هشت نفر هنگام برگزاری جشن کریسمس در کلمبیا کشته شدند

06/10/1399 10:08 ق.ظ

مقامات کلمبیایی از کشته شدن 8 نفر بر اثر وقوع درگیری‌های مختلف هنگام برگزاری جشن کریسمس در پایتخت این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

مقامات کلمبیایی از کشته شدن 8 نفر بر اثر وقوع درگیری‌های مختلف هنگام برگزاری جشن کریسمس در پایتخت این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی به گزارش روزنامه «ال تیمپو»8 نفر بر اثر وقوع درگیری‌های مختلف نفر در جریان برگزاری جشن‌های کریسمس در بوگاتا پایتخت این کشور به قتل رسیده‌اند.

مقامات کلمبیایی اعلام کرده‌اند که با وجود کشته شدن هشت تن٬ آمار قتل‌های کریسمس نسبت به سال پیش 76 درصد کاهش یافته است.

این در حالی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا مقررات منع رفت و آمد در بوگاتا اعلام شده اما برخی‌ها آن را نقض کرده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مرگ هشت نفر در ۲۴ ساعت گذشته در کوهستان‌های تهران | DW | 26.12.2020در ۲۴ ساعت گذشته هشت نفر در ارتفاعات توچال و قلعه دختر آهار فوت شده و حداقل هفت نفر نیز مفقود شده‌اند. سازمان امداد و نجات پیشتر درباره نامساعد بودن هوا و خطر ریزش بهمن در کوهستان هشدار داده بود.

سرکوب مخالفان و اقلیت‌ها در میانمار؛ صدها نفر کشته و ۱۲ هزار نفر آواره شده‌اند«اقدامات غیرانسانی آنها [کودتاچیان] علیه غیرنظامیان غیر مسلح، باعث مرگ بسیاری از افراد از جمله كودكان و دانش‌آموزان شده است.» اقليت نيستن مخالف ارتش اند رهبر شان ريس كشور بود قبل باز داشت و همچنان در زمان حكومت رهبر جاهل شان اقليت هاي كشور شان را آتش مي زدن و جهان تماش مي كرد. حد اقل رسانه بايد حافظه تاريخي بايد داشته .

نهایی شدن ثبت نام۴۲ نفر در حوزه انتخابیه تهران/۱۲۲ نفر در حال ثبت نام هستندمعاون سیاسی استاندار تهران از نهایی شدن ثبت نام۴۲ نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران خبر داد. مموتی م هست؟! امیدوارم انسان های خداترس و وارسته ای بیان که برای رضای خدا کار انجام بدن نه ی مشت گوسفند فاسد

مشروب تقلبی در هرمزگان؛ ۵ نفر کشته و یک نفر نابینا شد

مرگ یک نفر و خونریزی مغزی یک نفر دیگر در دانمارک پس از دریافت واکسن آسترازنکاصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.