هشدار دبیرکل سازمان ملل: افغانستان به یک مو بند است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هشدار دبیرکل سازمان ملل: افغانستان به یک مو بند است جزئیات بیشتر🔽

او همچنین خواستار لغو هر قانون یا پیش‌شرطی شد که عملیات «نجات زندگی» مردم افغانستان را تحت الشعاع قرار می‌دهد؛ آن‌هم در حالی که به گفته او میلیون‌ها نفر در این کشور از گرسنگی شدید رنج می‌برند، سیستم‌های ارائه خدمات آموزشی و اجتماعی کشور در آستانه نابودی است و فقدان نقدینگی لازم، توانایی این سازمان و گروههای حقوق بشری را برای کمک به مردم بسیار محدود کرده است.

هم اکنون بسیاری از اهداکنندگان کمک‌های بین‌المللی سعی دارند از اهرم پول برای متقاعد کردن طالبان به رعایت مسائل حقوق بشری استفاده کنند. اهدا کنندگان بین‌المللی که پیش از این صندوق بازسازی افغانستان را تامین مالی می‌کردند، در ماه دسامبر توافق کردند رقمی معادل ۲۸۰ میلیون دلار از موجودی این صندوق را به برنامه جهانی غذا و آژانس کودکان سازمان ملل با هدف حمایت از برنامه‌های تامین غذا و سلامت مردم افغانستان منتقل کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هشدار به کی دقیقا میدن؟!

فعلا نه نخ مانده نه مو؟ فعلا سقوط آزاد است

هر چی اینا با این وضعیت رو مو بند بودند اونجاا هم همینطور

حتما اون مو هم موی کیر هست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دبیرکل سازمان ملل: افغانستان به مو بند استدبیرکل سازمان ملل: افغانستان به مو بند است آنتونیو گوترش: افغانستان به مو بند است. من از همه کشورها می‌خواهم تا مجوز تمامی معاملاتی را که برای انجام فعالیت‌های بشردوستانه در این کشور لازم است، صادر کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل: افغانستان در لبه پرتگاه قرار گرفته استدبیرکل سازمان ملل بار دیگر از تمامی کشورها خواست جواز لازم برای ارسال پول مورد نیاز کمک‌های بشردوستانه در افغانستان را صادر کنند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هشدار سازمان جهانی بهداشت از فروپاشی سیستم بهداشتی افغانستانسازمان جهانی بهداشت نسبت به خطر فروپاشی سیستم بهداشت و درمان در افغانستان هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار سازمان عفو بین‌الملل درباره خطر اعدام یک زندانی مدافع حقوق همجنسگرایانبازپرس شعبه ششم دادسرای عمومی ارومیه، زهرا صدیقی همدانی را به «فساد فی‌الارض» از طریق «ترویج همجنسگرایی»، «ارتباط با رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی» و «ترویج مسیحیت» متهم کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بایدن در اقدامی کم‌سابقه درباره تحریم‌ ولادیمیر پوتین هشدار دادجو بایدن با اشاره به تجمع حدود ۱۰۰ هزار سرباز روسیه در نزدیکی مرز این کشور با اوکراین، اعلام کرد که در صورت حملۀ روسیه، آن را باید «بزرگترین تهاجم از زمان جنگ جهانی دوم» دانست که «جهان را تغییر خواهد داد». واشنگتن دیگه معتاد تحریم شده.. آخرش به جایی می رسه که خودشون هم رو تحریم کنند. مثلا دموکراتها جمهوری خواه ها رو تحریم کنند و برعکس. متحدین آمریکا حتما از این صحبت ناامید و افسرده خواهند شد، در مقابل دشمنی که توپ و تانک به میدان آورده، ایالات متحده فقط چند کاغذ پاره به اسم تحریم دارد...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار گسترش 'زیرسویه اُمیکرون' در جهانهشدار گسترش 'زیرسویه اُمیکرون' در جهان سازمان جهانی بهداشت به تازگی هشدار داده است که موارد ابتلا به زیرسویه‌ای از امیکرون موسوم به 'بی ای.۲' (BA.2) که اولین بار در پایان سال گذشته میلادی (۲۰۲۱) کشف شد، به سرعت در سراسر جهان در حال گسترش است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »