هشدار پوتین به مقامات فنلاند درباره «پیوستن به ناتو»

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هشدار پوتین به مقامات فنلاند درباره «پیوستن به ناتو» العربيه_فارسى

فنلاند، سائولی نینیستو، رئیس جمهوری این کشور اعلام کرد که او ولادیمیر پوتین، همتای روس خود را از قصد هلسینکی برای ارائه درخواست عضویت در پیمان ناتو در آینده‌ای نزدیک، مطلع کرده است.

بر اساس بیانیه ریاست جمهوری روسیه، پوتین همچنین هشدار داده که این تغییر در رویکرد خارجی هلسینکی «ممکن است، تاثیری منفی بر روابط دوجانبه سودمند میان دو کشور بگذارد که شالوده آن در گذشته بنیان نهاده شده است.

شرکت«راو نوردیک»، تامین کننده اصلی برق از روسیه به کشورهای اسکاندیناوی است و از سال 2002 در حوزه اتحادیه اروپا فعالیت دارد. نقشه‌های شرکت «وینگرید» نشان می‌دهد که با پشتیبانی صادرات برق سوئد، تامین برق در فنلاند پایدار است و این کشور جمعه اعلام کرد که بدون برخورد با «هیچ مشکلی» می‌تواند از وابستگی به برق روسیه، رها شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسول‌اف: هشدار اصناف به اعضای خود درباره انتشار بیانیه حمایتی از مستندسازان بازداشتیسه روز پس از بازداشت دو مستندساز، محمد رسول‌اف از فیلمسازان شناخته‌شده ایرانی می‌گوید که به اعضای اصناف سینمای مستند درباره اعتراض و انتشار بیانیه در این باره هشدار داده شده است. سپاه به کمتر از غارت تمام ایران راضی نمیشود ملت ایران باید با روسپی‌های سیاسی «آخوند و پاسدار» جایگزین شود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هشدار گروه هفت به روسیه: جابه‌جایی مرزها را هرگز نمی‌پذیریم | DW | 14.05.2022وزیران خارجه هفت کشور صنعتی در پایان اجلاس خود در آلمان درباره تغییر مرزها از طریق تهاجم نظامی به روسیه هشدار دادند. تجاوز نظامی روسیه به اوکراین و تغییرات اقلیمی از مهم‌ترین دستورکارهای این اجلاس سه روزه بود. اگر مردم دنباس نه میخواهند با اوکراینی یک جاه زندگی کنند، چرا باید شما مانع این حق طبیعی آنها گردید؟ ایا دموکراسی شما همین است؟ با کنفرانس و هشدار پوتین نمی ترسه فقط با پاسخ کوبنده پوتین سر جاش خواهد نشست و اونم نه با دموکراتهای گوزو نه، فقط ترامپ رو میخواد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرونده‌سازی برای مهدی محمودیان به اتهام «توهین به قضات»پایگاه خبری امتداد از پرونده‌سازی دوباره برای مهدی محمودیان، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی زندانی خبر داده است. مهدی_محمودیان متهم شده که در حین برگزاری جلسات محاکمه «دادخواهان سلامت» به قضات دادگاه «توهین» کرده است. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ترکیه در بغداد: به توسعه عراق به اندازه خودمان اهمیت می‌دهیمسفیر ترکیه در بغداد در سفر به استان الانبار اعلام کرد که آنکارا به اندازه خود به توسعه عراق اهمیت می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دستور رئیس‌جمهور برای رسیدگی سریع به درخواست‌های معترضان به عدم دریافت یارانه‌هارئیس جمهور پس از استماع آخرین گزارش ها از نحوه اجرای طرح ملی مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه ها از مسئولان مربوطه خواست که به درخواست های معترضان عدم دریافت یارانه ها در کوتاه ترین زمان ممکن و به شکل عادلانه و ضابطه مند، رسیدگی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شبکه‌‌های اجتماعی: ادامه اعتراضات به گرانی در ایران و حمله به معترضان | DW | 13.05.2022نه تنها اعتراض به گرانی ، بلکه برای سرنگونی خامنه‌ای و حکومت اسلامی تروریستی جمعه ۲۳ اردیبهشت چرا فیلم نگذاشتید؟ چرا شعارها را پخش نکردید؟ فقط ماسمالی کنید حرکت مردم را
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »