هشدار ایران درباره عادی‌سازی مناسبات با اسرائیل بعد از سفر بنت به امارات | DW | 14.12.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به سفر نخست‌وزیر اسرائیل به امارات نسبت به هر گونه اقدامی که حضور اسرائیل را تثبیت کند 'هشدار جدی' داد. مناسبات اسرائیل با کشورهای منطقه بیشتر می‌شود و این موضوع ایران را نگران کرده است.

سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به سفر نخست‌وزیر اسرائیل به امارات نسبت به هر گونه اقدامی که حضور اسرائیل را تثبیت کند"هشدار جدی" داد. مناسبات اسرائیل با کشورهای منطقه بیشتر می‌شود و این موضوع ایران را نگران کرده است.

خطیب‌زاده همچنین افزود"مردم منطقه مخالف روند عادی‌سازی" هستند و"هیچ اقدامی در مسیر عادی‌سازی نمی‌تواند آرمان بلند فلسطین را به محاق ببرد".نفتالی بنت، نخست‌وزویر اسرائیل در یک اقدام بی‌سابقه به امارات متحده عربی سفر کرد و روز دوشنبه ۲۲ آذر با محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی دیدار کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گوه بخور بابا

نگران اوست که به دست و پای دیگران آویزان میشود. ایرانیان بر حسب مردانگی اول هشدار میدهند. ایرانیان با کارت باز بازی میکنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیویورک‌تایمز: اسرائیل پیش از حمله به تاسیسات اتمی ایران با آمریکا مشورت کرده بود«نیویورک تایمز» در گزارشی نوشته است، اسرائيل پیش از انجام دو حمله در ماه‌های گذشته به تجهیزات اتمی و موشکی ایران، با آمریکا مشورت کرده است.منظور از حملات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه فدرال عراق جلسه رسیدگی به پرونده ابطال نتایج انتخابات را به تعویق انداختدادگاه فدرال عراق، دوشنبه، 14 دسامبر، بررسی شکایت ائتلاف «الفتح» برای ابطال نتایج انتخابات پارلمانی اخیر این کشور را تا 22 دسامبر ماه جاری به تعویق
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش جمهوری اسلامی به سفر نخست وزیر اسرائيل به امارات: به طور جدی هشدار می‌دهیم🔺 نگرانی‌های مشترک کشورهای عربی و اسرائيل درباره برنامه هسته‌ای و فعالیت‌های منطقه‌ای جمهوری_اسلامی ایران، از جمله حمایتش از گروه‌های نیابتی در منطقه، از دلایل عادی‌سازی روابط آنها ذکر شده است. ⬇ بیشتر بخوانید: WORLD_PEACE;🕊❤️ عادی سازی با نجسی به‌ اسم اسرائیل مطمنا برای دنیای عرب گران تمام خواهد شد آنها خوب می‌دانند بزودی اسرائیل نجس از صحنه روزگار محو خواهد شد لذا ب طرق مختلف منت کشی ایران عزیز را میکنند حکومتهای عربی باید خیلی پیشتر از اینها اندیشه های احمقانه خود را کنار گذاشته با اسرائیل متحد می شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برای اولین بار نخست‌وزیری از اسرائیل به امارات سفر می‌کند | DW | 12.12.2021نفتالی بنت به امارات متحده عربی سفر می‌کند. این اولین دیدار یک نخست وزیر اسرائیل از ابوظبی است. دفتر بنت گفته است که این دیدار با هدف تقویت همکاری‌های اقتصادی و منطقه‌ای دو کشور انجام می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تهدید یک فرمانده ارتش اسرائیل: ایران به مرحله گریز هسته‌ای برسد فردا به این کشور حمله می‌کنیمیکی از فرماندهان ارتش اسرائيل می‌گوید ایالات متحده هم قصد و هم توان این را دارد که از رسیدن ایران به بمب اتم جلوگیری کند، اما اگر چنین کاری نکند، اسرائيل خود به صورت مستقیم وارد عمل خواهد شد. اسراییل غلط کرده. فردا حوصله ندارم بگید پس فردا بیان انطر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا نگاه ایران به شرق موفق بوده است؟گزارش به شرق و سیاست خارجی نامتوازن باعث شده است تا ایران نتواند از موقعیت ژئوپلتیک خود برای ترانزیت هوایی و زمینی مسافر و کالا و تامین انرژی اروپا و امنیت دنیا استفاده کند و تبدیل به قطب صنعتی، تجاری و گردشگری در دنیا شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »