هشدار شمخانی در مورد احیاء مجدد داعش از سوی آمریکا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمخانی: پاسخ پشیمان کننده‌ای به عوامل حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ که درصدد ایجاد موج جدیدی از تشنج‌آفرینی در منطقه هستند، خواهیم داد

به گزارش ایسنا، در این دیدار طرفین با تاکید بر تقویت بیش از پیش روابط ایران و روسیه در حوزه های سیاسی، دفاعی، امنیتی و اقتصادی آخرین تحولات منطقه بویژه رخداد نگران کننده تجاوز نظامی ترکیه به سوریه را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

وی با بیان اینکه برخورد دوگانه با تروریسم از سوی هیچ کشوری قابل قبول نیست گفت: باید حل و فصل مسئله ادلب در سوریه بعنوان یکی از اولویت های مبارزه با تروریسم در دستورکار قرار گیرد. شمخانی گفت: بحران های منطقه از جمله بحران سوریه و یمن راهکار نظامی نداشته و باید از طریق دیپلماسی و گفتگوهای سوری-سوری و یمنی-یمنی حل و فصل شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گوه خوری قهرمانانه

عجیب است ، که چرا این سال هاجنگ های رودرو تبدیل به جنگ_نیابتی و حتی اخیرا نیز تبدیل به جنگخجالتی گردیده است . من نبودم دستم بود تقصیرآستینم بود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار علی مطهری برای نحو بازجویی از روح‌الله زم: قضیه مازیار ابراهیمی تکرار نشودالان روح_الله_زم خبرنگار بود 🙄 اقای مطهری گندزدن به همه اصول انسانی چی میگی شما تحقیق کنید کار اطلاعاتی پیچیده چی بوده؟ دخترنوجوان اون خانم گروگان گرفتن تهدید کردن وادار شده به این فروختن زم واقعا نوبره بعد به هم تبریک میگن خدا نگهدار زم و خانواده اش و اون خانم و خانواده اش باشه انشاالله
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار نسبت به درگیری‌های خشونت‌آمیز میان کردها و ترک‌های مقیم آلمان | DW | 14.10.2019حدود یک میلیون شهروند آلمان کردتبار هستند. کارشناسان هشدار می‌دهند که حمله ترکیه به کردهای سوریه می‌تواند باعث بروز درگیری‌های خشونت‌آمیز میان آنها و طرفداران اردوغان شود. تاکنون چند درگیری گروهی رخ داده است. خوب مرکل کمونیست برای چی پیروان خردوغان مغول روراه داده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تذکر آمریکا به شرکت چینی درباره دور زدن تحریم‌های علیه ایرانآمریکا به شرکت یک چینی در مورد دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران هشدار داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

داعش چگونه از «چشمه صلح» سیراب می‌شود؟خروج نیروهای آمریکا از شمال سوریه و لشکرکشی ترکیه به این منطقه، داعش را از خواب بیدار کرد و حالا باید منتظر پیامدهای آن در منطقه باشیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یک سوم برندگان آمریکایی جایزه نوبل در رشته‌های علمی از مهاجران بوده‌اندبه گفته بنیاد ملی سیاست آمریکا از سال ۱۹۰۱ تاکنون یک سوم برندگان آمریکایی جایزه نوبل در رشته‌های علمی از مهاجران بوده‌اند بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ناگفته های یونسی از رد پیش شرط خاتمی برای وزارت اطلاعاتعلی یونسی وزیر اسبق اطلاعات به بیان ناگفته هایی در مورد مذاکرات خصوصی خود با محمد خاتمی و آیت الله خامنه ای پیش از تصدی مسئولیت این وزارتخانه پرداخته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »