هشدار سازمان جهانی بهداشت نسبت به زیان‌های ناشی از واکسن‌های تقلبی کرونا

27/03/2021 08:54:00 ب.ظ

هشدار سازمان جهانی بهداشت نسبت به زیان‌های ناشی از واکسن‌های تقلبی کرونا #العربية

العربية, کرونا

هشدار سازمان جهانی بهداشت نسبت به زیان‌های ناشی از واکسن‌های تقلبی کرونا العربية

سازمان جهانی بهداشت نگرانی خود را از احتمال اقدام گروه‌های خلاف‌کار به سوء استفاده از تقاضای برآورده

به گزارش وبگاه رسمی سازمان ملل، این در حالی است که شماری از وزارتخانه‌های بهداشت، مقامات نظارتی ملی و سازمان‌های تدارکات عمومی گزارش دادند که پیشنهادات مشکوکی برای تأمین واکسن را دریافت کرده‌اند.دکتر تدروس آدهانوم، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت درکنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود در ژنو، نسبت به استفاده مجدد از ویال‌های استفاده شده و خالی واکسن و فروش محصولات تقلبی از طریق اینترنت، به ویژه از طریق وب تاریک، هشدار داد.

او گفت: «ما برای جلوگیری از استفاده مجدد از آن‌ها توسط باندهای خلاف‌کار، خواهان دور ریختن ویال‌های استفاده شده واکسن یا نابودی آنها هستیم. ما از همه مردم می‌خواهیم که واکسن را خارج از برنامه‌های واکسیناسیون دولتی، تهیه نکنند.»مدیر سازمان جهانی بهداشت افزود: هر واکسنی که خارج از این برنامه‌ها خریداری شود، ممکن است غیر استاندارد یا تقلبی باشد و صدمه جدی وارد کند. هرگونه خسارت ناشی از یک محصول تقلبی، بیانگر ایمنی واکسن اصلی نیست.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

رئیس سازمان جهانی بهداشت: ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 استرئیس سازمان جهانی بهداشت : ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 که به عنوان سال بین المللی کارکنان بخش بهداشت نامگذاری شده، است.

تاکید سازمان بهداشت جهانی و سران کشورها بر امضای توافق‌نامه بین‌المللی جدید برای مبارزه با اپیدمی‌ها

توافق سازمان بهداشت جهانی با ۲۳ کشور درباره مقابله با پاندمی‌ها | DW | 30.03.2021سازمان بهداشت جهانی با ۲۳ کشور دیگر و از جمله آلمان بر سر نحوه مقابله با پاندمی‌ها و بیماری‌ها در جهان به توافق رسید. هدف از این توافق گسترش سطح همکاری‌ها در زمینه مقابله با بیماری‌های واگیردار در جهان اعلام شده است. سازمان کشتار جهانی شیطانی🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿

سازمان جهانی بهداشت ویروس هندی کرونا را 'نگران کننده' طبقه‌بندی کرد | DW | 27.04.2021تفاوت گونه هندی ویروس کرونا با سایر انواع تا کنون شناخته شده این ویروس در این است که دو گونه جهشی را با هم در خود دارد. این گونه ویروسی سریع‌تر و راحت‌تر شیوع می‌یابد و بیماری آن نیز طولانی‌تر و سخت‌تر است. همه اين مرضها از پرست كَاو خوردن گوش خوك سك گربه خدا نيز براى أقوام گذشتگان قورباقه از آسمان بر سر آنهارا فرستاد مورچه كَناهان مردم روى زمين افزايش ميكرد

سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کووید۱۹ نشان داد که دنیای ما دنیای نابرابری استسازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کووید۱۹ نشان داد که دنیای ما دنیای نابرابری است سازمان بهداشت جهانی، روز چهارشنبه ۷ آوریل (۱۸ فروردین)، مطابق با روز جهانی بهداشت، مردم جهان را به پیوستن به یک کارزار جدید برای ساختن جهانی سالم و عادلانه دعوت کرد

نشده کلان جهانی برای واکسن کووید 19 اعلام داشت.01.مدیرکل سازمان بهداشت جهانی و سران 24 کشور جهان تاکید کردند که دولتها باید در راستای امضای توافق‌نامه بین‌المللی جدید در مورد آمادگی و مبارزه با اپیدمی‌ها با یکدیگر همکاری كنند.تدروس ادهانوم، رئیس سازمان بهداشت جهانی بحران برخاسته از همه‌گیری ویروس سارس-کوو۲ همکاری کشورهای مختلف را الزام‌آور ساخته است.

به گزارش وبگاه رسمی سازمان ملل، این در حالی است که شماری از وزارتخانه‌های بهداشت، مقامات نظارتی ملی و سازمان‌های تدارکات عمومی گزارش دادند که پیشنهادات مشکوکی برای تأمین واکسن را دریافت کرده‌اند. دکتر تدروس آدهانوم، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت درکنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود در ژنو، نسبت به استفاده مجدد از ویال‌های استفاده شده و خالی واکسن و فروش محصولات تقلبی از طریق اینترنت، به ویژه از طریق وب تاریک، هشدار داد.2021  خبرگزاری آناتولی رئیس سازمان جهانی بهداشت: ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 که به عنوان سال بین المللی کارکنان بخش بهداشت نامگذاری شده، است. او گفت: «ما برای جلوگیری از استفاده مجدد از آن‌ها توسط باندهای خلاف‌کار، خواهان دور ریختن ویال‌های استفاده شده واکسن یا نابودی آنها هستیم.2021 پاریس/خبرگزاری آناتولی تدروس آدهانوم گبریسوس، مدیرکل سازمان بهداشت جهانی و 24 رهبر متشکل از روسای جمهور یا سران کشورها در اروپا، آفریقا، آمریکای لاتین و آسیا طی نامه مشترکی اظهار داشتند که كشورها باید در راستای انعقاد و امضای توافق‌نامه بین‌المللی جدید در مورد آمادگی و مبارزه با اپیدمی‌ها با یکدیگر همکاری كنند. ما از همه مردم می‌خواهیم که واکسن را خارج از برنامه‌های واکسیناسیون دولتی، تهیه نکنند.» مدیر سازمان جهانی بهداشت افزود: هر واکسنی که خارج از این برنامه‌ها خریداری شود، ممکن است غیر استاندارد یا تقلبی باشد و صدمه جدی وارد کند. افزون بر آن، توزیع عادلانه‌تر واکسن‌ها، داروها و کیت‌های آزمایش نیز از دیگر موارد مورد توافق این کشورها و سازمان بهداشت جهانی اعلام شده است.

هرگونه خسارت ناشی از یک محصول تقلبی، بیانگر ایمنی واکسن اصلی نیست. مبارزه با بیماری‌های همه‌گیر باید به شیوه‌ای موثر و هماهنگ انجام شود. واکسن کرونا در ابتدای سال، مدیرکل جهانی سازمان بهداشت، فراخوانی از کشورها را برای همکاری با یکدیگر در راستای اطمینان از آغاز واکسیناسیون در همه کشورها در 100 روز نخست سال 2021 صادر کرد. بر اساس سرشماری روز شنبه 27 مارس 2021 فرانس پرس، برگرفته شده از منابع رسمی، از زمان ثبت موارد ابتلا به کووید 19 در پایان دسامبر سال 2019، 2768431 نفر در جهان دراثر این بیماری به کام مرگ رفته و بیش از 126070470 نیز مبتلا شده‌اند. گفتنی است که بیشتر مبتلایان به رغم ادامه علائم بیماری بعد از هفته‌ها یا ماه‌ها، بهبود یافته‌اند.واکسن کرونا باید در اسرع وقت تولید و توزیع شود. برچسب‌ها . این در حالی است که چین و ایالات متحده آمریکا حاضر به امضای این توافق نشده‌اند.