هشدار کمپین بین‌المللی حقوق بشر درباره شیوع کرونا در زندان‌های ایران | DW | 15.04.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موج چهارم کرونا در ایران سخت‌تر از موج‌های قبلی آغاز شده اما مقامات قضایی همچنان از اعطای مرخصی به زندانیان خودداری می‌کنند. کمپین بین‌المللی حقوق بشر خواهان خالی کردن زندان‌ها از جمعیت شده است.

کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران طی بیانیه‌ای با اشاره به شیوع موج چهارم کرونا در ایران و به طبع آن در زندان‌ها نسبت به وضعیت جسمی زندانیان هشدار داده است.

هادی قائمی مدیر کمپین حقوق بشر از رییس قوه قضاییه خواسته تا با اقداماتی نظیر"اعطای گسترده مرخصی، عدم مخالفت‌های بی‌مورد و غیرقانونی با آزادی مشروط، استفاده از تخصص و مهارت زندانیان در خارج از زندان از طریق نظام نیمه‌آزادی" زندان‌های ایران را از جمعیت خالی کند.بسیاری از زندانیان سیاسی و عقیدتی بدون گذراندن مرخصی ماه‌ها و سال‌هاست که در زندان به سر می‌برند. تعداد زیادی نیز در یک سال گذشته و در دوران شیوع کرونا برای گذراندن دوران حبس خود به زندان فراخوانده شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کمپین غلط کرده با شما😊جای مجرم مشخصه حفاظت از جونش هم به اندازه تامینه شما نگران کشور خودت باش.

اتفاقا هرچی مواد فروش و خلافکار تو محل ما بوده رو آزاد کردن

مرخصی بیان همون غذای زندان هم گیرشون نمیاد

خبرگزاری دوزاری! چرا آلمان اینکار رو نمیکنه؟ مگه وضع آلمان خوبه؟ وضعیت آلمان که بمراتب از ایران بدتره، هم از نظر آمار ابتلا و هم از نظر آمار تلفات!!! کمپین بین‌المللی حقوق بشر تو آلمان خفه شده؟ یا آلمانیها رو بشر نمیدونه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از ۴۰۰ شرکت بزرگ آمریکا از حقوق دگرباشان جنسی حمایت کردندبیش از ۴۰۰ شرکت جهان از جمله تسلا، فایزر، دلتاایرلاینز و آمازون از تصویب قوانین حقوق مدنی برای دگرباشان جنسی (ال.جی.بی.تی.کیو) توسط کنگره آمریکا حمایت کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوریشکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری یک عضو هیات رییسه مجلس از شکایت تعدادی از نمایندگان از رییس جمهوری و وزیر خارجه و همچنین درخواست تحقیق و تفحص از مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست‌جمهوری خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران در نامه‌ای به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی خبر دادعباس عراقچی که برای مذاکره با قدرت‌های جهانی به وین سفر کرده اعلام کرد که ایران غنی سازی ۶۰ درصدی را آغاز می‌کند. نظام جمهوري_اسلامي حالا چوسی های قند پهلو می‌آید، 'فعلاً که چیزی در چنته نداری' سوال اصلی اینه تو کجا میخوان این کار رو بکنن؟؟ مگه جایی براشون مونده؟؟ باز خوبه نامه هم میزنه 🙂🙂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کپسول «اسپیس‌ایکس» ۴ فضانورد را از ایستگاه فضایی بین‌المللی به زمین بازگرداندبا بازگشت این چهار فضانورد تعداد فضانوردان مستقر در ایستگاه فضایی بین‌المللی به هفت نفر کاهش یافت. چهار تن از آنها هفته پیش با کپسول «اسپیس ایکس» ماموریت خود را آغاز کردند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. درودها دوستان فردا دوشنبه 3.5.2021 گایا سلطان زمین بر پاپ اعظم 20.9.1442 گابریل بر درویش 13.2.1400 انتقال بر پاپ بانو تبریک به تیم اعضامی ناسا خوش برگشتین گفتارنیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم چراکه محبت گنج واقعیه *اعزامی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »