هشت ماه معوقات مزدی باغث امتناع کارگران شهرداری مریوان از جمع آوری زباله‌ها شد

04/10/1398 08:35:00 ق.ظ

کارگران شهرداری مریوان در اعتراض به ۸ ماه حقوق نگرفتن، زباله‌ها را جمع نکردند. از قرار معلوم کارگران شهرداری مریوان از سر ناچاری در اعتراض به عدم دریافت دستمزد در هشت ماه گذشته، دست از کار کشیدند و لاجرم، امروز سطل‌های زباله خالی نشد. اخبار_ایران

به گزارش ایلنا این کارگران که بارها به مقامات ذیربط مراجعه کرده‌اند، می‌گویند: «هرچه اعتراض کردیم به جایی نرسیده‌ایم، الان هشت ماه است که ما دستمزد نگرفته‌ایم؛ وضع ما از کولبران بدتر است؛ آنها یکباره می‌میرند، ما محکومیم به مرگ تدریجی! این کارگران...

به گزارش ایلنا این کارگران که بارها به مقامات ذیربط مراجعه کرده‌اند، می‌گویند: «هرچه اعتراض کردیم به جایی نرسیده‌ایم، الان هشت ماه است که ما دستمزد نگرفته‌ایم؛ وضع ما از کولبران بدتر است؛ آنها یکباره می‌میرند، ما محکومیم به مرگ تدریجی! این کارگران از مقامات شهری می‌خواهند به داد آنها برسند: دیگر حتی نان خالی هم در سفره نداریم.»

شهرداری، کمبود نقدینگی و مشکلات مالی را علت اصلی تعویق طولانی دستمزد کارگران شهرداری مریوان عنوان می‌کند. از قرار معلوم، حساب‌های شهرداری مریوان به خاطر بدهکاری به مردم بسته است. شهرداری می‌گوید فعلا حساب‌ها بسته است و توان پرداخت دستمزد کارگران نیست. این کارگران که تعداد آنها حدود ۶۰۰ نفر است و همگی از اردیبهشت حقوق نگرفته‌اند؛ از شرایط به ستوه آمده‌اند:

«چگونه قرار است بی‌دستمزد زندگی کنیم؟!» یکی از این کارگران که در واحد تنظیف کار می‌کند، می‌گوید: در این واحد ۱۴۰ نفر هستیم؛ بقیه واحدها مثل خدمات شهری، آسفالت و عمران نیز مثل ما مشکل دارند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

نمایندگان پارلمان بوسنی پس از ۱۴ ماه بر سر تشکیل دولت به توافق رسیدندنمایندگان مجلس بوسنی روز دوشنبه ۲۳ دسامبر پس از بن‌بستی ۱۴ ماهه بر سر تشکیل دولت به توافق رسیدند. انتظار می‌رود توافق تازه راه را برای اعمال اصلاحات لازم برای عضویت در اتحادیه اروپا و همچنین معاهده جدید با صندوق بین‌المللی پول باز کند.

زمان واریز کمک معیشتی دی ماه مشخص شدیارانه معیشتی ۱۰ دی ماه به حساب سرپرستان واریز می‌شود.

بازداشت خانواده پویا بختیاری، از کشته‌شدگان اعتراضات آبان ماه ایراناین بازداشت پس از آن انجام شد که خانواده پویا بختیاری اعلام کردند که قصد دارند روز پنج‌شنبه ۵ دی (۲۶ دسامبر) مراسم چهلمین روز کشته شدن فرزندشان را در بهشت سکینۀ شهرستان کرج برگزار کنند. پویا_بختیاری کشته نشد ، شهید_راه_آزادی شدند. به امید یزدان ، خامنه‌ای و مزدوران و حامیانش کشته خواهند شد. مردم ایران خوابی برای شماها دیدند که جد شماها هم خوابش‌و ندیده. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

دستمزد آبان ماه کارگران ابنیه فنی راه‌آهن اراک پرداخت شددستمزد آبان ماه کارگران ابنیه فنی راه‌آهن ناحیه اراک واریز شد.

«سرقت از صندوق‌های صدقات» باعث بی‌اعتمادی مردم شده بود/ درآمد ۴۰ میلیاردی از صدقه طی ۸ ماه گذشته/حمایت از افراد بی‌خانمان جزو وظایف کمیته امداد نیستمدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه ۱۸۴ هزار صندوق صدقات در معابر شهرهای سراسر کشور وجود دارد، گفت: طی ۸ ماه گذشته حدود ۴۰ میلیارد تومان درآمد کمیته امداد امام خمینی از این صندوق‌ها بوده است.

دستمزد آبان ماه کارگران ابنیه فنی راه‌آهن اراک پرداخت شددستمزد آبان ماه کارگران ابنیه فنی راه‌آهن ناحیه اراک واریز شد.