هزاران معترض به قانون منع سقط جنین لهستان به خیابان‌ها آمدند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هزاران معترض به قانون منع سقط جنین لهستان به خیابان‌ها آمدند

هزاران نفر در اعتراض به قانون تازه لهستان در ممنوعیت سقط جنین به خیابان آمده‌اند.

سالانه کمتر از ۲۰۰۰ سقط جنین قانونی در این کشور انجام می‌شود اما حامیان حقوق زنان می‌گویند نزدیک به ۲۰۰ هزار مورد سقط جنین غیرقانونی در این کشور و از خارج از مرزهای آن انجام می‌شود.دومین شب اعتراضات در لهستان به قوانین سقط جنین درحالی صورت می‌گیرد که تدابیر سختگیرانه باری مقابله با ویروس کرونا گردهمایی بیشتر ۱۰ نفر را در اغلب شهرهای این کشور ممنوع کرده است.معترضان در نزدیکی خانه یاروسلاو کازینسکی رهبر حزب قانون و عدالت این کشور جمع شده‌اند.

پلیس می‌گوید وقتی معترضان به سوی نیروهای انتظامی سنگ پرتاب کرده‌اند و تلاش کرده‌اند از ستون حفاظتی پلیس پیرامون خانه بگذرند، علیه آنها از از اسپری فلفل و نیروی فیزیکی استفاده کرده‌اند. رویترز گزارش داده است پلیس راه‌های منتهی به این خانه را بسته و با بلندگو از معترضان خواسته مقررات مربوط به گردهمایی‌های عمومی را رعایت کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عجب موجودات کم خردی هستند، اینا به بچه‌ی خودشون هم که در شکم مادرش هست و هیچ ضرری برای أحدی نداره هم رحم نمیکنن! عجب ظالم هایی.

سقط جنین = قتل عمد کودک بیگناه

چقدر بعضی از آدما ابله هستن ، هنوز چسبیدن به منکر و معروف و فرشته و شیطان ، عزیزان همه جای دنیا جمهوری اسلامی نیست که مردم مجبور باشن با قانون ۱۴۰۰ سال پیش زندگی کنن

اينا چقد ضد فطرت هستن 😂😂 در هر دوره تاريخ تا زمانى كه منكر به عنوان منكر معروف بود حتى اگر به آن عمل ميكردند خدا نابودشان نميكند اما هر وقت كه منكر به عمل 'عادى' تغيير كنند اون قوم به هلاكت مي افتند

درسته که خدا دانای منزه هستش اما به فرشته ها حق میدم زمانی که خدا میخواست انسان رو خلق کنه ناراحت و نگران شدن . فرشته ها ببخشید که ما انسانها گند زدیم به عالم هستی .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تظاهرات در بوگوتای کلمبیا در اعتراض به خشونت‌های قاچاقچیان مواد مخدرکلمبیا بزرگترین تولیدکننده کوکائين در جهان است و ایالات متحده اصلی‌ترین مقصد این ماده مخدر پرطرفدار به شمار می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ثبت بیشترین موارد ابتلای روزانه به کرونا در در فرانسه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 40 هزار و 687 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بخشودگی به خاطر قتل و اجرای شلاق به خاطر هتک حرمت به جسدنه_به_اعدام
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یورش پلیس به معترضان در سودان؛ یک کشته و 14 زخمیدر یورش پلیس سودان به معترضان خیابانی در خارطوم پایتخت این کشور 1 نفر کشته و 14 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش ۱۷.۵ درصدی اجاره‌بها در استان فارس نسبت به سال قبل
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »