هزاران کودک در اردوگاه الهول سوریه نیازمند کمک‌های بشردوستانه فوری

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

هزاران کودک در اردوگاه الهول سوریه نیازمند کمکهای بشردوستانه فوری

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) هشدار داده است که ده‌ها هزار کودک در ارودگاه پناهجویان الهول و دیگر نقاط سوریه به کمک‌های فوری بشردوستانه نیاز دارند.در کمپ پناهجویان الهول در شمال شرقی سوریه در نزدیکی مرز با عراق، ۷۰ هزار نفر زندگی می کنند که به گفته یونیسف ۹۰ درصد آنها را کودکان و زنان تشکیل می دهد.

به گفته یونیسف ۲۰ هزار تن از کودکان این اردوگاه سوریه‌ای هستند و ۲۹ هزار نفر دیگر از ۶۲ کشور دیگر از جمله از عراق هستند و بیشتر آنها زیر ۱۲ سال سن دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یمن

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خشونتی که کودکی را می‌بلعدبینایی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان: مانع شدن از دویدن کودک در خانه و مدرسه، وقت کافی برای کودک نگذاشتن، بی‌توجهی نسبت به نیازهای کودکان، مصادیق عمومی کودک_آزاری است و کودک آزاری به صورت نهفته در جامعه رخ می‌دهد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پرتاب هزاران آپولو ۱۱ کوچک در سالگرد اعزام فضاپیما به ماهروز سه‌شنبه ۱۶ ژوئیه مراسم پرتاب هزاران موشک کوچک مشابه آپولو ۱۱ همزمان با پنجاهمین سالگرد پرتاب این فضاپیما به ماه در شهر هانتسویل آلاباما در آمریکا برگزار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کودک و همسرآزاری بیشترین علت تماس با مراکز بهزیستی/ 70 درصد از کودکان کار، ایرانی نیستندمدیرکل بهزیستی البرز با اشاره به تماس‌های تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های اجتماعی استان، بیشترین تماس‌ها را مربوط به کودک آزاری و همسرآزاری، اعلام کرد و افزود: در مراکز شبه خانواده فعال در استان البرز، 897 کودک بد سرپرست و بی سرپرست تحت حمایت بهزیستی هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

استرالیا از چین خواست به یک مادر اویغور و کودک او اجازه سفر بدهددولت استرالیا از چین خواسته است که به یک مادر اویغور، که تبعه چین است و پسرش اجازه دهد به پدر این خانواده در استرالبا بپیوندند. دولت استرالیا پس از درخواست رسمی پدر این کودک این تقاضا را مطرح کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عامل جنایت هولناک کودک 7 ساله کلاردشتی اعدام شد/ قاتل بردیا کوچولو روی چوبه داردر مازندران صورت گرفت؛ عامل جنایت هولناک کودک 7 ساله کلاردشتی اعدام شد/ قاتل بردیا کوچولو روی چوبه دار
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آن سوی خبر: زیباسازی شهری به بهانه سامان‌دهی کودکان خیابانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »