هزاران زن لهستانی مخالف ممنوعیت سقط جنین: اینجا جهنم زنان است

06/08/1399 11:14:00 ق.ظ

هزاران زن لهستانی مخالف ممنوعیت سقط جنین: اینجا جهنم زنان است بیشتر بخوانید🔽

بنا به حکم دیوان عالی لهستان سقط جنین در این کشور از این پس تنها در مواردی امکانپذیر است که جان مادر در خطر باشد و یا تجاوز جنسی یا ارتباط جنسی با محارم رخ داده باشد اما امکان سقط به دلیل رشد ناقص جنین وجود نخواهد داشت. تظاهرات زنان مخالف سقط جنین در لهستان AP Photo بنا به آمار رسمی هم اکنون سالانه کمتر از دو هزار سقط جنین به طور «قانونی» در لهستان انجام می شود. دلیل اکثر این موارد نیز رشد ناقص جنین است.

با این حال گروه های مدافع حقوق زنان تخمین می زنند که بیش از ۲۰۰ هزار زن لهستانی هر سال به طور غیرقانونی یا در خارج از این کشور سقط جنین می کنند.

تعدادی از گروه های مدافع حقوق بشر به تصمیم دادگاه قانون اساسی لهستان اعتراض کرده اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

دروغه! همش کار آخونداست!!! حتی میخوان بچه های متولد نشده رو هم بکشن!!!!!!! بدبخت ها هنوز در هند یا بنگلادش نبودند که اینقدر ناله میکنند در مورد. حقوقشانwomen_right فکر کنم کم کم اختیار اعضائ بدن زنها رو هم تحت اختیار بگیرن بابا بزارید زنها هم نفس بکشند مال خودشونه میخاد نگه داره نمی خاد نگه نداره فمینستها دیگه کاملا خلمشنگ شدن.

یه مشت جنده کصده بهشون بگید بیان ایران نظرشون عوض میشه بیا ایران تا جهنمُ بهت نشون بدم

تظاهرات سراسری در لهستان در اعتراض به ممنوعیت سقط جنینهزاران نفر از معترضان لهستانی در اعتراض به رای دادگاه قانون اساسی این کشور مبنی بر ممنوعیت کامل سقط جنین، در شهرهای مختلف به خیابان‌ها آمده و با وسایل نقلیه خود یا به صورت پیاده، خیابان‌ها را بند آوردند.

تظاهرات سراسری در لهستان در اعتراض به ممنوعیت سقط جنینهزاران نفر از معترضان لهستانی در اعتراض به رای دادگاه قانون اساسی این کشور مبنی بر ممنوعیت کامل سقط جنین، در شهرهای مختلف به خیابان‌ها آمده و با وسایل نقلیه خود یا به صورت پیاده، خیابان‌ها را بند آوردند.

نسل‌کشی مسلمانان در چین چگونه انجام می‌شود؟امروز زنان مسلمان باردار در کانون این حملات قرار داشته و دولت چین آنها را مجبور به سقط جنین می‌کند. زنان مسلمان ایگور در چین حق فرزندآوری ندارند. زنان مسلمان باردار هم زندانی و مجبور به سقط جنین می‌شوند. چرا اعتراض نمیکنید چطور میرید با چین قرار. داد میبندین !

حزب محافظه‌کار مخالف دولت لیتوانی برندهٔ دور دوم انتخابات مجلس شدرهبران دو حزب لیبرال لیتوانی که آنها نیز زن هستند، احتمالا با سیمونی‌یت ۴۵ ساله که محبوبِ شهرنشینان جوان است، ائتلاف خواهند کرد.

پاک کردن تصویر زنان از سنگ‌های گورستانی در شمال ایران - BBC News فارسیدر گورستانی در رویان در شمال ایران، عده‌ای تصویر زنان را از روی سنگ‌های قبر پاک کرده‌اند که این موضوع باعث اعتراض و شکایت رسمی خانواده‌ها شده است. اینا روی طالبان رو سفید کردن 😯😯😯 صد رحمت به داعش و طالبان

تقدیر مایک پمپئو از سودان برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل؛ آمریکا ۸۱ میلیون دلار به سودان کمک بشردوستانه می‌دهد🔺تقدیر مایک پمپئو از سودان برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل؛ آمریکا ۸۱ میلیون دلار به سودان کمک بشردوستانه می‌دهد ⚡️وزیر امور خارجه آمریکا با تقدیر از تصمیم سودان برای برقراری روابط با اسرائیل، از پرداخت ۸۱ میلیون دلار کمک بشردوستانه به سودان خبر داد. این دروغ محضه ۰۰۰ ۸۱۰۰۰ دلار باج برای سودان اگر ارتباط بر قرار کنه با اسراییل . پس این کمک بشردوستانه نیست . این باجه