هشدار ناظران مالی اتحادیه اروپا: آماده باشید تمام پول خود را در ارزهای دیجیتال از دست دهید

26/12/1400 06:16:00 ب.ظ

هشدار ناظران مالی اتحادیه اروپا: آماده باشید تمام پول خود را در ارزهای دیجیتال از دست دهید جزئیات بیشتر🔽

ناظران اوراق بهادار، بانکی و بیمه اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه مشترکی هشدار دادند که مصرف‌کنندگان در معرض خطر از دست دادن تمام پول سرمایه‌گذاری شده خود در دارایی‌های دیجیتال هستند زیرا ممکن است قربانی کلاهبرداری شوند. ناظران اوراق بهادار، بانکی و بیمه اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه مشترکی هشدار دادند که سرمایه‌گذاران در معرض خطر از دست دادن تمام پول خود در دارایی‌های دیجیتال هستند زیرا ممکن است قربانی کلاهبرداری شوند.

بیانیه مشترک سه نهاد اتحادیه اروپا که روز پنج‌شنبه ۱۷ مارس منتشر شده، نشان‌دهنده افزایش هشدارهای مستقیم مقام‌های اتحادیه اروپا به مصرف‌کنندگان و کاربران در مورد دارایی‌های رمزنگاری شده است. این بیانیه بر این نکته تأکید دارد که مشتریان رمز ارزها تحت قانون خدمات مالی موجود اتحادیه اروپا از هیچ‌گونه حمایت یا حق غرامت برخوردار نخواهند بود.

رمز ریال چیست و چه تفاوت‌هایی با رمز ارز دارد؟ به گفته ناظران مالی، آنها به طور فزاینده‌ای نگران این موضوع هستند که شمار زیادی از سرمایه‌گذاران ۱۷ هزار رمز ارز مختلف، مانند بیت‌کوین و اتر را بدون آگاهی کامل از خطرات آن خریداری کنند. headtopics.com

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید از همین رو ناظران مالی اتحادیه اروپا در بیانیه خود تصریح کرده‌اند: «مصرف‌کنندگان باید نسبت به خطرات تبلیغات گمراه‌کننده توسط رسانه‌های اجتماعی و افراد تأثیرگذار، هوشیار باشند.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مدفون شدن دست‌کم ۱۵ خانه در خاک در پی ریزش دامنه کوه در پروپس از این حادثه ساکنان تلاش کردند تا با تخریب دیوارهای چندین خانه، افراد گرفتار شده را نجات دهند.

آوارگان یمنی در مارب خواستار محافظت در برابر حملات حوثی‌ها هستندآوارگان یکی از اردوگاه‌ها در استان مارت خواستار حفاظت بین‌المللی در برابر حملات حوثی‌ها شدند. - خبرگزاری آناتولی

اردوغان در 24 مارس در اجلاس سران ناتو شرکت می کندرئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که در تاریخ 24 مارس در اجلاس سران ناتو در بروکسل شرکت و در این نشست بحران روسیه و اوکراین را مورد ارزیابی قرار خواهند داد. - خبرگزاری آناتولی

گروسی: در آستانه توافق در وین قرار داریممدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: طرف‌های حاضر در مذاکرات وین در آستانه رسیدن به توافق قرار دارند. صبح قیامت😁😁🖐🖐🖐🖐 یک قرن هست منتظریم توافقی حاصل نمیشه😁😁🖐🖐🖐

تداوم بارش باران در برخی استان‌ها/ خیزش گرد و خاک در شرق، مرکز و جنوب کشورتداوم بارش باران در برخی استان‌ها رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی نقاط کشور و وزش باد شدید در جنوب، مرکز و شرق کشور و خیزش گرد و غبار و کاهش هفت درجه‌ای دما خبر داد.

بلیت ۵۰۰ هزار تومانی در جایگاه VIP/ شروع تشویق و کری‌خوانی در آزادی+ فیلم و عکسبلیت ۵۴۵ هزار تومانی در جایگاه VIP در داربی پایتخت در جایگاه ویژه تعدادی تماشاگر حضور پیدا کرده‌اند که طبق اطلاعات به دست آمده بلیت این جایگاه با مالیات بر ارزش افزوده، مبلغی حدود ۵۴۵ هزار تومان شده است.