هشدار کلاهبرداری با هوش‌مصنوعی؛ کشف وب‌سایت‌های خرید جعلی در کشورهای مختلف

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شبکه تلویزیون ملی ژاپن به نقل از کارشناسان، نسبت به افزایش موارد استفاده از چت‌بات‌های هوش مصنوعی برای کلاهبرداری در وبسایت‌های خرید آنلاین هشدار داد.

به گزارش ایسنا، این کارشناسان به کاربران هشدار داده‌اند که مراقب کلاهبرداری در وب‌سایت‌های خرید جعلی با استفاده از هوش مصنوعی باشند.شبکه تلویزیون ملی ژاپن از یک شرکت امنیتی درخواست کرد که این سایت‌های خرید را بررسی کند.

این بررسی نشان داد چت‌بات‌های هوش مصنوعی که قادر به پاسخگویی به ۲۰ زبان هستند برای انواع جدیدی از کلاهبرداری‌ها استفاده می‌شوند. یک کلاهبردار، نسخه جعلی Carousell را ایجاد کرده‌ است که یک بازار اجتماعی آنلاین در ۶ کشور و منطقه، عمدتا در جنوب شرق آسیا است. این سایت جعلی از همان لوگو سایت واقعی استفاده می‌کرد و کاربران می‌توانستند درست مانند آن وب‌سایت محصولات را بر اساس دسته بندی جست‌وجو کنند.

این پلتفرم خدمات چت‌بات‌های هوش مصنوعی را به افرادی که به عنوان فروشنده ثبت نام کرده بودند، ارائه می‌کرد. با این حال، معلوم شد این چت‌بات درصدد فریب آنها برای انتقال مبلغ زیادی به فرد کلاهبردار است.او افزود ممکن است شناسایی وب‌سایت‌های جعلی دشوارتر شود زیرا چت‌بات‌های هوش مصنوعی مهارت‌های زبانی آنها را بهتر می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار قرمز فعالیت سامانه بارشی در خوزستاناداره‌کل هواشناسی خوزستان با پیش‌بینی فعالیت سامانه بارشی در استان، هشدار سطح قرمز صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح «یک روز پس از حماس»؛ تشکیلات خودگردان فلسطینی برنامه‌ نتانیاهو برای آینده غزه را رد کردبررسی ابعاد مختلف جنگ غزه و چالش‌های پیش‌رو در منطقه در گفتگو با شاهین مدرس
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توان تولید و صادرات کشور باید افزایش یاید/ برای استفاده از ظرفیت‌های تولید راهکارهایی داریمفعالان بخش‌های مختلف اقتصادی در آخرین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران در سال ۱۴۰۲ گرد هم آمده و با طرح مشکلات در حوزه‌های مختلف راهکارها و پیشنهاداتی را مطرح کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پاکستان اسکناس پلاستیکی چاپ می‌کنددولت اسلام‌آباد در نظر دارد با هدف مقابله با اسکناس‌های جعلی، اقدام به چاپ اسکناس پلاستیکی مطابق با استاندارد‌های بین‌المللی کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار قرمز نسبت به تشدید باران در ۵ استانسازمان هواشناسی با صدور بالاترین سطح هشدار نسبت به بارش شدید باران و رعد و برق در پنج استان هشدار داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار قرمز نسبت به تشدید باران در ۵ استان/ لزوم اجتناب از سفرهای برون‌شهریسازمان هواشناسی با صدور بالاترین سطح هشدار نسبت به بارش شدید باران و رعد و برق در پنج استان هشدار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »