هر آنچه باید درباره رمز دوم پویا بدانید- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

هر آنچه باید درباره رمز_دوم پویا بدانید تمامی عملیات بانکی که تاکنون از طریق رمز دوم انجام می‌شد، از ابتدای دی‌ماه دیگر با رمز قبلی قابل انجام نیست و مشتریان بانک‌ها برای استفاده از این خدمات باید از رمز دوم پویا یا یک‌بار مصرف استفاده کنند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، آنطور که بانک مرکزی اعلام کرده استفاده از رمز دوم پویا در تراکنش‌های بدون حضور کارت بانکی از ابتدای دی‌ماه اجباری می‌شود و در واقع رمز دوم‌های قدیمی برای این عملیات کاربرد ندارند، اما برخی بانک‌ها این موضوع را زودتر آغاز کرده‌اند.

در حال حاضر دو روش برای دریافت رمز دوم پویا وجود دارد که این دو روش شامل استفاده از اپلیکیشن‌های بانکی و پیامک می‌شود که انتخاب آن به عهده مشتری است، اما دریافت این رمز از هر دو روش نیازمند یک‌بار تایید اطلاعات هویتی است. بر اساس تاکید بانک مرکزی بانک‌ها اجازه دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای از مردم برای فعال‌سازی یا ارسال پیامک به آن‌ها ندارند و این طرح برای مشتریان بانک هیچ هزینه‌ای نخواهد داشت، از سوی دیگر بانک‌ها باید هزینه ارسال پیامک به اپراتور‌ها را پرداخت کنند و پیامک ارسال‌شده هزینه‌ای برای مشتریان نخواهد داشت که بانک مرکزی در حال رایزنی با اپراتور‌ها برای کاهش قیمت ارسال پیامک است.

بانک مرکزی آخرین فرصت برای اجرای اجباری طرح رمز دوم یک‌بار مصرف را از ابتدای دی‌ماه اعلام کرده، اما هر کدام از بانک‌ها که این طرح را به صورت اجباری زودتر از قبل اجرا کنند، بانک مرکزی با آن‌ها مخالفت نخواهد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Be mardom Che mage mire to jibe mardom. Hamesh kharje felestine fashist wa lobnan soriye wa Iraq mishe. Roze mowood khahad amad iranprotest IranPortests

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رمز پویا از ابتدای دی ماه اجباری می‌شودبا توجه به اینکه روزانه 10 میلیون تراکنش بین‌بانکی انجام می‌شود ریسک جابه‌جایی پول از طریق اینترنت بسیار بالا است و بانک مرکزی در راستای افزایش امنیت اقدام به اجرای طرح رمز پویا کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روز دوم اعتراض‌ها در کلمبیا؛ در پایتخت حکومت نظامی اعلام شدمقام‌های کلمبیا برای مقابله با اعتراض‌های ضد دولتی، قوانین منع رفت و آمد در بوگوتا پایتخت این کشور را اجرایی کردند. حکومت نظامی بعد از اینکه رئیس جمهورشون گفت: صدای مردم را شنیدم اعمال شد. کلا دیکتاتورها از یک آخور نشخوار میکنن.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای شنبه دوم آذر ۱۳۹۸ | DW | 23.11.2019وزیر امور خارجه آمریکا در عین حال تاکید کرده است، 'هیچ دولت یا شرکتی نباید به حکومت ایران در رسیدن به توانایی سانسور و نقض حقوق بشر کمک کند.' پومپئو بار دیگر یادآوری کرده است، 'دولت آمریکا در کنار ایرانیان خواهد ماند.'
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها در شیلی وارد ماه دوم شد؛ معترضان همچنان در خیابان‌های پایتختمعترضان روز پنجشنبه ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) در دومین ماه اعتراض‌ها بار دیگر به خیابان‌های سانتیاگو، پایتخت آمدند و با نیروهای پلیس درگیر شدند. ما هم باید از شیلی یا یی ها یادبگیریم ادامه تظاهرات یعنی موفقیت ۱۰۰ درصدی .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واریز یارانه حمایت معیشتی به حساب مددجویان بهزیستی و کمیته امداد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimبر اساس اعلام مسئولان کمیته امداد و بهزیستی یارانه حمایت معیشتی دولت به حساب سرپرستان خانوارها دو نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد واریز شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

قیمت خشکبار 40درصد کم شد/ آجیل شب یلدا گران نمی‌شود- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimقیمت خشکبار ۴۰درصد کم شد/ آجیل شب_یلدا گران نمی‌شود رئیس اتحادیه خشکبار تهران گفت: با توجه به کاهش ۴۰ درصدی قیمت خشکبار از ابتدای سال تا کنون و افزایش تولید، افزایش قیمتی در شب یلدا نخواهیم داشت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »