هر متر مسکن ملی، ۲.۷ میلیون تومان نرخ‌گذاری شد/ از خانه‌های خالی مسکن مهر هم مالیات گرفته می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به ایلنا: هر متر مسکن ملی، ۲.۷ میلیون تومان نرخ‌گذاری شد/ از خانه‌های خالی مسکن مهر هم مالیات گرفته می‌شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، حبیب الله طاهرخانی در مراسم آغاز عملیات اجرایی ۶۸هزار و ۴۶۴ واحد طرح اقدام ملی مسکن و افتتاح ۲۵هزار و ۲۳۸واحد پروژه مسکونی اعم از مهر و اقدام ملی در شهرهای جدید گفت: امروز یکی از بزرگ‌ترین افتتاح‌های مسکن مهر در پردیس صورت گرفت و با افتتاح ۱۴هزار واحد میزان افتتاح‌ها در مسکن مهر پردیس به ۶۰ هزار واحد از ۸۳ هزار واحد تعریف شده، رسید.

معاون وزیر راه و شهرسازی به اشاره به ۱۵۰ هزار واحد باقی مانده در پروژه مسکن مهر گفت: حدود ۱۰۰ هزار واحد فاقد متقاضی و دارای ‌پرونده‌های قضایی و حقوقی هستند و دولت متعهد به ساخت ۵۰ هزار واحد است که هر چه سریع‌تر این واحدها به پایان می‌رسد. طاهرخانی افزود: علاوه بر ساخت ۴۰۰ هزار واحد تعهد شده، وزارت راه و شهرسازی با چند دستگاه تفاهم‌نامه ساخت واحد مسکونی در قالب طرح اقدام مسکن ملی را منعقد کرده است.

معاون وزیر راه ‌و شهرسازی گفت: البته شاهد تغییر و تحولات در قیمت‌های مصالح ساختمانی مانند میلگرد هستیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکنون یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شده است/ کار عظیم مسکن مهر بر دوش دولت یازدهم و دوازدهم بودرییس‌جمهور گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم تاکنون یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد مسکن مهر به اتمام رسیده و تحویل داده شده است یعنی کار عظیم مسکن مهر بر دوش دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

'خالی کردن اوین برای دستگیری‌های گسترده'؛ علت انتقال زندانیان | DW | 22.10.2020در روزهای اخیر نسرین ستوده و چهار زندانی دیگر از اوین به قرچک منتقل شدند. شیرین عبادی و یک وکیل دادگستری در تهران علت اصلی این انتقال‌ها را 'خالی کردن اوین برای پیش‌بینی شورش‌های احتمالی در آینده' می‌دانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افتتاح 51 هزار مسکن و طرح ملی با دستور روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimطی مراسمی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی 11500 واحد طرح ملی مسکن و 40 هزار واحد مسکن مهر افتتاح شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بازگشت زیرپوستی قیمت مسکن به آگهی های مجازیبازگشت زیرپوستی قیمت مسکن به آگهی‌های مجازی چند روزی است که برخی کاربران امکان مشاهده قیمت مسکن در آگهی‌های اینترنتی فروش ملک را پیدا کرده‌اند که این اقدام انتقاد برخی نمایندگان را در پی داشته و خواهان برخورد دستگاه قضایی شده‌اند. به خدا اگر ابن نمایندگان و دولت، بازار رو ول کنند آزاد بشه، بهتر از بهتره. خودش له تعادل می‌رسه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بلیت هواپیما تا اطلاع ثانوی گران نمی‌شود/فروش بلیت فقط در دامنه‌های نرخ‌های سابق- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimدبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی: از امروز مصوبه ستاد ملی کرونا در خصوص استفاده از ۶۰ درصد صندلی‌های هواپیما در پروازهای داخلی اجرایی شد تا اطلاع ثانوی قیمت بلیت_هواپیما افزایش نمی‌یابد و فعلا با همان نرخ‌های سابق فروش بلیت انجام می‌شود میمیری زر نزنی!؟ بلیطی که شش ‌ماهه ۲۷۰ تومن بالاتر نرفته رو الان حداقل باس ۵۵۰ بخریم! سیلی اوباما به ترامپ 👇👇
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افتتاح 51 هزار مسکن و طرح ملی با دستور روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimطی مراسمی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی 11500 واحد طرح ملی مسکن و 40 هزار واحد مسکن مهر افتتاح شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »