هزینه بستری بیماران کرونا برای بیمه سلامت چقدر تمام شده است؟

21/04/2020 09:43:00 ق.ظ

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه گفت: تا کنون بابت هزینه بستری بیماران کرونایی تحت پوشش بیمه سلامت در روزهای بستری ۵۸۲ میلیارد ریال درخواست شده است.

هزینه بستری بیماران کرونا برای بیمه سلامت چقدر تمام شده است؟ مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت: هزینه بستری بیماران کرونایی تحت پوشش بیمه سلامت تاکنون ۵۸۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه گفت: تا کنون بابت هزینه بستری بیماران کرونایی تحت پوشش بیمه سلامت در روزهای بستری ۵۸۲ میلیارد ریال درخواست شده است.

حاج محمودی درپاسخ به این سوال که چرا بیماران کرونایی هنوز از دفترچه استفاده می کنند و نسخه نویسی الکترونیکی ثمربخش نبوده است تصریح کرد: این مساله نیاز به فرهنگ سازی دارد، ضمن اینکه تعداد بسیار موسسات دربخش خصوصی و شلوغی مراکز دانشگاهی نیز مزید برعلت است.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، وی تاکید کرد: درصورت تداوم کرونا درماه های آتی  برای پیشگیری از هزینه های تحمیلی میزان مشاوره پزشکان و پاسخگویی تلفنی از طریق سامانه ۱۶۶۶ افزایش پیدا می کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

نخست‌وزیر فرانسه: زمان زیادی برای بازگشت به دوران قبل کرونا لازم استنخست وزیر فرانسه اعلام کرد که نمی‌توانند در آینده‌ای نزدیک به دوران پیش از کرونا باز گردند و بحران اقتصادی دشواری پیش رو دارند. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در ایالات متحده آمریکا بیش از ۴۰ هزار قربانی گرفتقدرت اول اقتصادی جهان در حال حاضر بر اساس آمار ارائه شده از سوی دانشگاه جان هاپکینز بیش از ۷۶۴ هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا را به ثبت رسانده است. OstadVahid البته این آمار رسمیشه که به گفته برخی مطلعین آمریکائی ، آمار واقعی ۸۰ برابره اینه☺

«تمهیداتِ کرونایی» اجاره‌ بهایِ کارگران/ چرا دولت فشار مسکن را از دوش آسیب‌دیدگان کرونا برنمی‌دارد؟بسیاری از خانواده در ایام شیوع کرونا توان پرداخت اجاره‌خانه را ندارند اما دولت در چنین شرایطی کدام راهکارها برای برداشتن فشار مسکن از دوش کارگران را امتحان کرده است؟

با تصمیم ترامپ مهاجرت به آمریکا متوقف می‌شودرئيس جمهوری آمریکا می‌گوید برای مبارزه با ویروس کرونا تصمیم گرفته است با صدور فرمانی، مهاجرت به این کشور را موقتا متوقف کند. دولت تحریم 👎👎 وبسایت شما افتضاح هست. هیچ وقت روی موبایل درست لود نمیشه.

پلوسی: ترامپ فکر می‌کرد کرونا به طرز جادویی برطرف می‌شود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimپلوسی: ترامپ فکر می‌کرد کرونا به طرز جادویی برطرف می‌شود او موفق نبود؛ در گرفتن آزمایش‌ها [برای بررسی ابتلا به کرونا] و ادامه ماجرا موفق عمل نکرد؛ می‌گفت فریبکاری است

بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی ماه رمضان امشب در حساب‌هاستبسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی ماه رمضان امشب در حساب‌هاست بسته حمایتی ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی که برای ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است، ساعت ۲۴ امشب به حساب مشمولان واریز می‌شود.

به گزارش ایسنا، حنان حاج محمودی گفت: از افراد تحت پوشش بیمه سلامت تا کنون  اسناد ۲۱ هزار و ۵۲۲ نفر از بیماران بستری ارسال شده  به عبارتی این افراد در مجموع ۱۱۲ هزار و ۷۶۵ روز درمراکز درمانی بستری و خدمات دریافت کردند.نخست وزیر فرانسه اعلام کرد که نمی‌توانند در آینده‌ای نزدیک به دوران پیش از کرونا باز گردند و بحران اقتصادی دشواری پیش رو دارند..به گزارش خبرنگار ایلنا، دو دهه گذشته، مسکن بخش بزرگی از سبد خانوار را به خود اختصاص داده است.

حاج محمودی درپاسخ به این سوال که چرا بیماران کرونایی هنوز از دفترچه استفاده می کنند و نسخه نویسی الکترونیکی ثمربخش نبوده است تصریح کرد: این مساله نیاز به فرهنگ سازی دارد، ضمن اینکه تعداد بسیار موسسات دربخش خصوصی و شلوغی مراکز دانشگاهی نیز مزید برعلت است. بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، وی تاکید کرد: درصورت تداوم کرونا درماه های آتی  برای پیشگیری از هزینه های تحمیلی میزان مشاوره پزشکان و پاسخگویی تلفنی از طریق سامانه ۱۶۶۶ افزایش پیدا می کند.04. انتهای پیام .