هشدار برای ذخیره‌ مواد غذایی در چین؛ آیا پکن آماده جنگ با تایوان می‌شود؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکنش‌های مردم نسبت به توصیه وزارت بازرگانی چین به حدی شدید بود که یک روزنامه دولتی مجبور شد به این مسئله واکنش نشان دهد و توصیه برای ذخیره مواد غذایی را برآمده از پیش آمدن قرنطینه احتمالی در اثر بیماری کووید-۱۹ بداند.

توصیه به ظاهر بی‌ضرر دولت چین به مردم این کشور برای ذخیره نیازهای اضطراری به سرعت در حال گسترش نگرانی‌ها شده و گمانه‌زنی‌های مختلفی هم در این رابطه مطرح شده که آیا قرار است شاهد جنگ چین و تایوان باشیم؟

آسوشیتدپرس می‌گوید اکثر کسانی که در یک مصاحبه در پکن شرکت کرده‌اند علاقه‌مندند که حکومت چین با استفاده از روش‌های صلح‌آمیز تایوان را تحت حاکمیت پکن در آورد. با این حال شایعات در فضای مجازی در خصوص وضعیت احتمالی در آینده به سرعت در حال پخش شدن است. در هفته‌های اخیر رسانه‌های دولتی چین تنش‌های افزایش یافته پکن و تایپه را به صورت کامل پوشش داده‌اند و همچنین تلاش کرده‌اند چین را در یک طرف و تایوان را به همراه ایالات متحده و کشورهای غربی در یک سوی دیگر این ماجرا به تصویر بکشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ستاد مبارزه با مواد مخدر: حدود ۴/۵ میلیون مصرف‌کننده مواد مخدر داریم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آزمونی دوباره برای دموکراسی؛ فرمانداری ویرجینیا پس از ۱۲ سال در اختیار جمهوریخواهان قرار گرفت🔺آزمونی دوباره برای دموکراسی؛ فرمانداری ویرجینیا پس از ۱۲ سال در اختیار جمهوریخواهان قرار گرفت در این انتخابات گلن یانکن، نامزد جمهوریخواه، در انتخابات فرمانداری ویرجینیا پیروز شد. وی نخستین فرماندار جمهوریخواه ویرجینیا بعد از ۱۲ سال است. آنانی که به یک قرص نان قانع بودند و خاک خوردند و خاک ندادند تا امروز جماعتی بی شرف و کفتارصفت ، در تمامی ارکان های قدرت در ایران مسلط شوند و مالک جان و مال یک ملت شوند و میلیارد میلیارد ثروت اندوزی کنند .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفیر فرانسه در استرالیا: افشای پیام‌های محرمانه زنگ هشداری برای دیگر متحدان کانبرا است«افشای این پیام‌ها، سیگنال نگران کننده‌ای برای رهبران همه کشورها است. به این معنا که ممکن است اطلاعات آنها نیز از سوی استرالیایی‌ها درز کند و آنچه شما بطور کاملا محرمانه به متحد خود می‌گویید، ممکن است روزی علیه شما استفاده شود.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقام دولتی ایران: طالبان برای کامیون‌های ایرانی در افغانستان محدودیت وضع کرد🔺مقام دولتی ایران: طالبان برای کامیون‌های ایرانی در افغانستان محدودیت وضع کرد او با اشاره به این که مدیران جدید در افغانستان «سابقه و تجربه کار در این زمینه را ندارند» گفت کسانی با سابقه فعالیت در این حوزه به آنها «خط» می‌دهند. ⬇️ بیشتر بخوانید: lesson_learned? اینم عاقبت ریختن تخم مرغا تو سبد طالبان ایران عبرت نمیگیره گویا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌ کارخانجات چغندر و نیشکر برای خوداتکایی در تولید شکروزیر جهاد کشاورزی در نشست صمیمی با نمایندگان کارخانجات چغندر و نیشکر تاکید کرد:ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌ کارخانجات چغندر و نیشکر برای خوداتکایی در تولید شکر
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

سازمان بهداشت جهانی: موارد جدید کرونا در اروپا برای پنجمین هفته متوالی افزایش یافتسازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه ۱۲ آبان گزارش داد که تعداد موارد کرونا در اروپا برای پنجمین هفته متوالی افزایش یافته است. بنا بر این گزارش، اروپا تنها منطقه در جهان است که همچنان شاهد افزایش بیماری کووید-۱۹ است. پس از ایران خبر نداری ایران چی پس؟ وآمار روزانه ایالات متحده... امان از وقتی که استخوان لیس ارباب گرینگو باشی...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »