هر متر مسکن ملی، ۲.۷ میلیون تومان نرخ‌گذاری شد/ از خانه‌های خالی مسکن مهر هم مالیات گرفته می‌شود

01/08/1399 08:31:00 ب.ظ

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به ایلنا: هر متر مسکن ملی، ۲.۷ میلیون تومان نرخ‌گذاری شد/ از خانه‌های خالی مسکن مهر هم مالیات گرفته می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: خانه‌های خالی تحویل شده مسکن مهر هم شامل مالیات ستانی می‌شود اما طبق بررسی‌های انجام شده نسبت خالی بودن واحدهای مسکن مهر با سایر مناطق شهری تفاوت معنا داری نمی‌شود و خانه‌های خالی زیادی‌ وجود ندارد. وی با بیان اینکه امروز در سطح کشور ۴۰ هزار واحد مسکونی به افتتاح رسید، ادامه داد: در ۱۰ استان کشور...

وی با بیان اینکه امروز در سطح کشور ۴۰ هزار واحد مسکونی به افتتاح رسید، ادامه داد: در ۱۰ استان کشور پرونده مسکن مهر بسته شد ‌‌مجموع افتتاح‌های مسکن مهر به دو میلیون و ۴۵ هزار واحد رسید. معاون وزیر راه و شهرسازی به اشاره به ۱۵۰ هزار واحد باقی مانده در پروژه مسکن مهر گفت: حدود ۱۰۰ هزار واحد فاقد متقاضی و دارای ‌پرونده‌های قضایی و حقوقی هستند و دولت متعهد به ساخت ۵۰ هزار واحد است که هر چه سریع‌تر این واحدها به پایان می‌رسد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه ساخت ۱۲۰ هزار واحد مسکن ملی در شهرهای جدید آغاز شده است، اظهار داشت: مابقی واحدها در حال انجام برای آغاز ساخت هستند. تعهد دولت ساخت 200 هزار واحد مسکن ملی در شهرهای جدید است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

عراق موجودیت خود را از ایران دارد

محمد صدر: با بالا گرفتن جنگ های داخلی عراق در سالهای پس از سقوط صدام، این کشور با اعلام موجودیت گروهی با نام «داعش» در خاک خود مواجه شد که به نام برپایی تعالیم و قوانین اسلامی، ظالمانه ترین رفتار را در برخورد با مردم عراق به ویژه زنان این کشور دنبال می کردند(البته شاخه سوری این گروه، سال‌ها قبل فعالیت خود را در سوریه آغاز کرده بود) اینکه در نهایت چگونه ماهیت این گروه به نابودی انجامید و برخورد دولت عراق با ناجیان این کشور در سال‌های پس از سقوط داعش چه بود. گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تاکنون یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شده است/ کار عظیم مسکن مهر بر دوش دولت یازدهم و دوازدهم بودرییس‌جمهور گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم تاکنون یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد مسکن مهر به اتمام رسیده و تحویل داده شده است یعنی کار عظیم مسکن مهر بر دوش دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.

'خالی کردن اوین برای دستگیری‌های گسترده'؛ علت انتقال زندانیان | DW | 22.10.2020در روزهای اخیر نسرین ستوده و چهار زندانی دیگر از اوین به قرچک منتقل شدند. شیرین عبادی و یک وکیل دادگستری در تهران علت اصلی این انتقال‌ها را 'خالی کردن اوین برای پیش‌بینی شورش‌های احتمالی در آینده' می‌دانند.

افتتاح 51 هزار مسکن و طرح ملی با دستور روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimطی مراسمی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی 11500 واحد طرح ملی مسکن و 40 هزار واحد مسکن مهر افتتاح شد.

بازگشت زیرپوستی قیمت مسکن به آگهی های مجازیبازگشت زیرپوستی قیمت مسکن به آگهی‌های مجازی چند روزی است که برخی کاربران امکان مشاهده قیمت مسکن در آگهی‌های اینترنتی فروش ملک را پیدا کرده‌اند که این اقدام انتقاد برخی نمایندگان را در پی داشته و خواهان برخورد دستگاه قضایی شده‌اند. به خدا اگر ابن نمایندگان و دولت، بازار رو ول کنند آزاد بشه، بهتر از بهتره. خودش له تعادل می‌رسه.

بلیت هواپیما تا اطلاع ثانوی گران نمی‌شود/فروش بلیت فقط در دامنه‌های نرخ‌های سابق- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimدبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی: از امروز مصوبه ستاد ملی کرونا در خصوص استفاده از ۶۰ درصد صندلی‌های هواپیما در پروازهای داخلی اجرایی شد تا اطلاع ثانوی قیمت بلیت_هواپیما افزایش نمی‌یابد و فعلا با همان نرخ‌های سابق فروش بلیت انجام می‌شود میمیری زر نزنی!؟ بلیطی که شش ‌ماهه ۲۷۰ تومن بالاتر نرفته رو الان حداقل باس ۵۵۰ بخریم! سیلی اوباما به ترامپ 👇👇

افتتاح 51 هزار مسکن و طرح ملی با دستور روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimطی مراسمی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی 11500 واحد طرح ملی مسکن و 40 هزار واحد مسکن مهر افتتاح شد.