هشدار ظریف نسبت به گام چهارم برجامی ایران

14/08/1398 11:04 ب.ظ

وزیر امور خارجه ایران به آمریکا و طرف‌های اروپایی برجام نسبت به گام چهارم کاهش تعهدات تهران در قبال این توافق هشدار داد.

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران طی مطلبی در توئیتر درباره گام چهارم کاهش تعهدات برجامی این کشور اعلام کرد: چهارمین گام ما در پاراگراف 36 برجام به عنوان پاسخی به نقض عهد ایالات متحده و تروئیکای اروپا پیش‌بینی شده است: به تعهدات خود پایبند...

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران طی مطلبی در توئیتر درباره گام چهارم کاهش تعهدات برجامی این کشور اعلام کرد: چهارمین گام ما در پاراگراف 36 برجام به عنوان پاسخی به نقض عهد ایالات متحده و تروئیکای اروپا پیش‌بینی شده است: به تعهدات خود پایبند باشید، ما این مسیر را بر خواهیم گشت.

وی در پیام مذکور نوشت: پاسخ ما به تروریسم اقتصادی و باج‌گیری، برعکس آن چیزی بود که به دونالد ترامپ باورانده شده بود. چهارمین گام ما در تعلیق یکی از مفاد برجام، در پاراگراف 36 برجام، به عنوان پاسخی به نقض عهد ایالات متحده و تروئیکای اروپا پیش‌بینی شده است. راه‌حلی آسان برای ایالات متحده و تروئیکای اروپا: به تعهدات خود پایبند باشید، ما این مسیر را بر خواهیم گشت."

ادامه مطلب:
aa_persian »

ظریف خطاب به اروپا: به تعهدات پایبند بمانید، ما هم از اقدامات خود برمی‌گردیموزیر امور خارجه ایران در توییتی خواستار تعهد سه کشور اروپایی به تعهدات خود ذیل توافق هسته‌ای برجام شد.

هشدار دولت آلمان در مورد خطر گروه‌های راستگرای 'خودسر' | DW | 04.11.2019مقامات دولتی آلمان گرو‌ه‌ها و دسته‌های راستگرای افراطی در این کشور را که خودسرانه در پی 'اجرای قانون و حق‌طلبی' هستند زیر نظر گرفته‌اند. این مقامات از پتانسیل تروریستی و گرایش‌های خشونت‌آمیز این گروه‌ها سخن گفته‌اند. تفکره داعشی فرقی نمیکنه فقط شکلش عوض شده اینها همون هایی هستن که یه گروهکی مثله داعش بیان جایی پیدا نکنن میرن تو اون کروه ها و خودشونو تخلیه میکنن چون قطعا مشکل روانی هستش احمقن احمق

برگزاری فستیوال عروسک‌های ظریف و گران‌قیمت در تفلیسشهر تفلیس شاهد برگزاری فستیوال عروسک‌های دست‌ساز هنرمند برجسته جهان بود.

روحانی:‌ گام چهارم کاهش تعهدات برجامی را از فردا برمی‌داریم/آغاز گازدهی در فردو- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimروحانی:‌ *گام چهارم کاهش_تعهدات_برجامی از فردا آغاز می‌شود *گامی که از فردا برمی‌داریم و من امروز به سازمان انرژی اتمی دستور خواهم داد این است که از فردا گازدهی را در فردو آغاز می‌کنیم *ممکن است آنها سر و صدا کنند که چرا در فردو اینکار را می‌کنید وقتی تاوان این اقدامات را مردم باید بدهند این تصمیمات را باید با رفراندوم آزاد از مردم بپرسید . لعنت به دیکتاتوری مذهبی فاشیستی. Death wish ?

ابراز نگرانی کرملین نسبت به گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایرانابراز نگرانی کرملین نسبت به گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران سخنگوی کاخ کرملین با ابراز نگرانی نسبت به گام چهارم ایران در راستای کاهش تعهدات برجامی‌اش تاکید کرد که نابودی توافق جامع هسته‌ای هیچ نتیجه خوبی در بر ندارد. این چرندیات هسته ای فریب است و آخرش خود سپاه و خامنه ای را نابود می کند من بارها گفته ام زیاده خواهی نکنید

ایران گام چهارم کاهش تعهدات برجامی را آغاز کردرئیس‌جمهور به سازمان انرژی اتمی این کشور دستور داد گام چهارم کاهش تعهدات برجامی را با گازدهی به 1044 سانترفیوژ در فردو آغاز کند. - خبرگزاری آناتولی