برزیل, اعتراض

هزاران نفر از مردم سائوپائولو علیه رئیس جمهوری برزیل تظاهرات کردند

🔷تصاویری از تظاهرات هزاران نفر از مردم سائوپائولو علیه رئیس جمهوری برزیل ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

06/08/2019 04:35:00 ب.ظ

🔷تصاویری از تظاهرات هزاران نفر از مردم سائوپائولو علیه رئیس جمهوری برزیل ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

راهپیمایان به اقدام بولسونارو در برکناری چند عضو کمیته تحقیق درباره قتل و آدم‌ربایی در سال‌های ۱۹۶۴ تا ۱۹۸۵ اعتراض کردند.

راهپیمایان به اقدام اخیر رئیس جمهوری در برکناری چند عضو کمیته تحقیق درباره قتل و آدم‌ربایی در دوران دیکتاتوری در سال‌های ۱۹۶۴ تا ۱۹۸۵ اعتراض کردند. ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

تخلیه هزاران نفر در پی انفجار در یک پایگاه ارتش روسیهدر پی وقوع چند انفجار مهیب در یکی از مراکز نظامی روسیه در سیبری، هزاران نفر از مناطق مسکونی مجاور به نواحی دیگر منتقل شده اند. گفته می شود که این رشته انفجار در یک انبار مهمات رخ داده که مقادیر زیادی گلوله توپ در آن نگهداری می شده است. اییینم کار آمریکایی ها سست دست های موساد هم میگن توو کار بوده 🤣

انفجار در زاغه مهمات در سیبری هفت زخمی و هزاران آواره بر جا گذاشتانفجار در زاغه مهمات در سیبری هفت زخمی و هزاران آواره بر جا گذاشت سوختن قطره ای از اقیانوس مهماتی که علیه کشورهایی مثل سوریه بکار می رود روسیه اکنون در ونزوئلا نیز حضور دارد روسیه با حضور خود میخواهد جبهه خود را علیه متحدین ناتو تقویت کند.

مرگ هزاران ماهی در منطقه دوان بریتانیامقامات رسمی منطقه دوان بریتانیا به تازگی تایید کردند که در حال بررسی علت مرگ هزاران ماهی این منطقه

معلمان و فرهنگیان بازنشسته در چند شهر ایران تجمع کردند🔺معلمان و فرهنگیان بازنشسته در چند شهر ایران تجمع کردند ⚡️در حالی که جمعی از معلمان و فرهنگیان بازنشسته درچند شهر ایران دست به تجمع اعتراض ی زدنده‌اند، معلمان حق التدریسی در تهران نیز برای دومین روز متوالی به اعتراض ات خود ادامه دادند.

تمایل یک نفر از هر سه آمریکایی به کاهش دستمزد در ازای مرخصی نامحدودبر طبق نتایج یک تحقیق تازه، یک نفر از هر سه نفر کارمند آمریکایی حاضر به تبادل بخشی از دستمزد در ازای زمان تعطیلات نامحدود هستند.

در حمله هوایی نیروهای افغان رادیوی طالبان در غزنی نابود شددفتر مطبوعاتی والی غزنی در جنوب افغانستان دوشنبه 5 آگست تایید کرد که رادیو «صدای شریعت» مربوط به