هشت زن داعشی به همراه ۲۳ کودک از سوریه و عراق به آلمان بازگردانده شدند | DW | 07.10.2021

15/07/1400 12:57 ب.ظ

تعدادی از زنانی که به دلیل وابستگی به داعش از آلمان به سوریه و عراق رفته بودند، به آلمان بازگشتند. ۲۳ کودک همراه این زنان هستند. اکثر این زنان به محض ورود به فرودگاه فرانکفورت دستگیر شدند.

تعدادی از زنانی که به دلیل وابستگی به داعش از آلمان به سوریه و عراق رفته بودند، به آلمان بازگشتند. ۲۳ کودک همراه این زنان هستند. اکثر این زنان به محض ورود به فرودگاه فرانکفورت دستگیر شدند. این زنان که همگی تابعیت آلمان را دارند با ۲۳ کودک پیشتر در زندان روژ در شمال سوریه که در دست گروه‌های کرد است، زندانی بودند. این افراد با یک پرواز چارتر نیمه‌شب چهارشنبه ۶ اکتبر وارد فرودگاه فرانکفورت شدند.

تعداد زیادی از آنها بلافاصله پس از خروج از هواپیما دستگیر شدند. در این پرواز سه زن و ۱۴ کودک با تابعیت دانمارکی نیز بودند که از سوی دولت دانمارک بازگردانده شدند.

بنا بر اعلام وزارت خارجه آلمان این عملیات بازگشت از سوی آمریکا حمایت لجستیکی شده است. دولت خودگردان کردها نیز از این عملیات حمایت کرده است. هایکو ماس وزیر خارجه آلمان در این رابطه گفت: «کودکان هیچ تقصیری ندارند و عملکرد درست این است که ما هرچه می‌توانیم برای زندگی در امنیت و موقعیت خوب برای آنها انجام دهیم.»

ماس در عین حال تصریح کرد که "مادران این کودکان باید به دلیل اعمالشان پاسخگوی سیستم قضایی کیفری باشند".به گزارش نهادهای امنیتی آلمان، برای شش تن از این زنان حکم جلب صادر شده که سه‌ مورد از آن از طرف دادستانی کل آلمان صورت گرفته است. اداره جوانان درباره کودکان این زنان تصمیم‌گیری خواهد کرد. headtopics.com

واردات آشغال میکنید؟ بعد از چند سال تخم و ترکه این شیاطین مردم رو در آلمان میفرستند رو هوا. اصلا آدم میمونه از این تصمیمات دولت آلمان خداییش.

ادامه مطلب:
dw_persian »

اشتباه کردند دستگیر کردند؟! باید ساز و دهل و رقاص میآوردند و می خوندند که ... ناز و اداها دادیم،بچه داعش آوردیم. کص جهادی دادیم ،بچه قاتل آوردیم هاورچین و پاورچین بچه داعشی ورچین.. بپرسید هنوز سر موضعه خودشون هستند یانه؟، اگر سر موضع خودشون نیستند، بی حجاب بشن ، یک پرس ساندویج گوشت خوک با شراب را بخورند بعد ولشون کنید، اگر سرموضعه خودشون بودند برشون گردانید به همون طویله ای که ازش اومدن.تمام. مرگ برخلافت اسلامی down_with_shariha down_with_islamic_state

نوبل فیزیک ۲۰۲۱ به طور مشترک به سه فیزیکدان از آمریکا، ایتالیا و آلمان رسیدشیکورو مانابه» از آمریکا و «کلاوس هسلمن» از آلمان به دلیل نقش‌شان در «مدل‌سازی فیزیکی اقلیم کره زمین» و جیورجیو پاریزی از ایتالیا برای تحقیقاتیش در زمینه «سامانه‌های پیچیده در مقیاس اتمی» بعه‌عنوان برندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱ اعلام شدند به این معنا که شما به کار می‌برید، همه خبرهای عالم فورین! نوبل خمینی رو هم بدید دیگه انفجار نور داشت

واکنش پاپ به گزارش پدوفیلی در فرانسه: از این واقعیت هولناک اندوهگینمیکی از قربانیان پدوفیلی در کلیسا می‌گوید: «وقتی ماجرا را به مادرم گفتم، جواب داد 'فکر می‌کردم وضعیت خراب باشد.'همین پاسخ تمام اعتمادم به پدر و مادرم را ویران کرد. آن‌ها در نظر من مسئول حفاظت از فرزندشان بودند نه اینکه بدانند و باز هم مرا به کلیسا بفرستند.» تمام دنیای_غرب با تجاوز و قتل ساخته شده☺ پاپ گوه خورد با ادمين يورو نيوز واقعیت و حقیقت هولناک، علوم ذهنی دوگانه ی صلیبچیهای گلیساست نه چیز دیگر

رازگشایی از خط‌خوردگی نامه‌های ماری‌آنتوانت به معشوق خود پس از ۲۳۰ سالدانشمندان در فرانسه موفق شده‌اند با استفاده از تکنیک جدید اشعه ایکس پس از حدود ۲۳۰ سال خط‌خوردگی‌های نامه‌های ملکه ماری آنتوانت، همسر لوئی شانزدهم آخرین پادشاه فرانسه، به معشوق خود را رازگشایی کنند و بفهمند چه کلماتی به عمد سیاه شده‌اند.

تحقیقات قضایی از صدراعظم اتریش به دلیل استفاده از رسانه‌ها برای منافع حزبی آغاز شددستگاه قضائی اتریش تحقیقات از سباستین کورتس، صدراعظم این کشور را به ظن فساد آغاز کرد. آقای کورتس مظنون به آن است که از بودجه دولت برای ایجاد یک پوشش رسانه‌ای مطلوب خود استفاده کرده است. حاجی ولش کنین بیاین ببیند کل مملکت در اختیار یکی دونفره اینجا 😂

جایزه آزادی بیان و مطبوعات آلمان به ناوالنی و بنیاد مبارزه با فساد او اهدا شدفعالیت بنیاد مبارزه با فساد الکسی ناوالنی، موسوم به اف‌بی‌کی، در روسیه مطلقا ممنوع است. The Putin must cut the head of Alixy because he is the usa agent. ضمن قدردانی از معیارهایی که نهاد اهدا کننده جایزه در نظر گرفته و در اهدا جایزه از آنها تبعیت نموده است. علنی کردن فساد در جامعه و آگاهی دادن به ملّت و پیرو آن مبارزه علنی با فساد توسط روشنفکران، قوه قضاییه و مسئولین روشنفکر قوه مجریه و مقننه، «سلامت جامعه» را بهبود می‌بخشد.

آلمان با پرداخت عایدی مادم العمر به ۶۵۰۰ بازمانده دیگر هولوکاست موافقت کردقرار است دولت آلمان به این قربانیان تا پایان عمر ماهی۳۷۵ یورو بپردازد. اکثر بازماندگان ساکن اسرائیل هستند. صرف امام المہدی جو اس غزوے کی امامت کریں گے وہ جان لیں گے کہ محترم محمد ﷺ ہمارے ساتھ موجود ہیں اور دونوں شاید ایک دوسرے سے ملیں گے اخاذی و سلطه صهیونیسم با دروغ هلوکاست مفت خورها

دولت فدرال آلمان در یک"عملیات بازگشت" جدید اجازه بازگرداندن هشت زن دیگر از سوریه و عراق به آلمان را صادر کرد. این زنان چند سال پیش به گروه تروریستی داعش پیوسته بودند.

این زنان که همگی تابعیت آلمان را دارند با ۲۳ کودک پیشتر در زندان روژ در شمال سوریه که در دست گروه‌های کرد است، زندانی بودند.

این افراد با یک پرواز چارتر نیمه‌شب چهارشنبه ۶ اکتبر وارد فرودگاه فرانکفورت شدند. تعداد زیادی از آنها بلافاصله پس از خروج از هواپیما دستگیر شدند. در این پرواز سه زن و ۱۴ کودک با تابعیت دانمارکی نیز بودند که از سوی دولت دانمارک بازگردانده شدند.

بنا بر اعلام وزارت خارجه آلمان این عملیات بازگشت از سوی آمریکا حمایت لجستیکی شده است. دولت خودگردان کردها نیز از این عملیات حمایت کرده است.

هایکو ماس وزیر خارجه آلمان در این رابطه گفت: «کودکان هیچ تقصیری ندارند و عملکرد درست این است که ما هرچه می‌توانیم برای زندگی در امنیت و موقعیت خوب برای آنها انجام دهیم.»

ماس در عین حال تصریح کرد که "مادران این کودکان باید به دلیل اعمالشان پاسخگوی سیستم قضایی کیفری باشند".به گزارش نهادهای امنیتی آلمان، برای شش تن از این زنان حکم جلب صادر شده که سه‌ مورد از آن از طرف دادستانی کل آلمان صورت گرفته است. اداره جوانان درباره کودکان این زنان تصمیم‌گیری خواهد کرد.

به گزارش نشریه اشپیگل، این زنان بین ۳۰ تا ۳۸ سال سن دارند و همراه با کودکانشان سال‌های زیادی را در زندان گذرانده‌اند.این اولین بار نیست که دولت آلمان زنانی را که از این کشور به مناطق تحت تسلط داعش رفته بودند، به آلمان باز می‌گرداند. بنا بر گزارش روزنامه بیلد اما در این عملیات بازگشت بیشترین تعداد تا کنون بازگردانده شده‌اند. بسیاری از این افراد به اتهام ترور و سایر اتهامات باید در دادگاه حاضر شوند.

وزیر خارجه آلمان درباره موقعیت خطیر انسانی در شمال سوریه هشدار داده است. در این مناطق میلیون‌ها نفر نیازمند کمک هستند. پاندمی کرونا و فروپاشی اقتصاد وضعیت حاکم را به مراتب وخیم‌تر کرده است.

گروهی که در عملیات اخیر به آلمان فرستاده شدند، کسانی هستند که به طور خاص به کمک و حمایت نیاز دارند. در میان آنها کودکان بیمار و نیز کودکانی هستند که یکی از سرپرستان آنها مثل مادر یا برادر و خواهرشان در آلمان زندگی می‌کنند.