هشدار سازمان غذا و دارو درباره واکسن تقلبی 'کویشیلد'

15/06/1400 11:43 ق.ظ

هشدار سازمان غذا و دارو درباره واکسن تقلبی 'کویشیلد' براساس اعلام سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت، دفتر نمایندگی سازمان جهانی بهداشت در ایران در خصوص واکسن تقلبی کویشیلد، N۰ ۵/۲۰۲۱: CRM:۰۵۵۷۶۱۵' هشدار داد.

براساس اعلام سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت، دفتر نمایندگی سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران در خصوص واکسن تقلبی کویشیلد ، N۰ ۵/۲۰۲۱: CRM:۰۵۵۷۶۱۵' هشدار داد.

به گزارش ایسنا، سازمان جهانی بهداشت نسبت به وررد واکسن تقلبی کویشیلد در منطقه افریقا و جنوب شرق آسیا، هشدار بین المللی صادر کرد.سازمان غذا و دارو اعلام کرد: براساس این گزارش به مردم توصیه می شود، برای تهیه واکسن کرونا اکیدا از مراجعه به بازار آزاد خودداری کرده و به تبلیغات اغواکننده برخی افراد سودجو در این زمینه توجه نکنند.لازم به ذکر است تامین واکسن کرونا با جدیت در دستور کار وزارت بهداشت قرار دارد و اولویت های تزریق از سوی وزارت بهداشت اعلام و با ثبت مشخصات واکسن و افراد دریافت کننده واکسن باید در سامانه های وزارت بهداشت (تی‌تک، سیب و ...) انجام می‌شود. لذا تهیه واکسن در خارج از زنجیره وزارت بهداشت علیرغم کلاهبرداری، تهدیدی برای سلامت مردم است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

واردات ۵۰ هزار داروی قارچ سیاه/ سازمان غذا و دارو در واردات عادی هم اخلال ایجاد کرد/ بسیاری از بیماران سردرگم هستندنایب رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو اظهار داشت: به علت شیوع کووید ۱۹ و پیچیدگی‌های ناشی از بستری شدن شخص در بیمارستان احتمال شیوع برخی بیماری‌ها و عفونت‌های بیمارستانی مانند قارچ سیاه هم بیشتر می‌شود. بنابراین مصرف دارو برای این بیماری نیز افزایش یافته است‌. سازمان غذا و دارو نه تنها در برنامه‌ریزی‌های خود به این موضوع توجه نکرد بلکه در واردات عادی نیز اختلال ایجاد کرد. یعنی سهمیه کمتر و سخت‌تری را به تامین کنندگان داد.

هشدار رئيس ستاد مشترک ارتش آمریکا درباره «احتمال وقوع جنگ داخلی» در افغانستانژنرال (جنرال) مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش ایالات متحده، هشدار داده است که احتمال وقوع جنگ داخلی گسترده در افغانستان وجود دارد که موجب بازگشت و شکل گیری نگرانن که پنجشیر بمونه. همیشه وقتی نگرانن خوبه، ولی وقتی خوشحالن یعنی یه فاجعه ای داره رخ میده

هشدار ژنرال میلی در باره احتمال وقوع جنگ داخلی در افغانستان | DW | 05.09.2021مارک میلی، رئيس ستاد مشترک ارتش آمریکا احتمال بی‌ثباتی سیاسی و وقوع یک جنگ داخلی در افغانستان را منتفی نمی‌داند. میلی همچنین در مورد تجدید سازماندهی گروه‌های تروریستی در خاک افغانستان هشدار داده است. hhhhhhhhhhhhhhhhh my donky laugh for this talk hhhhhhhhh isis is your and them faild in afghanistan و این سرنوشت و بلایی است که خود دولت بایدن بهمراهی دولتهای منفعل اروپایی بر سر افغانستان می آورند.. Sadness

هشدار ژنرال مارک میلی درباره آینده افغانستان: جنگ داخلی و احیای گروه‌های تروریستییک ژنرال ارشد آمریکایی می‌گوید جهان در آینده نزدیک شاهد جنگ داخلی در افغانستان خواهد بود که این مسئله می‌تواند به فعلا شدن دوباره جریان‌های تروریستی در این کشور منتهی شود. اقا منم فعالم لطفا فالوم کنیدبک میدم حتما جنایتی که شما آلمانی ها در افغانستان کردید کمتر از آمریکا نیست☺ فعلا که افغانستان را به بزگترین گروه تروریستی جهان تقدیم کردید و همه جانبه ازش حمایت می کنید.

هشدار در مورد استفاده از داروی ضدانگل برای درمان کرونا | DW | 05.09.2021مصرف داروی ضدانگل آیورمکتین پس از آمریکا اکنون در استرالیا نیز با افزایش چشم‌گیری روبروست. مصرف‌کنندگان این دارو در این کشورها مخالفان استفاده از واکسن کرونا هستند.

هشدار انجمن علمی روا‌ن‌درمانی ایران درباره افزایش اختلالات روانی | DW | 05.09.2021انجمن علمی روان‌درمانی ایران با ارسال نامه‌ای به وزیر بهداشت با اشاره به افزایش موارد اختلالات روانی در کشور خواستار 'اتخاذ تصمیم‌های لازم و اقدامات ضروری' شده است. خدا اون پیر خرفتو لعنت کنه که با لجبازی احمقانه یک ملتو به نابودی کشوند اختلالات روانی بخش زیادی ش بخاطر اقتصاد است از يه مشت روانپريش خواسته فكرى بحال بهداشت روانى جامعه كنن! اگه اب سربالا رفت انها هم قادر به اينكارند