هشدار وقوع باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک در پایتخت

01/04/1401 05:01:00 ب.ظ

هشدار وقوع باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک در پایتخت مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد خبر داد و گفت: طبق گزارش هواشناسی از امروز عصر تا روز جمعه سوم تیرماه وزش باد شدید و گرد و خاک در پایتخت پیش بینی شده است

مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد خبر داد و گفت: طبق گزارش هواشناسی از امروز عصر تا روز جمعه سوم تیرماه وزش باد شدید و گرد و خاک در پایتخت پیش بینی شده است. یزدی مهر با اشاره به این هشدار زرد به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان تهران گفت: در این خصوص به شهروندان توصیه می‌شود از استحکام سازه‌های موقت اطمینان کامل حاصل کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به عدم پارک خودرو در کنار سازه‌های موقت و ساختمان‌های نیمه تمام نیز هشدار داد و عنوان داشت: عدم تردد کودکان، سالمندان و بیماران تنفسی در فضای باز به دلیل کاهش کیفیت هوا نیز توصیه می‌شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی با بیان اینکه در زمان صدور هشدار زرد باید نسبت به شکستن درختان فرسوده حساسیت بیشتری داشته باشیم، گفت: به همه کارفرمایان و مالکان ساختمان‌های نیمه‌کاره توصیه می‌شود در خصوص جلوگیری از سقوط اشیاء توجه لازم را داشته باشند و همچنین نسبت به احتمال آسیب به سازه‌های موقت تمهیدات لازم را انجام دهند تا شاهد حادثه ناگواری در این زمینه نباشیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بر باد رفتن امیدها به عضویت سریع سوئد و فنلاند در ناتونمایندگان سوئد و فنلاند روز دوشنبه درباره بن‌بست در روند عضویت در ناتو با مقامات ترکیه گفت‌وگو کردند ولی به حل موانع موجود قبل از اجلاس سران ناتو در هفته آینده اميد چندانی نيست. این بسادگی تمام ، حمایت غرب از تروریست‌های پکک و یپگ و پژاک را نشان می دهد اقلیتی که همیشه غرب،ارمنی ها ، تهران و حتی روس‌ها بر علیه ترک ها چه در ازربایجان بزرگ و چه در ترکیه مورد استفاده سیاسی قرار دادند‌

تایوان جت‌های خود را برای هشدار دادن به هواپیماهای چینی به پرواز درآوردتایوان از به پرواز درآوردن شماری از جنگنده‌های خود در پی ورود ۲۹ فروند جت نظامی چینی به منطقه شناسایی پدافند هوایی خود در روز سه‌شنبه ۲۱ ژوئن خبر داد.

خیزش گرد و خاک در غرب کشور/ رگبار باران در برخی استان‌هاخیزش گرد و خاک در غرب کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غرب کشور و وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها خبر داد.

مروری بر کتاب «ازدواج موقت در ایران» اثر کلودیا یعقوبیکلودیا یعقوبی در جدیدترین کتاب خود «ازدواج موقت در ایران»، به واکاوی تصویر و بازنمایی­‌های ازدواج موقت در تعدادی از آثار ادبی و سینمایی دوران پهلوی و جمهوری اسلامی پرداخته است.

وقوع زلزله در افغانستان دست‌کم 280 کشته و 600 زخمی بر جای گذاشتدر پی وقوع زلزله‌ای 6 ریشتری در افغانستان، تنها در ولایت‌های (استان‌های) پکتیکا و خوست در شرق این کشور دست‌کم 280 نفر جان باخته و بیش از 600 تن دیگر زخمی ShabnamBayani 💔😢

۱۳ شهر خوزستان درگیر گرد و غبارند۱۳ شهر خوزستان درگیر گرد و غبارند اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان: غلظت گرد و غبار در هوای ۱۳ شهر خوزستان در صبح چهارشنبه بیشتر از حد مجاز بوده است.