هشت تجمع صنفی کارگران خوزستانی: بیش از این تحمل بی پولی را نداریم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در هفته منتهی به ۲۷ شهریورماه استان خوزستان شاهد برگزاری هشت تجمع کارگری و اعتراضات صنفی کارگران بود. اخبار_ایران بیشتر بخوانید👇

۲۷ شهریورماه استان خوزستان شاهد برگزاری هشت تجمع کارگری و اعتراضات صنفی کارگران بوده است. در هفته‌ای که گذشت خبر جلوگیری از ورودکارگران پیمانکاری شهرداری کوت عبدالله، کارگران خدماتی شهرداری امیدیه، کارگران شهرداری قلعه گنج، کارگران پروژه متروی اهواز، کارگران شهرداری هویزه، کارگران شرکت اکسین صنعت، کارگران خدمات و فضای سبز شهرداری هویزه به رسانه‌ها راه یافته است.روز بیست و هفتم شهریورماه از ورود جمعی از کارکنان شرکتی مخابرات شوشتر به محل کار جلوگیری شده است.

کارگران در ادامه با بیان اینکه مهم‌ترین بخش مشکلات شهرداری به شکایت چند نفر از طلب‌کاران مالی شهرداری مربوط می‌شود که پیگیر مطالبات خود هستند، افزودند: «این بدهی‌ها مربوط به سالهای گذشته است که مسئولان وقت در زمان خود آن را به‌صورت جدی پیگیری نکرده و امروز تبعات آن متوجه کارگران و موجب مسدود شدن حساب‌های مالی شهرداری شده است.» آنها از مسئولان قوه قضائیه انتظار دارند به موضوع مشکلات مالی شهرداری ورود کنند.کارگران شهرداری قلعه گنج در استان خوزستان شش ماه دستمزد پرداخت نشده، دارند.

او با اشاره به برگزاری نشست با کمیسیون کارگری اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: «از طریق مصوبات این کمیسیون پیگیر حق و حقوق این کارگران بودیم. مسئولان شرکت کیسون اعلام کرده‌اند چند حقوق عقب افتاده کارگران و حق بیمه آنها را پرداخت می‌کنند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجمع معلمان در شهرهای مختلف ایران در اعتراض به اجرا نشدن طرح رتبه‌بندیمعلمان در شهرهای مختلف ایران در اعتراض به رسیدگی نشدن به مطالباتشان و اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی تجمع کردند و شعارهایی از جمله «صدای ما بی‌صداست» سر دادند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ارتش آمریکا کشته شدن غیرنظامیان در حمله پهپادی به خودرویی در کابل را پذیرفتواشنگتن کشته شدن ۱۰ غیرنظامی در این حمله پهپادی پیش از خروج آخرین نظامیانش از افغانستان را «اشتباه» خواند. بعد از یک ماه عجب یک کشف بزرگی😑ما تا بحال فکر میکردیم دائش ره زدین😑کودکان و افراد ملکی بی گناه ره به قتل رساندین مثل کردی: یه ماچ برای پیر دختر مهم نیست. آمریکا طی ۲۰ سال اشغال افغانستان موجب کشتار ۴۷ هزار غیرنظامی و مهاجرت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به خارج و چهار میلیون آواره در داخل افغانستان شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یکه‌تازی مردان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اتحادیه اروپااگر این مقیاس را از جهت عکس مورد بررسی قرار دهیم زنان در دانمارک بیش از یک چهارم از شاغالان حوزه فناوری (۳۳ درصد) را به خود اختصاص داده و از این حیث رتبه نخست را دارا می‌باشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقامات کُرد شمال سوریه ۳۲۴ شهروند سوری را از اردوگاه الهول آزاد کردندمقامات کرد در شمال شرقی سوریه ۳۲۴ نفر از شهروندان سوری را از یک اردوگاه پناهندگان که هزاران نفر، از جمله خانواده‌های جنگجویان داعش را در خود جای داده است، آزاد کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید کویت بر لزوم همکاری ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمیکویت تاکید کرد ایران باید به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اجازه دهد «ماهیت» برنامه هسته‌ای این کشور را به طور کامل مورد بررسی قرار دهد تا از «صلح‌آمیز» بودن کویت خیلی غلط کرده که برای ایران بزرگ اظهار نظر می کنه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حوثی‌ها 9 نفر از جمله یک کودک را در ملا عام با جوخه آتش در صنعا اعدام کردنددر واکنش به اعدام 9 شهروند یمنی به دست شبه‌نظامیان حوثی‌ پارلمان این کشور این اقدام آنها را یک «فاجعه» خوانده و محکوم کرد و درباره تبعات چنین اقدامی به این حکام عرب در عیش و نوش و شهوت رانی مصروف هستند إن شاءالله نزد الله پاسخگو حکام عربستان هستند یمن صنعاء اشغال شده توسط سپاه تروریستی قدس ایران و حوثی های جنایتکار تف به حسن ایرلو عضوسپاه تروریستی قدس تف به رهبرحوثی ها تف به خامنه‌ای_جنایتکار و رئیسی_جلاد۶۷ گفتیم وتاکیدمیکنیم که به نظام آخوندی،حتی وزیرخارجه اش اجازه ندهیدکه مجمع_عمومی_سازمان_ملل UNGA عربستان چلغوز به کمک آمریکای جنایتکار و تروریست مردم مظلوم یمن را به خاک و خون کشیده و صدها هزار زن و مرد و البته کودک را کشتند حال العربیه احمق ب دروغ حرف از اعدام کودکان میزند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »