هر نوع حضور دلواپسان در عرصه سیاسی خطرناک است

23/09/2020 12:46:00 ب.ظ

داریوش قنبری، نماینده ادوار مجلس، در گفت‌وگو با #اعتمادآنلاین:هر نوع حضور #دلواپسان در عرصه سیاسی خطرناک است/کار به جایی رسیده دلواپسان صراحتاً از تلاش برای ساقط کردن #دولت حرف می‌زنند این مطلب را #اینجا_بخوانیم👇

اعتمادآنلاین, دلواپسان

داریوش قنبری، نماینده ادوار مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین :هر نوع حضور دلواپسان در عرصه سیاسی خطرناک است/کار به جایی رسیده دلواپسان صراحتاً از تلاش برای ساقط کردن دولت حرف می‌زنند این مطلب را اینجا_بخوانیم 👇

داریوش قنبری گفت‌: دولت در شرایط کنونی ماموریت دارد‌ کشور را از این مخمصه نجات دهد،‌ اما همچنان عده‌ای به خود اجازه رویارویی آشکار با دولت ی‌ها را می‌دهند. کار به جایی رسیده که صراحتاً از تلاش برای ساقط کردن دولت حرف می‌زنند. هر نوع حضور دلواپسان در عرصه سیاسی خطرناک است و باید مراقب حضور آنان بود.

 داریوش قنبری در گفت‌وگو بااعتمادآنلایناظهار کرد: نمایندگان اصولگرای مجلس در شرایطی برای استیضاح وزیران کابینه خودشان را به آب و آتش می‌زنند که این روند حتماً به مصلحت نیست، چون همه باید حواس‌شان را بر حل مشکلات بگذارند، نه اینکه با استیضاح و... دنبال هدف سیاسی خود باشند.

 این چهره اصلاح‌طلب ادامه داد: تحریم‌کنندگان کشور خودشان بارها اعلام کرده‌اند ایران را هیچ‌وقت به اندازه الان تحریم نکرده‌اند. در چنین شرایط طبیعی است که اتحاد و همصدایی باید جایگزین انشقاق و اختلاف شود. به همین دلیل جای تعجب و البته تاسف دارد که گروهی همچنان شبانه‌روز در صدد تخریب دولت هستند. در واقع‌ آنها منافع ملی را عاملانه و عامدانه فدای منویات جریانی و سیاسی خود می‌دانند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

البته حق دارند... اصلاح‌طلبان از کثیف‌ترین نوع بشرند که ماله کشی و پاچه خواری و جااندازی وظیفه اصیلیشونه... مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

تظاهرات علیه حضور نظامی فرانسه در مالیصدهای تن از مردم مالی در اعتراض به حضور نظامی فرانسه در این کشور تظاهرات برپا کردند. - خبرگزاری آناتولی

پزشکان بدون مرز: 16 نفر در حمله خمپاره‌ای در تعز یمن زخمی شدند

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۲۰۰ هزار نفر گذشت - BBC News فارسیداده های دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا اکنون از ۲۰۰ هزار نفر عبور کرده است. امریکایی کمتر جهان ایمن تر Don’t spread lie. Viva Trump. Trump 2020. 🇺🇸✌🏻❤️ یاد داستان اون خیاطه افتادم که سر راه قبرستون خیاطی داشت😅 هر تابوتی را که می بردن یه سنگ می انداخت توی کوزه قبل از بستن مغازه می شمرد. تا یه روزی مغازه باز نشد و مردم سراغشو گرفتن. همسایش گفت خیاط در کوزه افتاد😀 حالا شما هم بشمر😂😂😂

کرونا در ایران؛ ثبت رکوردی تازه در تعداد مبتلایان

روند صعودی کرونا در کشور / شروع پیک بیماری در ۱۰ استانروند صعودی کرونا در کشور بنابر اعلام کمیته اپیدمیولوژی بیماری کرونا، روند بروز کووید - ۱۹ در کشور و در هفته منتهی به ۲۸ شهریور ماه صعودی بوده و ۱۰ استان نیز شاهد شروع پیک بیماری هستند. وقتی بهتون میگفتن این هیئتهای مسخره را راه ندازید ببرای نیافتاده این اتفاقات که تبدیل به فاجعه شده، بود ولی به عقب مانده را که نمیشه چیزی فهماند.

کرونا در ایران؛ فوت 177 نفر و ثبت 3341 بیمار جدید در یک روزکرونا در ایران؛ فوت 177 نفر و ثبت 3341 بیمار جدید در یک روز

داریوش قنبری گفت‌: دولت در شرایط کنونی ماموریت دارد‌ کشور را از این مخمصه نجات دهد،‌ اما همچنان عده‌ای به خود اجازه رویارویی آشکار با دولتی‌ها را می‌دهند.صدهای تن از مردم مالی در اعتراض به حضور نظامی فرانسه در این کشور تظاهرات برپا کردند.سازمان پزشکان بدون مرز اعلام کرد در حمله خمپاره‌ای در استان تعز در جنوب غرب یمن 16 نفر زخمی شدند.توضیح تصویر، آمار ابتلا و مرگ در آمریکا بیش از هر کشور دیگری در جهان است عملکرد دولت آقای ترامپ در مقابله با ویروس کرونا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

کار به جایی رسیده که صراحتاً از تلاش برای ساقط کردن دولت حرف می‌زنند. و باید مراقب حضور آنان بود.09.  داریوش قنبری در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین اظهار کرد: نمایندگان اصولگرای مجلس در شرایطی برای استیضاح وزیران کابینه خودشان را به آب و آتش می‌زنند که این روند حتماً به مصلحت نیست، چون همه باید حواس‌شان را بر حل مشکلات بگذارند، نه اینکه با استیضاح و.2020 يمن/ خبرگزاری آناتولی دفتر سازمان پزشکان بدون مرز در یمن طی بیانیه‌ای اعلام کرد: در حمله خمپاره‌ای روز گذشته در شهر تعز در جنوب غرب یمن 16 نفر که بیشتر آنها غیرنظامی هستند، زخمی شدند.. معترضان با در دست داشتن پلاکاردهایی علیه فرانسه شعار داده و شمار زیادی نیز با حمل پرچم روسیه از این کشور کردند.. و مردم آمریکا سنگین ترین بها را در میان کشورهای جهان پرداخته اند.

دنبال هدف سیاسی خود باشند. در چارچوب عملیات برخان که در سال 2014 آغاز شده است، بیش از 5100 نظامی درمالی، بورکینافاسو، نیجر، چاد و منطفه ساحل موریتانی مستقر هستند. ارتش یمن روز گذشته اعلام کرد که شبه‌نظامیان حوثی به شهر تعز 15 گلوله خمپاره پرتاب کرده‌اند.   این چهره اصلاح‌طلب ادامه داد: تحریم‌کنندگان کشور خودشان بارها اعلام کرده‌اند ایران را هیچ‌وقت به اندازه الان تحریم نکرده‌اند. در چنین شرایط طبیعی است که اتحاد و همصدایی باید جایگزین انشقاق و اختلاف شود. ارتش مالی طی این کودتا به دو گروه تقسیم شد، در حالی که شماری از نظامیان این کشور از سرهنگ سعدیو جامارا حمایت می‌کردند، تعدادی دیگر نیز حامی ابراهیم ابوبکر کیتا، رئیس‌جمهور بودند. به همین دلیل جای تعجب و البته تاسف دارد که گروهی همچنان شبانه‌روز در صدد تخریب دولت هستند. در مقابل ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی از مارس 2015 تاکنون از دولت مشروع یمن حمایت می‌کند. در واقع‌ آنها منافع ملی را عاملانه و عامدانه فدای منویات جریانی و سیاسی خود می‌دانند.".

  نماینده ادوار مجلس توضیح داد: تلاش برای تغییر در دولت آن هم به بهانه حل مشکلات در شرایطی صورت می‌گیرد که همه می‌دانند تحریم‌های بین‌المللی و فشاری که آمریکا و متحدانش مجدانه بر جمهوری اسلامی وارد می‌کنند، اصلی‌ترین دلیل وضعیت نابسامان فعلی است. پس معلوم است تغییر در دولت یا هر دستگاه دیگری هیچ دردی از مردم درمان نخواهد کرد..   قنبری با اشاره به تلاش جبهه پایداری برای سیاه‌نمایی افزود: اعضای جبهه پایداری مدام از افزایش بی‌رویه نرخ دلار و گران شدن قیمت‌ها می‌گویند و سعی دارند تقصیرها را گردن دولت و اصلاح‌طلبان بیندازند. این نوع کنش ضرررسان در حالتی نمود می‌یابد که همه می‌دانند دولت متبوع و مورد حمایت‌ آنان مقصر اصلی ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت است. آنها خودشان هم می‌دانند تصمیم‌های افراطی دولت‌‌های نهم و دهم، ایران را در فضای بین‌المللی دچار چالش کرد تا در رابطه با اقتصاد جهانی موانع بلندی را پیش روی خود ببینیم.

  او همچنین تاکید کرد: دولت در شرایط کنونی ماموریت دارد‌ کشور را از این مخمصه نجات دهد،‌ اما همچنان عده‌ای به خود اجازه رویارویی آشکار با دولتی‌ها را می‌دهند. کار به جایی رسیده است که صراحتاً از تلاش برای ساقط کردن دولت حرف می‌زنند. باید گفت این تلاش‌ها ربطی به مشکلات اخیر ندارد. چراکه آنها حتی بعد از توافق مهم هسته‌ای با «دلواپس» نامیدن خود، به طور شگفت‌انگیزی با بیگانه‌ای چون ترامپ نیز همسو شدند تا چوب لای چرخ دولت بگذارند.   داریوش قنبری در پایان صحبت‌هایش گفت‌: هر نوع حضور دلواپسان در عرصه خطرناک است و باید مراقب حضور آنان بود.

  چکیده گفت‌وگو با داریوش قنبری   -کار به جایی رسیده دلواپسان صراحتاً از تلاش برای ساقط کردن دولت حرف می‌زنند -دولت در شرایط کنونی ماموریت دارد‌ کشور را از این مخمصه نجات دهد -تصمیم‌های افراطی دولت‌‌های نهم و دهم، ایران را در فضای بین‌المللی دچار چالش کرد -تغییر در دولت یا هر دستگاه دیگری هیچ دردی از مردم درمان نخواهد کرد .