هزاران گرجستانی با تظاهرات در تفلیس خواستار استعفای دولت شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

هزاران گرجستانی با تظاهرات در تفلیس خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام و استعفای دولت شدند بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حدود بیست‌هزار نفر از شهروندان گرجستان روز یکشنبه با برگزاری تظاهرات در مرکز تفلیس، پایتخت، خواستار استعفای دولت و برگزاری انتخابات زودهنگام شدند. این تظاهرات یک روز پس از آن صورت گرفت که پارلمان گرجستان در تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات ناکام ماند.

بسیاری از نمایندگان وابسته به حزب حاکم،‌ «رویای گرجستان» به دلیل نگرانی از به خطر افتادن جایگاهشان در صورت برگزاری انتخابات زودهنگام، با طرح اصلاح قانون انتخابات مخالفت کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزیناختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔴 خبر فوری | دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی_بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند صدای آمریکا از ویدئوها و تصاویری که دریافت کرده می‌تواند کشته شدن دست‌کم پنج نفر از معترضان در شهرهای ایران را با تیراندازی ماموران تائید کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔺دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گراني_بنزين در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند ⚡️گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا و دیگر رسانه ها تائید می‌کند که تا روز دوم اعتراض‌های گسترده به گرانی ناگهانی بنزین توسط دولت ایران، دست‌کم هفت نفر کشته شده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هزاران عراقی در بغداد و بصره دست به اعتراض زدندهزاران معترض عراقی در بغداد و چندین استان جنوبی با حمایت از اعتصاب عمومی خواستار اصلاحات سیاسی در این کشور شدند. تظاهرکنندگان در شهر جنوبی بصره با آتش زدن تایر خودروها جاده‌ها را مسدود کردند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درگیری پلیس با دانشجویان در آخرین دانشکده تحت کنترل معترضانرسانه‌های وابسته به دولت هنگ‌کنگ می‌گویند یک مامور پلیس در این درگیری‌ها زخمی شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیشکسوت وزنه برداری: دخترم با حجاب کامل در قبرس وزنه زد/ کار خلافی انجام ندادیمشیخ الاسلامی، پیشکسوت وزنه برداری: *دخترم با حجاب کامل در قبرس وزنه زد و حتی یک تار موی او هم بیرون نبود * کار خلافی انجام ندادیم *شایسته این بودیم حداقل به ما محبت داشته باشند نه اینکه مورد بی مهری قرار بگیریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »