده که زائران هندو که عازم زیارتگاه امرناته در کشمیر بودند هدف اصلی حملات احتمالی از سوی شبه نظامیان مورد حمایت پاکستان خواهند بود. هزاران نفر روز شنبه برای ترک کشمیر به ترمینال‌های اتوبوسرانی هجوم بردند پس از آن که دولت هند هشدار...

هزاران نفر روز شنبه برای ترک کشمیر به ترمینال‌های اتوبوسرانی هجوم بردند پس از آن که دولت هند هشدار حمله تروریستی در کشمیر صادر کرد هزاران گردشگر و زائر هند از این شهر در مرز پاکستان گریختند. در هشدار امنیتی دولت هند آمده که زائران هندو که عازم زیارتگاه امرناته در کشمیر بودند هدف اصلی حملات احتمالی خواهند بود.

مقام‌های هند گفته‌اند این حملات را"شبه‌نظامیان مورد حمایت دولت پاکستان" برنامه‌ریزی کرده‌اند. هند پاکستان را به پشتیبانی از گروه‌های شبه‌نظامی در کشمیر متهم می‌کند. ادعایی که پاکستان آن را رد می‌کند. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، امسال و از روز نخست ماه ژوئیه تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار زائر از زیارتگاه امرناته که غاری در ارتفاعات همیالیاست دیدن کرده‌اند. این مراسم مذهبی هر سال از روزهای نخست ماه ژوئیه به مدت ۴۵ روز برگزار می‌شود.

اما روز شنبه، سوم اوت، دولت محلی کشمیر با صدور هشداری عمومی از زائران خواست که"فورا" این منطقه را تخلیه کنند. هشداری که به وحشت عمومی و هجوم زائران و گردش‌گران به ترمینال های مسافربری انجامید. حق نشر عکس headtopics.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نگرانی از احتمال اعدام پزشک متهم به جاسوسی در ایران پس از انتقال به سلول انفرادیاحمدرضا جلالی، پزشک و استاد دانشگاه که به اتهام «جاسوسی» در ایران به اعدام محکوم شده، از روز دوشنبه علیرضانوریزاده و رضاپهلوی عوامل نظام جمهوری اسلامی ایران که ظاهراً ادا در میاورند و البته زیاده خواهی و طمع ذاتی خودشان راهم دارند در عین اینکه روی افکار عمومی کار می کنند و افکار عمومی را کاوش می کنند اگه این بنده خدا رو هم اعدامش کنن هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد ، مث رامین حسین پناهی و ... . موافق اعدام هیچکسی نیستم، اما مطمئن باش بعد از اعدام (خدا نکند)، نه قراره با اره تکه تکه‌اش بکنند و نه قراره او را به صلیب بکشند. خاشقچی

استقبال گردشگران از غارهای برفی در ارتفاع 3 هزار متری از سطح دریا

بازداشت بیش از ۷۰۰ نفر در تظاهرات ضد دولتی در مسکو | DW | 03.08.2019پلیس روسیه صدها تظاهر‌کننده را در مسکو بازداشت کرد. مخالفان خواستار رفع محدودیت‌ از نمایندگان اپوزیسیون در انتخابات محلی مسکو هستند. همزمان قوه قضائیه روسیه از آغاز تحقیقات علیه نووالنی به اتهام پولشویی خبر داده است.

مسعود مصاحب، از همکاری با سفارت جمهوری اسلامی در وین تا بازداشت خاموش در اوینبدرک! دعوای خانوادگی.

نگرانی از شیوع ابولا در کنگو؛ ثبت چهارمین مورد ابتلا به ویروس مرگبار در گوماشیوع ویروس ابولا در شهر گوما که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد موجی از ترس و نگرانی را در میان ساکنان پدید آورده است.