هزاران آلمانی خواستار پذیرش پناهجویان ساکن اردوگاه موریا در این کشور شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هزاران نفر در برلین به دعوت تشکل‌های مردم‌نهاد با برپایی راه‌پیمایی خواهان پذیرش پناهجویان ساکن اردوگاه موریای یونان در آلمان شدند.

هزاران نفر از اهالی شهر برلین که خواستار پذیرش پناهجویان ساکن اردوگاه موریای یونان در آلمان هستند، به دعوت تشکلات مردم‌نهاد با برپایی راه‌پیمایی در میدان مقابل ایستگاه اصلی قطار تجمع و با عبور از خیابان‌های راینهارت، لوئیزن و اینوالین این شهر به سمت مقر وزارت کشور آلمان راه‌پیمایی کردند.

مردم شهرهای هامبورگ، هانوفر، کلن، فرانکفورت، لایپزیگ و مونیخ نیز برای حمایت از این معترضان تظاهرات برگزار کردند. وی همچنین هشدار داد: تنها در اردوگاه‌های پناهجویان در جزایر یونان مشکل صورت نمی‌گیرد. به احتمال زیادی فاجعه بعدی در کشورهای حوزه بالکان و لبنان که وضعیت این کشور در حال حاضر بحرانی است، رخ خواهد داد.

این حادثه هنوز هیچ گونه تلفات جانی یا مصدومیتی در پی نداشته اما هزاران چادر و خانه پیش‌ساخته در این اردوگاه بر اثر آتش‌سوزی تبدیل به خاکستر شده و بسیاری از ساکنان این اردوگاه بی‌خانه ماندند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ورزشکاران سرشناس آلمانی خواستار 'نجات نوید افکاری' شدند | DW | 08.09.2020دو قهرمان کشتی صاحب‌نام آلمان می‌گویند جامعه جهانی ورزش از نوید افکاری حمایت می‌کند و خواهان 'نجات' اوست. افکاری که به اتهام قتل یک بسیجی به اعدام محکوم شده می‌گوید زیر شکنجه از او اعتراف گرفته شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان یونان در آتش سوخت - BBC News فارسیاردوگاه موریا در جزیره لسبوس که بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان در یونان است در پی آتش‌سوزی کاملا تخریب شده و سیزده هزار ساکنش آواره شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان - BBC News فارسیبزرگترین اردوگاه پناهجویان در جزیره لسبوس یونان آتش گرفت. تا کنون گزارشی از تلفات این آتش‌سوزی منتشر نشده است. مهاجران بلافاصله از این اردوگاه که موریا نام دارد تخلیه شدند. اردوگاه موریا بیش از ۱۳ هزار نفر را در خود جای داده است. این تعداد چهار برابر آمار رسمی است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی اردوگاه موریا؛ تقلای دولت یونان برای اسکان ۱۳ هزار پناهجو - BBC News فارسیدولت یونان در حال تقلا است تا برای هزاران پناهجویی که به سبب آتش‌سوزی از اردوگاه موریا در جزیره لسبوس آواره شدند، سرپناه تازه‌ پیدا کند. موریا بزرگترین اردوگاه پناهجویی یونان بود که روز گذشته در آتش سوخت و تقریبا به طور کامل از بین رفت. مقام‌های رسمی یونان گفته‌اند که اکثر ۱۳ هزار پناهجویی که در این کمپ مستقر بودند، موقتا در چادر یا کشتی‌های نزدیک یک بندر‌ اسکان داده می‌شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ویدئوی آتش‌سوزی وسیع در یونان؛ ۱۳ هزار مهاجر بی‌پناه‌تر شدندآتش‌سوزی وسیع روز چهارشنبه در «موریا» بزرگترین کمپ پناهجویان در جزیره لسبوس یونان، حدود ۱۳ هزار نفر از ساکنان آن را بی‌پناه‌تر کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حریق‌ تازه در اردوگاه پناهجویان؛ اروپا برای یاری بسیج می‌شود | DW | 10.09.2020در اردوگاه پناهجویی موریا در جزیره لسبوس یونان آتش‌سوزی‌های پراکنده رخ داده است و آنچه از زندگی پناهجویان باقی مانده را می‌سوزاند. هزاران ساکن اردوگاه آواره هستند؛ کرونا هم بیرحمانه بر زندگی آنها می‌تازد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »