هشدار بایدن نسبت به تبعات خودداری ترامپ از امضای مصوبه کمک های اقتصادی - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هشدار بایدن درباره تبعات خودداری ترامپ از امضای مصوبه کمک های اقتصادی

من صرفا می خواهم به مردم ۲۰۰۰ دلار برسانم، نه این مبلغ ناچیز ۶۰۰ دلار در نظرگرفته شده در مصوبه.آقای بایدن روز شنبه با انتشار بیانیه ای با تقدیر از همکاری دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره، گفت:‌آقای ترامپ هم باید به آنها بپیوندد و از توانایی میلیون ها آمریکایی در تامین غذای مورد نیاز و حفظ خانه شان در این ایام تعطیلات اطمینان خاطر حاصل کند.مصوبه کمک های اقتصادی ویروس کرونا همراه با طرح یک تریلیون و ۴۰۰ میلیارد دلاری بودجه فدرال به تصویب رسیده است که مورد مخالفت آقای ترامپ قرار گرفته است.

در صورتی که نمایندگان کنگره نتوانند یک بودجه موقت تصویب کنند، بخش هایی از دولت از سه شنبه تعطیل خواهند شد.آقای ترامپ پیش تر هشدار داده بود اگر این مصوبه با لغو قانون موسوم به ماده ۲۳۰همراه نباشد، آن را وتو خواهد کرد.آقای ترامپ همچنین با تغییر نام پایگاه های نظامی که به نام فرماندهان ارتش جنوب در جنگ داخلی آمریکا نامگذاری شده اند، مخالفت کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

من از امریکا تقاضا دارم که تمامی کمک های خود را به حکومت اپارتاید پشاتی غانکستان و پشتون های پاکستان قطع کند تا ما از دولت های استبدادی تقلبی عبور کرده به ساختن خراسانی فدرالی با حقوقی مساوی و امنیت برسیم.رزیم اپارتاید پشاتی دفن شود تاریخ جدید زندگی نوین آغاذ شود.بوی اسلامی ندهد

بايدن گوه خورد با تو چس چس سی

الان واسه راه انداختن جنگ پول لازم هست عمو بایدن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها