آلودگی, هوای, آلودگی هوا, تهران, سازمان هواشناسی ایران, وارونگی هوا

آلودگی, هوای

هشدار هواشناسی ایران نسبت به آلودگی هوای 6 کلانشهر

هشدار هواشناسی #ایران نسبت به #آلودگی #هوای 6 کلانشهر

19/12/2020 02:25:00 ب.ظ

هشدار هواشناسی ایران نسبت به آلودگی هوای 6 کلانشهر

سازمان هواشناسی ایران نسبت به آلودگی هوای تهران و 5 مرکز استان دیگر هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی

19.12.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیسازمان هواشناسی ایران با صدور هشدار زرد زرنگ نسبت به آلودگی هوای تهران، پایتخت این کشور و 5 مرکز استان دیگر تا چهارشنبه (23 دسامبر) هشدار داد.این سازمان با اشاره به پایداری توام با سکون هوا اعلام کرده است:"شرایط جوی منجر به انباشت و افزایش غلظت آلاینده‌ها فردا (20 دسامبر)‌ در شهرهای تهران و کرج، دوشنبه (21 دسامبر) در شهرهای تهران، کرج، اراک، اصفهان و قم، سه‌شنبه (22 دسامبر) در شهرهای تهران، کرج، اراک، اصفهان ، قم و مشهد و چهارشنبه (23 دسامبر) در شهرهای تهران، کرج، اراک، اصفهان ، قم و مشهد می‌شود".

ورزشکار کره‌ای از اینکه فروغی را «تروریست» نامید عذرخواهی کرد نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

گفتنی است همه ساله با فرا رسیدن فصل زمستان بسیاری از شهرهای بزرگ ایران با مشکل آلودگی هوا مواجه می‌شوند. هر ساله مدارس و دانشگاه‌های بسیاری از شهرهای ایران همچون تهران، تبریز، کرج و اصفهان به دلیل غلظت آلودگی هوا به شکل متناوب تعطیل اعلام می‌شوند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

هشدار هواشناسی نسبت به متلاطم شدن بخش‌هایی از دریای خزرسازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از متلاطم شدن بخش‌هایی از دریای خزر طی فردا و پس‌فردا (۲۵ و ۲۶ بهمن) خبر داده و توصیه کرده است که شنا و تفریحات آبی طی این بازه زمانی ممنوع شود. حرفت من رو یاد این نکته میندازه حکه وقتی مادرت پریود بود و نمیشد سمتش رفت.

هشدار هواشناسی نسبت به وزش باد و وقوع بهمن در ارتفاعات کشورمدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به شرایط آب و هوای ی کوهستان‌ها طی چند روز آینده گفت: خطر وزش باد در ارتفاعات به‌ویژه ارتفاعات البرز و زاگرس و احتمال وقوع بهمن درپی افزایش دما و وزش باد در ارتفاعاتی که تجمع برف وجود دارد طی روزهای آینده دور از انتظار نخواهد بود

هشدار هواشناسی نسبت به کاهش ۴ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هواهشدار هواشناسی نسبت به کاهش ۴ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا سازمان هواشناسی ضمن هشدار نسبت به بارش برف و باران و کاهش ۴ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در نقاط مختلف کشور توصیه‌های را در حوزه کشاورزی و دریایی ارایه داد.

هشدار هواشناسی نسبت به وزش باد و افزایش ارتفاع موج در شمال کشورسازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از نفوذ جریانات شمالی سامانه پرفشار و وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق ساحلی شمال کشور خبر داد. برای رویش بیشتر گل در کاکتوس

هشدار هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشیسازمان هواشناسی طی هشداری از تشدید فعالیت سامانه بارشی و رعدوبرق در برخی مناطق کشور خبر داد.